Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:41:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 13 14 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Đavoli i demoni ne postoje!  (Pročitano 37077 puta)
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Samsung S7
Naravno da sve dolazi iz tvog uma ,dobro jutro Kolumbo !!!

Znaci sad ono sto si ti napisao dolazi iz tvog uma. I sad posto je to sta; fikcija, mi treba tebi da verujemo da je to stvarnost, da to nije proizvod tvoje mashte i uobrazilje. TJ da si ti to sve sanjao i da si sam sebi predstavio kao nesto sto postoji van tvoje opazajne stvarnosti.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
mob
Apple 
Na drugoj strani ako si naucnik to jos bolje lakse ces da razumes ,

Meni je neobjasnjivo da neko sa danasnjim obrazovanjem u 21 veku ne vidi sebe i ovaj univerzum kao jednu celinu.Kako je moguce da neko ne moze da vidi povezanost ovog univerzuma kad je ona ocigledna i dokazana toliko puno puta na toliko razlicitih nacina .

U skoli si u petom razredu verovatno ucio da je energija neunistiva i da samo moze promeniti oblik ,
Takodje si verujem ucio u srednjoj skoli da ukoliko imas eksperiment ispred sebe iznad koga vrsis obzervaciju
ti kao posmatrac samom obzervacijom utices i menjas krajnji rezultat eksperimenta .

To sto ti nisi sposoban da izvrsis propisno i tacno merenje da ustanovis i vidis razliku ,
uopste ne znaci da se promena u eksperimentu nije dogodila vec samo to da je ti nisi registrovao.

Svaki covek ili svako bice  neko vise neko manje svojim mislima utice na ovaj univerzum na nekom nivou
svog postojanja .To je bez daljneg hteo to neko  ili ne hteo .

Tvoj duhovni put pocinje i zavrsava se u tebi ali to uopste ne znaci da ne postoji interakcija sa svetom i univerzumom u kom zivis .
To je dokazano formulama i eksperimentom  u vise grana nauke ,Psihologiji ,Fizici i kvantnoj Fizici ,Matematici ,Hemiji i Biologiji.

Evolucija ljudskog mozga koja se dogodila pre 78 hiljada godina posle vulkana Toba je bila direktni rezultat
i potreba za opstankom .
Covekova radoznalost i istrazivacki um vodi ka vecem razumevanju u resavanju problema ,drugim recima od njegovog kapaciteta mozga zavisi njegova "probudjenost" ili svesnost .
Aktivnost elektricnih impulsa stvara nove veze izmedju neurona u tvom mozgu .

Za svaku akciju ili bolje receno za sve sto se desava u ovom materjalnom univerzumu moguce je izvesti matematicku formulu .

Kvantna Fizika ti je dokazala da je citav univerzum povezan putem cestica koje mogu ali ne moraju da imaju masu ,
ili je jednog trenutka imaju  i mogu biti izmerene a drugog trenutka je jednostavno nemaju .Ovo je Dokazano eksperimentom u Belgiji ,Pasadeni USA i u Zenevi CERN .
Odakle ta masa dolazi i gde nestaje je za nas jos uvek tajna ,ali postoji "drugo mesto"i trenutno sledece dve godine se skuplja energija neophodna za veliki eksperiment koji bi trebao da potvrdi postojanje "drugog mesta".

Fizika i psihologija  ti je 1991 eksperimentom u Francuskoj takodje dokazala da postoji nelokalnost elemenata kao osnovni princip na kom je univerzum zasnovan ,dakle svakom tvojom akcijom ti pomeris najmanje jedan elektron iz orbite svog atoma ali to nije samo na lokalnom nivou vec svi elektroni u celom univerzumu trebaju da se pomere za jedno mesto .

Sva materija u ovom univerzumu ,sve postojece cestice imaju svoju frekvenciju ,
zvuk ima frekvenciju ,rec ima frekvenciju . AOM
Niko za sada ne zna gde je izvor i sta je izvor te rezonance ili frekvencije koja vibracijom i oscilacijom
energetskih cestica omogucava postojanje i stabilnost materije  .
"U pocetku je prvo bio Void pa je onda bila rec ."

