Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: VASAR!!!!!!!!!!!!!  (Pročitano 18898 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 265
Citat: El Radisa
ccc sramota/.. Smiley
ja sam potrosio minamalno, mislim da nije bilo ni 1000.... sta ces.. free auto zetoni.. ostalo je sve po 50 dinara.. Smiley

bash me zanima sta si morao da radis za te zetone...
IP sačuvana
social share
To follow the path:
   look to the master,
   follow the master,
   walk with the master,
   see through the master,
   become the master.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 273
I ja sam bio na vasaru pre dve godine i ove godine.
Pre sam se vozio na munji, i to je nesto neverovatno!!!!
Sada sam se vozio u spidiju, enterprajzu i brodicu, ali to nije to. A od ovde pomenutog najbolji mi je bio brodic jer mi se zeludac penjao u usta [bljak], ali strava osecaj. Kada te baci u najvecoj brzini mislis da ces da ispadnes...
IP sačuvana
social share
Sve, sve, ali ZLATO!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
Citat: Bl00dZ3r0
Citat: El Radisa
ccc sramota/.. Smiley
ja sam potrosio minamalno, mislim da nije bilo ni 1000.... sta ces.. free auto zetoni.. ostalo je sve po 50 dinara.. Smiley

bash me zanima sta si morao da radis za te zetone...


Dao mi ih kum.. TEKIR... covek sa najubitacnijom pesnicom u Sapcu... dok je isao u Skolu, u SHUP, isao je na kavasaki ninji, vozio mercedesa, naplacivao ulaz takvima kao sto si ti... drzao je sup u prvoj godini....
plus.. najvise mrzi gancije..a autice drzi ganciji koji se useru kad ga vide... jebiga.... Smiley eto otkud mi...
a jes ti iso na vasar? jes imo para? dal si stigo da zaradis? Smile znam.. tesko ide sad posao.. uveli su zakone.... protiv....prostitucije.. sta ces... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
@Alhemicar

jesi isao kad na kamikazu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 273
Citat: El Radisa
@Alhemicar

jesi isao kad na kamikazu?


Jesam pre 2 godine, ali mi tada nije bio toliko strasan filing kao sada u ovim spravicama. Mozda sto sam bio u munji i enterprajzu par puta pre nego sto sam optisao na kamikazu.
IP sačuvana
social share
Sve, sve, ali ZLATO!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
kamikaza je meni najjaca
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 265
Citat: El Radisa
Citat: Bl00dZ3r0
Citat: El Radisa
ccc sramota/.. Smiley
ja sam potrosio minamalno, mislim da nije bilo ni 1000.... sta ces.. free auto zetoni.. ostalo je sve po 50 dinara.. Smiley

bash me zanima sta si morao da radis za te zetone...


Dao mi ih kum.. TEKIR... covek sa najubitacnijom pesnicom u Sapcu... dok je isao u Skolu, u SHUP, isao je na kavasaki ninji, vozio mercedesa, naplacivao ulaz takvima kao sto si ti... drzao je sup u prvoj godini....
plus.. najvise mrzi gancije..a autice drzi ganciji koji se useru kad ga vide... jebiga.... Smiley eto otkud mi...
a jes ti iso na vasar? jes imo para? dal si stigo da zaradis? Smile znam.. tesko ide sad posao.. uveli su zakone.... protiv....prostitucije.. sta ces... Smile


da nesto se mnogo lozis na kuma mislim ono ja sam najjaci i te fore  ah da
pare ja bar nesto radim za pare a ti nemozes ni to mozes samo da cucnes ispred Crkve pa da se neko smiluje  shala mala
IP sačuvana
social share
To follow the path:
   look to the master,
   follow the master,
   walk with the master,
   see through the master,
   become the master.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.146 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.