Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Velika Britanija: Bog vjerojatno ne postoji, uživajte u životu  (Pročitano 22926 puta)
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Apple 
alex,
ili si živija u komunizmu ili su te komunisti odgojili.Sve iste fraze (kontrola masa,utjeha za bjedne...)
Zašto vjeruje većina nobelovaca?Eto ti ne vjeruješ i reci mi koja je tvoja prednost u životu u odnosu na moj život?


Jedini pravi komunizam koji volim je iz Star Trek-a ,jer kada bi imali replikatore ne bi bilo ni gladnih ni zednih a ni potrebe za parama,ljudi bi samo radili da bi poboljsali sebe kroz savladjivanje novih problema i istrazivacki rad.
Nisam rekao da ne verujem vec da nisam posebno religiozan jer moje objasnjenje o Bogu ili sveobuhvatnosti multi-Univerzuma na mikro i makro skali se poistovecuje sa kvantnom fizikom radije nego sa razumevanjem kroz price u bibliji jer to su stvari za pocetnike koji jos ne razumeju sta je dobro a sta lose.
Dovoljno sam razuman da znam kako da napravim tu razliku bez pomoci ili vodica od bilo kakve knjige napisane od coveka ma koliko god on bio inspirisan od vise sile ili bez pomoci bilo kakve religiozne institucije.
Meni ne trebaju tudja iskustva , Ja radim na tome da stvorim svoja sopstvena.
Ako te cini srecnim to sto verujes nastavi da verujes,Sto se mene tice Ja nikada ne zelim da stavim tacku a specijalno ne kad se radi o duhovnim stvarima ili ti jednog sistema jer to bi samo bilo ogranicenje moga saznanja
naravno postujem pravoslavnu tradiciju i drago mi je da u svom liberalnom sistemu mi dopusta da se bavim drugim stvarima.

« Poslednja izmena: 16. Jun 2009, 21:51:18 od Alex616 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.