Dakle kao sto ti rekoh pre,
Svaki covek ili svako bice  neko vise neko manje svojim mislima utice na ovaj univerzum na nekom nivou
svog postojanja .To je bez daljneg hteo to neko  ili ne hteo .
Spontana akcija bez razmisljanja definitivno je slabija od namerne fokusirane misli koja ima svoju namenu ,

Magijski Ritual ima niz sekvenci koji su poput stalnih podsetnika i jacanju koncentracije ,
Putem dijete i meditacije ,pravilnog polozaja i disanja covek fizicki i mentalno utice na bioloske promene u svom telu menjajuci hemijsku strukturu svog mozga .

O samim ritualima priziva ne mogu niti ne zelim da ti kazem ,ako te interesuje sam ces jednog dana naci .

Zasto ne pokusas priziv nekog demona ,vrlo je prosto ne moras cak ni da verujes u to, samo prati instrukcije ,
i ponovi to nekoliko dana u redovnim intervalima pa vidi ima li bilo kakvih promena u tvom zivotu .




« Poslednja izmena: 16. Dec 2012, 13:13:17 od Alex616 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Samsung S7
U skoli si u petom razredu verovatno ucio da je energija neunistiva i da samo moze promeniti oblik ,
Takodje si verujem ucio u srednjoj skoli da ukoliko imas eksperiment ispred sebe iznad koga vrsis obzervaciju
ti kao posmatrac samom obzervacijom utices i menjas krajnji rezultat eksperimenta .

To sto ti nisi sposoban da izvrsis propisno i tacno merenje da ustanovis i vidis razliku ,
uopste ne znaci da se promena u eksperimentu nije dogodila vec samo to da je ti nisi registrovao.

 

Mi u osnovnoj skoli nismo radili ekperimente zasnovane na kvantnoj fizici nego na makro svetu. Pa tako zakon akcije i reakcije vazi uvek bez obzira sta ti zeleo da vidish.

Ti pricash o micro svetu i tamo vaze sasvim druga pravila. Da bi mogao da vrsis ekperimente na micro svetu potreban ti je recimo hadronski sudarach, sto iako me ne bi cudilo da si u jednoj od svojih brojnih avantura gde ucestvovao u dizajniranju jednog takvog, ti ga ipak nemash kod kuce. Tako da batali brate tvoje obzervacije na temu kvantne mehanike i svoje mashte da mozes da utices preko nje na svoju stvarnost.

I jos nesto povodom tvog nevinog pokusaja da me uvuces u svoj krug uobrazilje, neka HVALA, nisam ni heroin i kokain probao, jer sam video ekekte na drugim ljudima.

Po jednoj teoriji a potvrdjeno i kroz mnoge knjige fantastike, magijom pocinju da se bave boleshljivi mladici, neuglednog i nejakog izgleda koji tokom rane mladosti pretrpe znacajno maltretijanje od starijih ili jacih decaka iz svoje okoline. Tako da je to jedan u stvari vapaj za pomoc ili cak za osvetom prema nepravednom ustrojstvu ovog naseg sveta zasnovog na pravu jaceg. To su uglavnom nestabilni, isfrustrirani momci, nedovoljnog samopouzdanja koji se teshe time da postiji nacin da se ipak drustveno afirmishu.

Kao drug Sheldon koji je tokom mladosti zamsiljao da ce mu neki super heroj pomoci u odbrani od nasilnika ili da ce svojim laserskim topom razbucati napasnike.

Drustvo treba da se menja  korenito, svedoci smo da posle pada komunizma, da su deca sve vise poslala agresivna i napadna i da su zrtve (kroz samoubistva) najcesce pomenuti slabi maloletnici koji ne mogu da se suprotstave napasnicima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
mob
Apple 
Pricas svasta ,

Ja sam bio najaci tip u obadve skole u mom gradu ,bavio sam se karateom od sedme godine zivota(shoto kan ) ,
a gimnastikom od devete ,godinu sam dana bio ranije posao u skolu ali bio sam fizicki razvijeniji od svih .
Gitaru sam uzeo u ruke u jedanaestoj a od cetrnaeste sam pravio najbolje zurke u gradu .
Prvi put sam uhasen u dvanaestoj ali zbog remetenja javnog mira . Smile

