Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nesamostalnost u odraslom dobu: nužda ili želja?  (Pročitano 11132 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
Apple iPhone 6s
I u Srbiji ti ne treba mnogo vise od 2h za 110 km vozom. Mozda 2.5.
Cim automatski govoris kako to nije moguce, to znaci da da nisi spreman na tako nesto.
I u svakom Evropskom gradu ti treba sat vremena sa kraja na kraj, ako nema metroa, a veci deo gradova ga nema, samo par metropola imaju tu srecu. I ona podzemna u BG nije slavno resenje ali defacto brzo i redovno vozi ljude sa relacija koje pokriva.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
И  на тај начин живиш ко стока - не видим ништа позитивно у таквом животу.
Кад дођеш кући, негде око пола девет увече, једино си за инфузију и падање у кревет.

Мој рођак је неколико година путовао у Лазаревац из Земуна, купио је и мотор да би се брже превозио до радног места.
На крају је, упркос доброј плати, пукао и дао отказ -  није могао више да издржи физички.
« Poslednja izmena: 29. Apr 2009, 00:18:51 od Теодора »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
Nokia E
I u Srbiji ti ne treba mnogo vise od 2h za 110 km vozom. Mozda 2.5.
Cim automatski govoris kako to nije moguce, to znaci da da nisi spreman na tako nesto.
I u svakom Evropskom gradu ti treba sat vremena sa kraja na kraj, ako nema metroa, a veci deo gradova ga nema, samo par metropola imaju tu srecu. I ona podzemna u BG nije slavno resenje ali defacto brzo i redovno vozi ljude sa relacija koje pokriva.
Khm Khm.... Pratim ja igrom slucaja vesti svakog jutra izmedju ostalog i servisne informacije na jednoj lokalnoj tv stanici pre nego sto podjem na posao, jel znas koliko puta cujem u nedelju dana recenicu voz iz Bara nece doci, voz iz beograda kasni 55 minuta, voz iz pirota u polasku kasni 20min, kako mislis da ja uopste stignem na posao udaljen 110km kad moze da se desi da voz uopste ne podje?! Smile

Ti mene ne poznajes i molim te nemoj da donosis sud o meni na koje zrtve sam sve spreman da podnesem zarad boljeg posla i bolje egzistencije!

Pa o tome ti i ja pricam i u svakom velikom gradu ti treba sat vremena do posla, matroom ili kako god, ali predjes barem 5-6x vecu kilometrazu ja sam nekoliko meseci bio u Americi od kuce do posla 30km nije nikakva daljina kad imas metro i autobuse na 10min.
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
Apple iPhone 6s
Prvo...

Takav posao ima i te kako smisla za nekog ko zeli da se dokaze a trenutno okruzenje mu ne nudi mogucnost. Svakodnevno putovanje je za nekog ko ne zeli da zivi ili ne moze da zivi tu u okruzenju posla. Ako je posao u centru velegrada, to je razumljivo, ako je posao u manjem mestu ta odluka da se ne zivi tamo je posledica zelje te osobe da bude u "svom" gradu, i to je ok, ali to ima i svoje posledice.

Drugo...

Poslodavac zna u kojim uslovima zivimo i da eventualno povremeno kasnjenje nije uvek pod tvojom kontrolom. Retko ce oko toga praviti problem, narocito kada je rec o poslovima koji ne zavise od toga da li ces doci u sekund, vec od toga sta mozes uraditi za radno vreme.
To i dalje ne znaci da treba karikirati... na vecini relacija sanse da se nesto tako desi su jako male i ako kasnjenja ima ona su beznacajna. Problematicne deonice postoje, ali verujem da je prosecno kasnjenje voza BG-NS ili NS-SU smesno. Sa autobusima isti slucaj, kasnjenja postoje, ali obicno su ne veca od 10-15 minuta na 2 sata putovanja.
U ostalom, postoji mobilni telefon, nepredvidjena okolnost se uvek moze dojaviti... kao sto se moze pokvariti auto, kao sto strajkaci mogu blokirati put, kao sto moze nesto drugo nepredvidjeno da se desi, tako i linija koja gotovo uvek stize na vreme, moze da kasni zbog kvara ili necega.

Svaki dan slusam price od pre 15-20 godina... zavrsio fakultet, nudili mu rukovodece mesto, stan, auto u Smed. Palanci, Pozarevcu, Kraljevu, ali je on odbio jer je hteo Beograd..

Beograd su i mesta po 20-30 km od centra grada.
Trenutno sam u Hjustonu... Hjuston je i naselje koje je 50-60 milja od centra grada. Danas smo napravili krug autoputem koji ne ide skroz oko grada, vec oko jednog dela relativno blizu centru i to je bilo preko 120 milja.

Jel problem ici iz jednog grada u drugi na dobro placen i dobar posao? Preselite se.
Jel problem ici sa jednog kraja grada na drugi svaki dan? Preselite se.
Mozda zvuci surovo, ali surovo je svuda i svakome, ne samo nama i ovde.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Пресељење јесте решење, слажем се.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia E


Jel problem ici iz jednog grada u drugi na dobro placen i dobar posao? Preselite se.
Jel problem ici sa jednog kraja grada na drugi svaki dan? Preselite se.
Mozda zvuci surovo, ali surovo je svuda i svakome, ne samo nama i ovde.
Pa ja upravo to i hocu da kazem, po meni nije bitno gde zivis nego kako zivis!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
Apple iPhone 6s
Ma svi se mi slazemo, ali zaboravljamo da u Srbiji postoji veliki broj ljudi koji nece da idu iz svog kraja, svog grada ili hoce da idu u Beograd makar zbog te svoje odluke ziveli kao skotovi...
I to nije problem... problem je kad takav neko krene da kuka...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.