Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Napokon - Star Wars: The Old Republic (nastavak KOTOR-a)  (Pročitano 23663 puta)
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.95
mob
Sendo 
Vidim ja da Old Republic neće još dugo, sa 1001 restrikcijom za f2p. Smile

Samo neka izbacuju expanzije, kada te misije može da igra 10% igrača. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46910
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 423
Zastava Smederevo
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Upravo sam završio flashpoint "Foundry" i u blagom sam šoku. Sve što imam da kažem jeste:
Neka neko otme Lukasu Star Wars franšizu, pizda mu materina nenormalna, dok je nije potpuno uništio! Bioware, crk'o dabogda! Obsidian, povampiri se! Kakvu priču su usrali do balčaka, ne mogu da verujem! I još se pitaju zašto im ne ide kako su planirali!? More, mrš! Smile  Smile
Hvala na razumevanju.
IP sačuvana
social share
"Sada se malo ljutim kad neko kaže: bili smo evropski šampioni. Nismo mi bili evropski šampioni, nego smo mi evropski šampioni - zauvek! Mi, Real, Bajern, Milan…To je naše društvo, a ovo što igramo ovde, to nam je za pripreme. Nekada su te pripreme duže, nekada kraće, Bože moj…"..."… Baš su lepo današnji momci smislili, mene su pogodili u žicu: Zvezda je život, ostalo su sitnice."  - Ljuba Tadić
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46910
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Istospolne romanse



 BioWare sprema čitav niz novih sadržaja za The Old Republic. Osim istospolnih romansi, tu su i novi Flashpointovi, te drugi sadržaji

Jeff Hickman iz BioWarea je potvrdio da skorašnja SW:TOR ekspanzija Rise of the Hutt Cartel krije čitav niz novosti. Osim novog planeta, tu je i čitav niz novih vještina, te pet novih levela. Uz to, čini se da BioWare sprema i ozbiljne preinake za PvP zonu Ilum.

Hickman je otkrio i da Rise of the Hutt Cartel krije nove sadržaje za igrače The Old Republica koji su dostigli maksimalni level 50. Drugim riječima, radi se o novim izazovima kojih nije bilo dovoljno za level 50 igrače TOR-a.

Naposlijetku, Hickman obećava da u The Old Republic uskoro stižu i istospolne romanse. BioWareovac otkriva da su do sada bili posvećeni prelasku na free-to-play model naplate, te da su stoga ostale novine za The Old Republic stavili na čekanje.
Viktor Krištić

Izvor: Bug.hr
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 423
Zastava Smederevo
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.95
Da ne umre tema. Prosto, nije moguće da niko nema ništa da izjavi ovde već jako dugo vremena. Smile

Sad, i dalje igram ovo povremeno. Platio sam ekspanziju, dakle, to je nekih 1500 dinara, jel, i sada sam preffered. A, da, ekspanzija. Gluplja nego glavnica igre. Što je, opet, valjda nekakvo dostignuće, jer je zaista bio problem napraviti nešto gluplje.
Bio sam zaprepašćen do koje mere su Bioware i EA uništili sve ono što je, zapravo, stvorilo ovu igru. Potpuno uništena epska priča prvog i drugog KotOR-a, nezanimljive i površne priče  pune klišea, prilagođene, nemam pojma kom uzrastu i nivou inteligencije. Da ne pričam o bagovima tipa "mapa koja ničemu ne služi sem da te pošalje na pogrešnu stranu", odeći i opremi koja zna da bude različita samo i imenu (i teksture ih je mrzelo da odrade) itd...
Ok, malo sam diplomirao ekonomiju marketinškog usmerenja, pa da vidim kuda će me odvesti razmišljanje. Sve polazi od potrošača. Od zadovoljstva istih zavisi i profit. Sad, ili je SWTOR jedan epski promašaj kome ne predstoji nekakva izgledna budućnost ili su oni koji mogu da priušte subskripciju gomila retarda čijem se najnižem ukusu podilazi. Ili ima i jednog i drugog...
Ne znam koliko će me držati činjenica da više volim Star Wars nego što mrzim SWTOR (čitaj: Bioware i EA), ali čini mi se da neće dugo...
Ja, nekako, nisam razumeo filozofiju MMO igara, a posle, evo, skoro godinu dana igranja, i dalje ne razumem. Besomučno levelovanje bez želje da prolaženjem kroz priču, nadmetanjem  sa igrom, pa zatim lootomanija, promašeno prisustvo čistih PVE igrača na RP serverima a onda smejanje i izrugivanje ljudima koji rade Roleplay... Iskreno, većina RP-a je sranje, ali bio sam par puta zaista oduševljen....
Ok, WZ mogu da budu zanimljive, ali... Ipak ja ne razumem MMO, izgleda... Jednom sam u spontanom razgovoru rekao nekom liku da mi se ne sviđaju sorilajnovi, da su u odnosu na one iz KotOR-a čistti izbljuvak, na šta je čovek odgovorio: "this is MMO, dude." I danas ne znam šta da mislim o tome. Smile
IP sačuvana
social share
"Sada se malo ljutim kad neko kaže: bili smo evropski šampioni. Nismo mi bili evropski šampioni, nego smo mi evropski šampioni - zauvek! Mi, Real, Bajern, Milan…To je naše društvo, a ovo što igramo ovde, to nam je za pripreme. Nekada su te pripreme duže, nekada kraće, Bože moj…"..."… Baš su lepo današnji momci smislili, mene su pogodili u žicu: Zvezda je život, ostalo su sitnice."  - Ljuba Tadić
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.