Moje starije cerke su sada tinejdzeri ,idu po rok koncertima nemaju takve probleme o kojima ti pricas ,
naravno da se cuje o sranjima o kojima ti pricas i socijalni problemi definitivno postoje u svakom drustvu
ali sasvim je normalno da tinejdzeri probaju alkohol , nikotin ,probale su ne interesuje ih ,
vise ih interesuje da ustede 120 evra mesecno za nove Doc Martinke nego sto ce trositi pare na gluposti .
Starija je prosle godine dobila akusticnu gitaru i za novu godinu uslov je da nam odsvira pet pesama ukoliko zeli da dobije elektricnu . Sve sto zele da rade i sa cim zele da se bave je ok i ja cu da ih podrzim ali hocu da vidim rezultate .
Poenta je da imaju kompletno poverenje u mene ,ne kriju se ili tako nesto , ja ne branim i  ne forsiram ih u nikakvo verovanje sa sopstvenim iskustvom ,ali ako zele same da cuju moje iskustvo to je druga stvar .

Sto se tice pada komunizma ne razumem o cemu pricas ,mi smo ziveli u socijalizmu koliko znam ,
moji su uvek bili zanatlije i privatnici i mi nikada nismo zavisili od drzave ili drzavnog posla ,
imali smo uvek svoje imanje i svoje kuce i slava se kod nas otvoreno slavila .
U skoli mi je od uvek bilo dozvoljeno da nosim krst oko vrata ,niko mi nije stvarao probleme .

U gradu smo pored bioskopa i hale sportova Imali redovno lepe muzicke koncerte od Tocka pa do Corbe ,
pesnicke veceri,pozorista ,sah klub ,gradsku biblioteku gde smo mogli da uzmemo radove poput Sidarte od Nicea ,Karlos Kastanjede ,"Bogovi Drevni Astronauti ", Budizam , Hinduizam,Zapadna filozofija , Psihologija .
Nije bilo toliko toga puno tih radova Srbija je oduvek bila siromasna zemlja ali nabavljali smo stvari iz inostranstva
Sto se tice garderobe i obuce isli smo kao i nasi roditelji nasih roditelja sa vremena na vreme na pijacu u Italiju .
Sa 15 godina prvi put sam posetio Veneciju ,Pariz i London i to sam ,
tako da su mozda stvarno bila neka bezbriznija vremena sta znam .

Sto se tice tvog komentara o mikro i makro kosmosu sta da ti kazem ?
Ja tvrdim da smo svi deo jedne celine i da smo svi povezani .
Svako zna od cega se materija sastoji i sto je dublje gledas kako se ponasa .
Ne treba ti nikakav Hydron -sudarac cestica da bi to znao  .
Takodje svako zna koliki mali procenat ovog univerzuma cini materija .(4%)
Svi znaju da svaka akcija ima reakciju .

Ti tvrdis da je sa tvojim mislima i odredjenim duhovnim praksama
nemoguce imati bilo kakvog uticaja na fizicki svet u kome zivis ,neka ti bude tako ,
Ja ne vidim svet poput tebe ,Ja na drugoj strani smatram da je sve povezano ,

Samim time verujem da moje misli imaju uticaja na spoljasnji svet ,
Ako sam deset puta pozeleo da nesto stvorim i uradim i ako se to meni na neki nacin ispunilo ,
Pokusaj da me shvatis i razumes Ja sam zbog toga prilicno srecan i zadovoljan covek
jer verujem u sebe i verujem da mogu da napravim promenu.
Specificnost je tu izgubila smisao jer je sada to postao nacin razmisljanja u svakodnevnom zivotu.
Stvari se desavaju ali sve zavisi od tvoje licne interpretacije .

A to sto ce drugi to smatrati koincidencijom ili pukom slucajnoscu ,cistom srecom ili % verovatnoce ,
to licno za mene ne stvara ili pravi nikakvu razliku .

Ja sam odradio tu staru vezbu ,doveo sam svoj um u to stanje, gde sam video sta sam video i cuo sta sam cuo ,
i od tog iskustva sam izvukao naravoucenije koje mi je pomoglo u nekim situacijama i odlukama .
Ne bih znao sta buducnost donosi ali nemam strahova od nje bas zbog te unutrasnje svetlosti koju sam nasao .



