Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:01:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dame, hod vas odaje  (Pročitano 13118 puta)
02. Nov 2008, 14:20:57
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Dame, hod vas odaje



Način na koji žena hoda možda o njoj govori više nego što je svesna - tvrdi se u jednoj studiji.  Način hoda povezan je sa sposobnošću žene da doživi orgazam - naslov je studije objavljene u najnovijem broju međunarodnog Žurnala seksualne medicine, čije je najzanimljivije delove preneo časopis Sajens.

Međutim, prema rezultatima istraživanja, tako nešto ne pokazuje baš svaki hod. Žena koja korača energično, ali meko i lelujavo, svakako ne izaziva "seizmičke talase", ali i te kako - uzdrmava muškarce.

Oštrouman, iskusan posmatrač može zaključak o iskustvu žene u doživljavanju vaginalnog orgazma doneti na osnovu njenog hoda, koji odražava lepršavu lakoću, ali i energičnost, senzualnost, samopouzdanje, slobodu, otkrivajući snažne abdominalne mišiće - ističe se u studiji.

U želji da provere teoriju o povezanosti abdominalnih mišića sa seksualnim funkcijama, istraživači s Katoličkog univerziteta u Luvenu, u Belgiji, i Univerziteta Zapadne Škotske u Pejsliju zamolili su dvadesetak studentkinja da popune anketu o svom seksualnom životu.

Studentkinje su podeljene u dve grupe, na one koje su sa često ili uvek odgovorile na pitanje da li doživljavaju vaginalni orgazam i na one koje su na isto pitanje odgovorile sa retko ili nikad.

Od ispitanica je zatraženo da stotinak metara hodaju i razmišljaju o prijatnim stvarima - da su na toploj obali mora ili u kadi s toplom kupkom- a zatim hodaju još 100 metara uz isti scenario kome su dodale lik muškarca s kojim su u vezi ili braku ili bi jednostavno želele da ga "imaju".

Dvoje lakara seksologa, ne znajući koja od žena pripada kojoj grupi, analiziralo je njihov hod i u 81 odsto slučajeva pogodili su koje žene pripadaju "orgazmičkoj", a koje grupi koje retko ili nikada ne dožive vaginalni orgazam.

Istraživač Stjuart Brodi, profesor psihologije na Univerzitetu Zapadne Škotske, ističe da u u svemu nema nikakve tajne.

- Žene s vaginalnim orgazmom nemaju blokirane karlične mišiće, pa je, kao rezultat, njihov hod prirodan, s prirodno anatomski neblokiranom vezom pokreta između nogu, karlice i kičmenog stuba - naglasio je Brodi.

Sve to možda zvuči nejasno, maglovito, ali Brodi i njegove kolege smatraju da dužina ženskog koraka i učestalost rotacija njene karlice signaliziraju potencijal za vaginalni orgazam.

Takođe, sve žene koje se učestvovale u eksperimentu hodale su u ravnoj obući jer, kako smatraju istraživači, hod na visokim potpeticama deformiše stvarni način hodanja, zbog čega žene na visokim štiklama, orgazmički gledano - ne pružaju pravu sliku.

Drugim rečima, orgazmički hod nije uvek i zavodljiv.
 
Umesto toga, smatra Brodi, hod može biti i znak dobrog mentalnog zdravlja, samopouzdanja i uspešnih i zadovoljavajućih seksualnih odnosa. Sposobnost da se primete ovi znaci može predstavljati neku vrstu evolucione adaptacije, koja će potencijalnim partnerima omogućiti da "razmotre" ove kvalitete.

Ima, međutim, stručnjaka koji nisu spremni da prihvate ove nalaze. I sam Brodi priznaje da ne mogu predstavljati apsolutno pravilo, jer je u anketi učestvovalo 18 studentkinja belgijskog Univerziteta u Luvenu.

Drugo, Brodi pripada grupi naučnika koji stalno tvrde da postoji ozbiljna razlika između klitoralnog i vaginalnog orgazma, jer svaka žena može detaljno objasniti razliku.

Kako bilo da bilo, celokupni kompleks ženskog orgazma još uvek je maglovit i nejasan.

- Apsolutno ne postoji konsenzus o mehanizmu ženskog orgazma, jer je on vrsta nestabilnog spleta faktora - smatra neurolog i seksolog Tjeri Ahrolg s Univerziteta Teksas u Ostinu.

Brodi i njegove kolege, u saopštenju za koje su sigurni da će izazvati zabrinutost u muškoj populaciji, upozoravaju da muškarci moraju učiniti mnogo toga da izađu u susret ženskim potrebama.

Dvema učesnicama u istraživanju pogrešno je uspostavljena dijagnoza da su orgazmičke, iako su priznale nikada nisu doživele vaginalni orgazam.

To je najverovatnije zbog toga što je žena posedovala sve uslove za postizanje vaginalnog orgazma, ali ili nije imala dovoljno seksualnog iskustva ili još uvek nije našla muškarca dovoljno iskusnog i s potrebnim kvalitetima da je dovede do vaginalnog orgazma - zaključuju u studiji autori istraživanja.

Извор: На длану
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
MacOS X
Browser
Mozilla Gecko 20081029
mob
Nokia 
A jeste bas...

Isto kao i ono musko sranje : devojka koje dobro igra je dobra i u krevetu..

Sta to onda vazi za Step-igrache??! ((:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja recimo sam zakljucio da ribe koje zive u potkrovlju (imaju iznajmljenu gajbu ili sta vec ...), koje su dosle u BG iz unutrasnjosti, mnogo bolje rade u krevetu od ovih, da kazem "oicnih" riba Smile Ne znam kakve to veze ima, ali zaista je tako. Da li su im sobe svetlije, zbog vece kolicine Sunceve svetlosti tokom dana, pa su sretnije i ornije za "rad"  Smile ili je nesto drugo u pitanju ... ne mam pojma. Moram da se raspitam u "Uradi sam"  Smile Smile

A da li hod ima veze sa krevetom? Pffff .... ima, isto koliko i sve drugo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
MacOS X
Browser
Mozilla Gecko 20081029
mob
Nokia 
Maaaa jeeeesteeee...Sve ima veze sa krevetom...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Majke mi ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 1133
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
uh, nije mi se dalo čitat text. već vidim da je glup.
IP sačuvana
social share

Respect and fear is what I earned
Belgrade: regulisana velicina fonta slova u potpisu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 205
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Mislim da text nema veze sa realnoscu... To su gluposti... Ja znam cure koje se odradjuju kao stuke, i svaka moze po 5 puta da svrsi, a hodaju kao pingvini.  Smile Sve je to u mozgu, koliko te napali momak, koliko ti se svidja, kakva mu je tehnika itd.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
MacOS X
Browser
Mozilla Gecko 20081029
mob
Nokia 
Ja ne mogu da drzim pravu liniju kada hodam, vec se zanosim od jedne do druge tacke...u dijagonali nekako...A cesto i poskocim....Bas me zanima sta bi ovi doktori rekli na to  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja ne mogu da drzim pravu liniju kada hodam, vec se zanosim od jedne do druge tacke...u dijagonali nekako...A cesto i poskocim....Bas me zanima sta bi ovi doktori rekli na to Smile
Mozda si se ojela?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
MacOS X
Browser
Mozilla Gecko 20081029
mob
Nokia 
Ne,ne ne, uz ojed je obavezno ceshanje, a ja to ne radim ((: Barem ne na sred ulice (:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:01:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.