Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 17:24:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: O imenima  (Pročitano 42572 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Nas uopste ubijaju predrasude i bas zato mislim da je umesto Fahreta ona Lepa Brena... Nikada ne bi bila prihvacena kao Fahreta jer je ime jako smesno i nije uopste melodicno a plus i za verske zaludjenike bila bi odbojna, ovako je imenom sakrila nekoliko stvari o sebi, ali i mnoge otkrila...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Pazi, znam toliko ljudi koje su roditelji unesrecili imenima... znam Milojka, znam Radojka, znam devojku Vojislavu, Stanislavu... ej pa to je ko ormaru da se obracas Smiley
Savrseno su mi jasne zelje za promenom...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
mob
Apple Kineska kopija
Slazem se da roditelji unakazuju decu sa imenima i to cina na dva nacina ili direktno tj sami daju Paraskevama i Milojunasinama imena ili to prepustaju kumovima, a onda kum odcepi nesto iz naftalina i ostade dete ni krivo ni duzno do kraja zivota zigosano. Sa druge strane se tu otvara tema postovanja prema Kumu, jer po nasim dobrim starim obicajima kum se postuje i voli kao brat,sestra ili roditelj tako da se kumu nemoze protivureciti, jer u ostalom kazu da je Kum Brat po Bogu.
Ja imam srecu sto mi je kum dao odsirene ruke tako da svo troje moje dece krstio tj dao ime sam.
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Jel znate vi da je moja poznanica imala spontani kad je muz rekao da ako bude sin zvace se LAVOR a ako bude cerka ASVALTINA? al... on se uopste nije salio...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1717
Poznajem zenu koja se zove Volica. Zato nju svi zovu Viola.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 191
@Eniac
Fahreta je možda nemelodično ime sa stanovišta slovenskih jezika, ali je meni podjednako neskladno i ime Teodora. Ima mnogo lepših imena arapskog porekla kao Alma, Sana, Salma, Amila i Emina, ali i ona smetaju. Šta fali imenu Senad/Senada od kojih se izvodi nadimak Seno/Sena?
Ne znam šta si mislio kada si rekao da je skrivanjem imena mnogo toga otkrila.
Možda je problem u tome što ta imena nisu česta u mnogim delovima Srbije pa ljudima kada ih prvi put čuju deluju neobično a oni to shvate kao da ime ružno zvuči. Verujem da Bosancima nije tako.

Zanimljiva je moda davanja imena. Slovenska imena su u defanzivi. A opet nekome padne na pamet da da neko baš arhaično slovensko iem pored toliko lepših. Milojka je mogla lepo da postane Mila, Milka ili Milena a ova imena imaju iako zvuče slovenski postoje i kao internacionalna. Mislim da se Ronaldova devojka zove Milena. Ili Rade je baš fino slovensko ime. Neka imena su neaktuelna a nisu ružna. Moj deda se zvao Radiša, a ja još nisam sreo nekoga da se tako zove, valjda nam nije do rada. Pradeda mi se zvao Čedomir, a deda Vukojica. Moj ujak se zove Ljubomir a svi mu tepaju sa Ljupče. Oženio se Goricom što može biti slovensko ime ali i ne mora njena braća, sestre, otac i majka imaju slovenska imena bez izuzetka. A već njihova deca nemaju slovenska imena, sin mu je Lazar, a kći Lela.

Šta fali Radmili sa Pinka? Ajd, da vidim ko joj maniše!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
He, otkrila je to da ima kompleks od svog imena, i da ga je verovatno zato promenila... No nema veze, inace imena koja si naveo su iako turskog porekla dosta melodicna, meni je Fahreta ipak drugacija. Nekako mi je raspored suglasnika neobican. Fahreta... Pih... Sto se tice price da Bosancima nije tako, to si zaista u pravu ali ja gledam iz stanovistva nekoga ko zivi u Srbiji... Elem hvala jos jednom na ovakvom odgovoru Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Šta fali Radmili sa Pinka?

Ne fali joj nista, naprotiv Smiley Smiley Smiley
Niko je ne zove Radmila, zovu je Rada i sve je ok Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 191
Фора је у томе што Фахрета није променила име. Она је и данас Фахрета Живоиновић девојачко Јахић. Она сигурно нема комплексе. Моја је тетка из Немачке познаје и каже да је јако пријатна и отворена и приступачна особа за разлику од ових наших покондирених звездица.

Сва имена која сам навео су арапског порекла. А богме има и делова Србије у којима су таква имена јако уобичајена, а у разним периодима била су распрострањена и у другим деловима Србије.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Promenila je ime u Jelena, ako ti nesto znaci Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 17:24:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.