« Poslednja izmena: 16. Dec 2012, 18:30:49 od Alex616 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Samsung S7
Ok ti sad verujes da ce se tvoja zelja ispuniti jer si to pozeleo 10 puta i to tako radi. Nasuprot tome stoji milion drugih ljudi koji su pozeleli razne druge stvari pa im se to nikad nije ostvarilo. Namecu se dva zakljucka:

1) Nikad nisi pozeleo nista sto je nemoguce.

2) Cak i kad si nesto pozeleo, nisi samo sedeo kod kuce i cekao da ti to padne na glavu nego si radio na tome, pa si ustvari dobio ono sto si hteo ali kroz rad.

Evo recimo, umre nekome ljubimac - papagaj, mache, kuche. Kako bi bilo to lepo kad mi uspeli da pozelimo 10 puta da ga vratimo u zivot i da u tome uspemo

Ili recimo jedan moj menadzer nema ruku ispod lakta. Sta mislis koliko je on puta pozeleo da mu izraste nova?

Tvoja uobrazilja je samo to - uobrazilja, ne postoji ni jedan jedini naucni dokaz da covek moze da menja stvarnost samo svojim mislima. Tvoje misli se ne odasilju nigde, tvoje misli ne moze da procita niko takodje.

To je ista budalashtina kao i astrologija gde primitivne osobe veruju da odredjeni polozaji planeta i sazvezdja imaju uticaja na tvoju licnost i temperament, pre nego geni od tvojih roditelja i predaka. Jos vece budalastina je da je pomocu zvezda moguce pronaci izgubljene stvari i novac.

Kako bi svetska policija bila delotvorna u pronalazenju svetskih terorista i kriminalaca samo da unajme par tih astrologa.

Ali nazalost to se ne desava, eno puni zidovi nestalih lica na zidovima policije. Koliko li su puta roditelji te nesrecne dece pozeleli da im se ono vrati, ali makro svet surovo cuti, ne reaguje na elektrone u njihovom mozgu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
mob
Apple 
bluesoniq

Tvoja obadva zakljucka su tacna ali ima tu malo vise od toga .

Prvo istina je, to je automatski nacin razmisljanja ,tvoj unutrasnji instikt ,tvoj vodic ,tvoje pravo Ja moze da te uputi u pravom smeru a drugo tu je fizicki rad i stvaranje pozitivnih uslova i okolnosti za manifestaciju .

Ne rade stvari bas tako kao sto si ih opisao ali dopusti da ti kazem moje misljenje  ,

-Sto se tice smrti papagaja ili maceta ,smrt je neminovni deo zivotnog ciklusa i kao takva ona je neizbezna
ne samo za mace vec za sve u ovom Univerzumu .Bioloski zivot u ovom Univerzumu je samo privremen.
Planeta zemlja ce imati svoj kraj ,nase sunce ce se ugasiti i na osnovu gustine cestica naseg Univerzuma znamo da ce nastaviti svoje sirenje dok sva sunca ne budu potrosila svoju energiju i dok sve crne rupe ne progutaju jedna drugu . Postoji tacan datum do kog mozemo da predvidimo buduci zivot to jest starost Univerzuma .
Fizicist Brajan Koks je pricao o tome ako zelis detalje.

-Sto se tice tvog menadzera nek ne gubi nadu ,tehnologija je tu toliko napredovala ,trenutno najsavrsenija vestacka ruka je na intrnacionalnoj svemirskoj stanici u eksperimentalnoj fazi .
Medicina je takodje napredovala ,Nemci planiraju komercijalnu fabriku za rast ljudskih organa ,
A takodje i mikro-hirurgija je daleko otisla da je tvom prijatelju samo potreban prikladan davaoc ,
Tvoj menadzer bi trebao da svoje energije skoncentrise na svoje finansije i investicije da bi mogao da priusti sto
brzu i sto kvalitetniju operaciju i sto udobniji duzi oporavak .  

