Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Lista horor filmova koji to nisu  (Pročitano 12793 puta)
28. Okt 2008, 15:04:11
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 18034
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
mob
HTC 
Lista horor filmova koji to nisu
Utorak, 28. oktobar 2008. 10:31    


Pred izlazak poslednjeg nastavka kultne priče o noći veštica i ozloglašenom Džejsonu, napravljena je lista horor filmova koji ne bi uspeli da uplaše ni malo dete.

Horor filmovi bi, po definiciji trebali "žive da vas isprepadaju". Nakon Hičkokovog filma "Psiho", malo njih je opravdalo ime svog žanra - Fredi Kruger koji je sejao noćne more Ulicom Brestova je to uspeo...ko nije?

Prvi na listi ne baš toliko strašnih je "Hapenning" sa Markom Valbergom u naslovnoj ulozi. Film o ubistvenom polenu koji tera ljude na samoubistvo i glavni junaci koji beže od vetra, i nisu nešto što će vas naterati da prekrijete oči rukama.

Drugi je svima omiljeni "The wicker man" sa Nikolasom Kejdžom u naslovnoj ulozi. Zašto je to tako, pogledajte trejler i sve će vam biti jasno.



Treći, ali ne i najgori, je nastavak filma "Veštica iz Blera". Nakon prvog dela koji je na kratko celu filmsku javnost uspeo da prevari da se radi o originalnim snimcima grupice studenata koja je misteriozno nestala, drugi deo je, kako kažu filmski kritičari, "jednostavno razočarao".

Evo još nekoliko naslova: "Pulse", "House of the dead", "Cursed", "Thinner", "Halloween III: The season of the witch" i "Jaws 4: The revenge".



Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
    
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 88
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
mob
Samsung na razvlacenje
Najbolji horor je nas domaci "leptirica" pogotovo ona scena kad vijaju leptira sa kapama,ali to i nije toliko strasno,najjezivija scena je kad razgovaraju sa baba Mirjanom!!! jos me u snovima proganja ta scena... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


CS Maniac

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 5699
Zastava Novi Sad Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
mob
SonyEricsson k300i
Po meni je vrisak vise komedija nego horor...
IP sačuvana
social share
         
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 910
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Wrong turn,najgluplji horor koji sam gledao...Tj nije horor,al aj tako cu ga nazvati  Smile
Rame uz rame su mu : Groblje kucnih ljubimaca,The Fog i The Grudge
« Poslednja izmena: 05. Nov 2008, 01:45:18 od nelepfc »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


This is an automated message, please ignore.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 687
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Samsung Galaxy S5
"Dracula 3000" (koji je ujedno najbedniji film svih vremena),i jos jedan ali sam mu zaboravio ime,u njemu se radi nesto sa vanzemaljcima koje ljudi iskenjavaju i pre toga prde..tako nesto.. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Мени ни ''Готика'' није хорор, него трилер који је мало измакао контроли.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 5719
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
Wrong turn,najgluplji horor koji sam gledao...Tj nije horor,al aj tako cu ga nazvati  Smile
Rame uz rame su mu : Groblje kucnih ljubimaca,The Fog i The Grudge
Wrong Turn je komedija  Smile a tek Jacson vs Fredy  Smile Smile Smile Smile

jedni od vecih horora koje sam gledao je Boo!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Pa vecina horrora su prakticno komedije... Gledao sam jedan (ne secam se imena) u kom neki likovi istrazuju neku pecinu. Polako nestaju jedan po jedan i na kraju shvate da ih proganja neki lik koji je imao u tim predelima avionsku nesrecu jos kao klinac, pa je odrastao u pecini. Film se zavrsava tako sto lik 'vata jednu od prezivelih i siluje je... E to je najgluplji horror koji sam gledao.
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 5719
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
Pa vecina horrora su prakticno komedije... Gledao sam jedan (ne secam se imena) u kom neki likovi istrazuju neku pecinu. Polako nestaju jedan po jedan i na kraju shvate da ih proganja neki lik koji je imao u tim predelima avionsku nesrecu jos kao klinac, pa je odrastao u pecini. Film se zavrsava tako sto lik 'vata jednu od prezivelih i siluje je... E to je najgluplji horror koji sam gledao.
cuo sam za taj film...ajd saznaj kako se zove...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Samsung Galaxy Nexus
Najbolji horor je nas domaci "leptirica" pogotovo ona scena kad vijaju leptira sa kapama,ali to i nije toliko strasno,najjezivija scena je kad razgovaraju sa baba Mirjanom!!! jos me u snovima proganja ta scena... Smile

imash temu najbolji horor film...

po meni najgori ikada su  : vrisak, vrisak II i svi vriskovi ikada...wrong turn.. katastrofa...
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.