- Sto se tice moje "uobrazilje" da je moguce uticati na stvarnost oko sebe ,nisi razumeo ...
Prvo ti svojim mislima utices na samog sebe ,ti menjas samog sebe a drugo ti sa pozitivnim razmisljanjem stvaras
energiju oko sebe i ljudi te vide i prihvataju kao prijatno ljudsko bice sa kojim bi mozda stupili u posao ,
ako si covek od karaktera ,koji je nasmejan i svez i ima jasan i cist tok misli .
Postoje rituali sa kojima ti prizivas odredjene energije i usmeravas ih u zeljenom smeru ,
to je odlicna vezba za fokus i koncetraciju i za to ti preporucujem knjigu od Ambramelina Maga .

-Definitivno roditeljski geni odredjuju i definisu karakteristike potomka ,
Sto se tice samog karaktera tu su okolina i okolnosti od velikog uticaja .

Sto se tice same Astrologije ,To je Babilonska socijalna zabava ,igra i zanimacija ,
u svakom slucaju cuo sam da je u davna vremena bila mnogo preciznija po kvalifikaciji
jer je imala 13 znakova a trinaesti je bio serpent ili zmija .

Ne univerzitetu sam u prvoj godini imao astrologiju i astrogeologiju ,
svako zna koje osnovne cetri energije postoje u ovom univerzumu .
Elektromagnetna ,Visoko nuklearna ,Nisko nuklearna i Gravitacija .
Ona peta sto se pominje u kvantnoj fizici je nedefinisana i kombinacija izmedju elektromagnetne i slabe .
Mi smo svi svakodnevno izlozeni uticajima tih energija ,ali verovatno na maloj skali .
Koliko planete mogu da uticu na ljudski temperament znam samo na osnovu punog meseca ,
Mesec pokrece Mora i Okeane a covek ima dosta tecnosti u sebi ,tako da postoji direktni uticaj,
Iz licnog iskustva Ja u doba meseca imam veci apetit za seks i za hranu .
 
Sto se tice nestanka 1.5 miliona ljudi sa ove planete svake godine bez ikakvog traga to je misterija ,
U UK nestane oko 245 hiljada godisnje ,70 % nadju posle 24 sata onih drugih 22 % nadju posle mnogo godina ili njihove ostatke ali 35 hiljada ne ostavi nikakav trag .
FBI veruje da u USA u svakom trenutku postoji oko 50 aktivnih masovnih ubica .
Sto se tice policije ona stvarno koristi psihicki obdarene ljude u svojim istragama , a ne astrologe Smile
nema 100 % uspeha, ali evo ti ovde par dokumentovanih slucaja

Psychic Helps Police
www.angelamcghee.co.uk/psychic-helps-police/4532550000

Psychic helps police in case of missing Hingham man with dog ...
www.dailynewstranscript.com/.../Psychic-helps-police-in-case-of-mis
« Poslednja izmena: 16. Dec 2012, 20:00:06 od Alex616 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Samsung S7
Sto se tice tvog menadzera nek ne gubi nadu ,tehnologija je tu toliko napredovala ,trenutno najsavrsenija vestacka ruka je na intrnacionalnoj svemirskoj stanici u eksperimentalnoj fazi .
Medicina je takodje napredovala ,Nemci planiraju komercijalnu fabriku za rast ljudskih organa ,
A takodje i mikro-hirurgija je daleko otisla da je tvom prijatelju samo potreban prikladan davaoc ,


Nauka 1

Demoni 0

=====================================

Toliko o tome.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
mob
Apple 
Dok covek ne vidi nesto svojim sopstvenim ocima u budnom i svesnom stanju ,
nema absolutno nikakvog razloga da veruje u mogucnost takvog dogadjaja .

Sto se tice svih vidjenja i iskustava sa entitetima sirom sveta tokom cele ljudske istorije ,
onda kao i danas licna iskustva se obicno ne dele sa drugima ,upravo zbog nerazumevanja ,nedostatka dokaza .
Postoje ljudi koji su zbog svojih tvrdnji izgubili svoje poslove ,porodice ,status u drustvu,slobodu pa cak i zivot .

 Ja cvrsto verujem da ce sa vremenom ( ukoliko ne bude neke katastrofe koja moze zaustaviti ili unistiti ljudsku civilizaciju )nauka naci objasnjenja za ogroman spektrum svih misterija i dogadjaja koji su se dogodili ili jos uvek dogadjaju ljudima ,i naci ce nacine da ih detektuje ,izmeri cak i snimi .

Za svaki problem postoji resenje ,za svaku stvar mora da postoji logicno objasnjenje .


Demoni u Teologiji
 
Saint George vs. the dragon Aamon or Amon (Christian demonology)
 Abaddon/Apollyon (Christian demonology)
 Abalam (Christian demonology)
 Abezethibou (Testament of Solomon)
 Abraxas (Gnosticism)
 Abyzou (Jewish mythology)
 Adramelech (Assyrian mythology, Christian demonology)
 Aeshma (Zoroastrianism)
 Agaliarept (Jewish mythology)
 Agrat Bat Mahlat (Jewish demonology)
 Agares (Christian demonology)
 Agiel (Jewish mythology)
 Ahriman/Angra Mainyu (Zoroastrianism)
 Aim/Haborym (Christian demonology)
 Aka Manah/Akem Manah/Akoman/Akvan (Zoroastrianism)
 Ala (Slavic mythology)
 Alal (Chaldean mythology)
 Alastor (Christian demonology)
 Alloces/Allocer (Christian demonology)
 Allu (Akkadian mythology)
 Amaymon (Christian demonology)
 Amdusias (Christian demonology)
 Ammut (Egyptian mythology)
 Amon (Christian demonology)
 Amy (Christian demonology)
 Anamalech (Assyrian mythology)
 Andhaka (Hindu mythology)
 Andras (Christian demonology)
 Andrealphus (Christian demonology)
 Andromalius (Christian demonology)
 Antichrist (Christian demonology)
 Anzu (Sumerian mythology)
 Apep (a.k.a. Apophis) (Egyptian mythology)
 Armaros (Jewish demonology)
 Archon (Gnosticism)
 Asag (Sumerian demonology)
 Asakku (Babylonian mythology)
 Asb'el (Jewish mythology)
 Asmodai/Asmodeus (Jewish folklore and Christian mythology)
 Astaroth (Christian demonology)
 Asura (Hindu mythology)
 Azazel / Azaz'el (Jewish demonology)
 Azi Dahaka/Dahak (Zoroastrianism)
 Baal/Bael (Christian demonology)
 Balam (Christian demonology)
 Balberith (Jewish demonology)
 Bali Raj (Hindu mythology)
 Banshee (Irish mythology)
 Baphomet (Christian folklore)
 Barbas (Christian demonology)
 Barbatos (Christian demonology)
 Bathin/Mathim/Bathym/Marthim (Christian demonology)
 Beball (Christian demonology)
 Beelzebub (Jewish demonology, Christian demonology)
 Behemoth (Jewish demonology)
 Belial (Jewish demonology, Christian demonology)
 Beleth (Christian demonology)
 Belphegor (Christian demonology)
 Berith/Beherit (Phoenician mythology, Christian demonology)
 Bhūta (Sanskrit)
 Bies (Slavic mythology)
 Bifrons (Christian demonology)
 Boruta (Slavic mythology)
 Botis (Christian demonology)
 Buer (Christian demonology)
 Bukavac (Slavic mythology)
 Bune (Christian mythology)
 Bushyasta (Zoroastrianism)
  Caim/Camio (Christian demonology)
 Carabia (Christian demonology)
 Charun (Etruscan mythology)
 Chemosh (Moabite mythology)
 Choronzon (Thelema)
 Cimejes/Kimaris/Cimeies (Christian demonology)
 Corson (Christian demonology)
 Crocell/Procell (Christian demonology)
 Culsu (Etruscan mythology)
 Daeva (Zoroastrianism demonology)
 Dagon (Semitic mythology)
 Dantalion (Christian demonology)
 Danjal (Jewish mythology)
 Dasa (Hindu mythology)
 Davy Jones (nautical folklore)
 Decarabia (Christian demonology)
 Demiurge (Gnosticism)
 Demogorgon (Christian demonology)
 Devil (Christian demonology)
 Div-e Sepid (Persian mythology)
 Drekavac (Slavic mythology)
 Dzoavits (Native American mythology)
 Eligos (Christian demonology)
 Eisheth (Jewish demonology)
 Empusa (Greek mythology)
 Euryale (Greek mythology)
 Eurynomos (Greek mythology)
 Eblis (Islamic demonology)
 Familiars (Christian demonology)
 Focalor (Christian demonology)
 Foras/Forcas/Forras/ (Christian demonology)
 Forneus (Christian demonology)
 Furcas/Forcas (Christian demonology)
 Furfur (Christian demonology)
 Gaap (Christian demonology)
 Gader'el (Jewish demonology)
 Gaki (Japanese mythology)
 Gamigin (Christian demonology)
 Gello (Greek mythology, Christian mythology)
 Glasya-Labolas/Caacrinolaas/Caassimolar/Classyalabolas/Glassia-labolis (Christian demonology)
 Gorgon (Greek mythology)
 Gremory/Gomory (Christian demonology)
 Grigori (Jewish demonology)
 Gualichu (Mapuche mythology)
 Guayota (Guanche mythology)
 Gusion/Gusoin/Gusoyn (Christian demonology)
 Haagenti (Christian demonology)
 Halphas/Malthus (Christian demonology)
 Harpy (Greek mythology)
 Haures/Flauros/Flavros/Hauras/Havres (Christian demonology)
 Humbaba (Sumerian mythology, Akkadian mythology)
  Ifrit (Islamic mythology)
 Imp (Christian demonology, Germanic folklore)
 Incubus (Christian demonology, Chaldean mythology, Jewish folklore)
 Ipos/Ipes (Christian demonology)
 Iblis (Islamic demonology)(Satan)
  Jinn (Islamic demonology)
 Jikininki (Japanese mythology)
  Kabandha/Kabhanda (Hinduism)
 Kasadya (Jewish demonology)
 Kokb'ael (Jewish demonology)
 Kali (Hindu mythology)
 Kroni (Ayyavazhi demonology)
 Labal (Christian demonology)
 Labasu (Babylonian mythology)
 Lady Midday (Slavic mythology)
 Lamashtu (Sumerian mythology)
 Lamia (Bulgarian folklore, Christian demonology and Greek mythology)
 Latiangle (Christian demonology)
 Legion (Christian demonology)
 Lechies (Slavic mythology)
 Leyak (Indonesian mythology)
 Lempo (Finnish mythology)
 Leraje/Leraie (Christian demonology)
 Leviathan (Jewish demonology, Christian demonology)
 Lili/Lilin/Lilim (Jewish demonology)
 Lilith (Sumerian mythology, Akkadian mythology, Jewish folklore)
 Lucifer (Christian demonology)
 Lucifuge Rofocale (Christian demonology)
  Malphas (Christian demonology)
 Mammon (Christian demonology)
 Mara (Buddhist mythology)
 Maricha(Hindu mythology)
 Marax/Morax/Foraii (Christian demonology)
 Marbas (Christian demonology)
 Marchosias (Christian demonology)
 Masih ad-Dajjal/Ad-Dajjal/Dajjal (Islamic eschatology)
 Mastema (Jewish demonology)
 Medusa (Greek mythology)
 Melchiresa / Melki-resha (Jewish mythology)
 Mephistopheles (Christian folklore, German folklore)
 Merihem (Christian demonology)
 Moloch (Christian demonology)
 Murmur (Christian demonology)
  Naamah (demon) (Jewish demonology)
 Naberius/Cerbere (Christian demonology)
 Naberus (Christian demonology)
 Naphula (Christian demonology)
 Neqa'el
 Ninurta (Sumerian mythology, Akkadian mythology)
 Namtar (Sumerian mythology
 Onoskelis (Testament of Solomon)
 Oray (Christian demonology)
 Orcus
 Orias (Christian demonology)
 Oriax (Christian demonology)
 Ornias (Testament of Solomon)
 Orobas (Christian demonology)
 Orobos (Christian demonology)
 Ose (Christian demonology)
 Paimon (Christian demonology)
 Paimonia (Christian demonology)
 Paymon (Christian demonology)
 Pazuzu (Akkadian mythology, Sumerian mythology)
 Phenex (Christian demonology)
 Penemue
 Pithius (Christian demonology)
 Pruflas (Christian demonology)
 Pruslas (Christian demonology)
 Puloman (Hindu demonology)
 Purson/Curson (Christian demonology)
  Rahab (Jewish folklore)
 Raim (Christian demonology)
 Raum (Christian demonology)
 Ronove (Christian demonology)
 Ronwe (Christian demonology)
 Rum'el
 Rumyal
 Rusalka (Slavic mythology)
 Rakshasa (Hinduism)
 Rangda (Hinduism)
 Ravan (Hinduism)
 Kitsune Goddes
 Sabnock (Christian demonology)
 Saleos (Christian demonology)
 Samael (Jewish demonology)
 Satan (Jewish demonology, Christian demonology, Islamic demonology)
 Scox (Christian demonology)
 Seir (Christian demonology)
 Semyaz (Jewish demonology)
 Serguthy (Haitian demonology)
 Shax/Chax (Christian demonology)
 Shedim (Jewish folklore)
 Sidragasum (Christian demonology)
 Sitri (Christian demonology)
 Sthenno (Greek mythology)
 Stolas (Christian demonology)
 Succubus (Sumerian mythology, Akkadian mythology, Jewish folklore, Christian demonology)
 Surgat (Christian demonology)
Tannin (Jewish demonology)
 Ukobach (Christian demonology)
 Uvall (Christian demonology)
  Valac (Christian demonology)
 Valefar/Malaphar/Malephar (Christian demonology)
 Vapula (Christian demonology)
 Vassago (Christian demonology)
 Vepar (Christian demonology)
 Vephar (Christian demonology)
 Vine (Christian demonology)
 Xaphan (Christian demonology)
 Xezbeth (demonology)[clarification needed
 Yeqon
 Yeter'el
 Zagan (Christian demonology)
 Zepar (Christian demonology)
 Ziminiar (Christian demonology)
 
« Poslednja izmena: 17. Dec 2012, 21:11:32 od Alex616 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 625
Zastava Крагујевац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Nokia 950
Citat
- Sto se tice moje "uobrazilje" da je moguce uticati na stvarnost oko sebe ,nisi razumeo ...
Prvo ti svojim mislima utices na samog sebe ,ti menjas samog sebe a drugo ti sa pozitivnim razmisljanjem stvaras
energiju oko sebe i ljudi te vide i prihvataju kao prijatno ljudsko bice sa kojim bi mozda stupili u posao ,
ako si covek od karaktera ,koji je nasmejan i svez i ima jasan i cist tok misli .
Postoje rituali sa kojima ti prizivas odredjene energije i usmeravas ih u zeljenom smeru ,
to je odlicna vezba za fokus i koncetraciju i za to ti preporucujem knjigu od Ambramelina Maga .

S obzirom da cvrsto verujem u ovu nazovi teoriju jer za mene to nije jer u praksi najlakse da preneses svoje oscaje moguce je na malom detetu bebi.Uvezbao sam ovo od kada sam dobio sina i poprilicno je lako jer je mozak bebe prazan i zato su one sposobnije nego odrasli ljudi da osecaju vase dobre ili lose vibracije.Slicno je i sa zivotinjskim svetom posebno sa psima i to je milion puta dokazano u praksi.

Mali place pored njega majka place baba place deda se brine burazer razmislja sta ce da kresne veceras u prostoriji vlada haoticni haos iako haosa nema.Isteram sve to napolje jer niko nezna sta mu je , uzmem ga u narucje opustim se razmisljam o njegovom osmehu suze me nepogadjaju vidim ga koko je veliki jak zdrav i srecan u buducnosti i to me neizmerno raduje.Bebac se smiruje pocinje da me gleda pravo u oci komuniciramo na nacin koji nemoze da se olako objasni ali postoji i to je usmerena svest.Zatim se nasmeje pocinje da mi vuce maicu sporije dise i negubimo kontakt s ocima , ispred vrata zena se smeje majka neveruje brat ih podjebava a otac kolac  Smile

Verujte uspeva ali je bitno da nepokusavate da sirenjem svoje karme menajte ljude oko sebe nego pocnite od sebe a karma ce sama uraditi svoje , provereno , uspeva i uzivam da je koristim Smiley
IP sačuvana
social share
Wink
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 13 14 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:41:20
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.