Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 19:34:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: JRV F-47D30 Thunderbolt-i :)  (Pročitano 5946 puta)
Moderator
Poznata licnost


Futo fukutsu - Saburo Sakai

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3671
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
SonyEricsson C702i
Dobrodosao Drraptore, super ti je maketa brate, prva liga! Smile Smile Smile Zanima me ona crno-bela fotke gde se elisa aviona vrti - gde je to snimljeno - nazad kao da su neka velika stakla - da li je to ispred muzeja, a ako jeste, da li to znaci da su ga palili kao za demonstraciju ili sta li? Smile
Papalu to je drraptor fotkao Maketu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
Uuu jeb! Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Ali, cekaj, kako? Smile Znaci napravio je da mu se elisa moze vrteti - nije ju zalepio, znaci zavrteo pa slikao ili fotosop??? Smile

Posto sam i sam pokusao na maketi Fw-190D-9 u 1/72 da pokusam isto, pa kad sam video da je to malo teza rabota, odustao i ukapirao da se to u stvari ne radi, od tada mi nije palo na pamet da je nekome to uspelo - eto zato pomislih da je pravi. A to opet pokazuje da je maketa prva liga, a i da ni ja nisam bas zagledao.
Uostalo, neces ti strucnjaka za makete i avione kao sto sam ja Smile

Ima li jos nesto od nasih vazduhoplova Drraptor? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 140
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
@Papalu: To je maketa nastolu u dvoristu objekta gde stanujem... Ovde u bgd-u. Jednostavno stavis aparat ispred makete, dunes u elisu i skljocas, posle je prebacis u grayscale i to je to Smiley DA sam kuci postovao bih slicicugde su oba aviona na pss i rade im elise Smiley Smile. Od domacim masina imam jos dosta maketa u radu, mozda 10ak, samo ne stizem zbog faxa i ostalih obaveza da odem do kuce, pa da maketarim. Bice uskoro i jedan Tempest ovde, samo da ukacim slike, nesto sam lenj Smiley
IP sačuvana
social share
...and sometimes, just sometimes crow can bring that soul back to put the wrong things wright...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
Dr. Raptor- sta spremas sledece? ne znam kolko ti je poznat ovaj forum al kad nesto radis nije lose da stavis sam pocetak rada pa ces imati dodataka od strane clanova. Pitaj recimo Papalua kako mu je bilo sa prvom maketom- pola arhive o Fw190D sam istovario u toj temi da bi on skockao maketu  Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
Tacno tako, i da nije bilo pomoci Pilota i Samuraja te podrske svih ostalih (da ne nabrajam i zauzimam pola strane) tesko da bi je uradio kako sam je uradio - a i tu sam napravio gluposti - a tek bez te pomoci bila bi smejurija, jer ja sam pod "stare dane" pocetnik. No, zahvaljujuci atmosferi ovde na Bureku, ja sam to sve detaljno (mozda i previse, ali za pocetnika nikad nije previse, pogotovo detalja i objasnjenja) prikazivao kako je gradnja odmicala i definitivno se "navukao" na makete, samo sto ja to ne nazivam tako vec: postao postovalac i ljubitelj "plemenite vestine maketashenja" Smile Smile Smile

I kako kaze nas dragi Pilot, koji je ovde cuvar tradicije i veliki guru svih gurua bilo bi super kada bi (naravno kad uzmognes, kao i svi mi) postovao fotografije napredovanja makete koju radis.

Bas se raspricah, ali i prilika je. Pozdrav  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 140
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
@Pilot: Svoje projekte u radu kacina na jednom drugom forumu. Stvarno ne mogu na 2 mesta da se igram. Sto se tice arhive... Otprilike nabavljam sve sto mi treba za odredjenu maketu pre nogi sto pocnem sa gradnjom. Tako da se biblioteka popela na cca 100 dvd-jeva, a ima je i u papiru. Pogotovo crteza u razmerama. Jedino sto sam kratak za neke vazduhoplove u sluzbi naseg vazduhoplovstva... Seledeci bi trebalo da bude zavrsen ICM 1/48 Messer F2, jg54, nas Pe-2 i nas sturmovik tip 3... Da nema neko od Vas slike nasih sturmovika za vreme trscanske krize (bilo je fantasticnih natpisa kredom po vertikalcima).... Sve u svemu imam 15ak avioncica u radu, neki su jako blizu kraja. Ne radim cesto, jer ne idem cesto kuci, a onda ni nema mnogo vremena za slikanje jer se obicno maketa radi nocu, pa za vikend izleti jedna sedamdeset dvojcica Smiley Naravno ako ide sve kako treba Smiley Danas u okaciiti i jednog tempesta... To je poslednja maketa koja je sisla sa mog stola.
Poz,
Dalibor
IP sačuvana
social share
...and sometimes, just sometimes crow can bring that soul back to put the wrong things wright...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
Onda neka bude tako- ovde stavljaj zavrsene makete a na mestu gde ti odredis stavljaj slike u radu. Pretpostavljam da oni imaju slike tih Sturmovika? Inace zanimljiv avion, imao sam prilike da pricam sa nekim bivsim pilotima tog aviona koji su ga leteli u ratu.

Radovi su ti odlicni i samo tako  Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
Samo cepaj Drraptore (mislim kad dodjes kuci), ako ces da postujes ovakve slike i makete, sto se mene tice - super. Ali, nadam se na pitanja i zapitkivanja (pogotovo od ovakvog blente kakav sam ja) ces da odgovaras - ne boj se, nisu glupa pitanja, vec iz zelje da se nauci. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
Raptor za Raptora  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

raptor.jpg
(10.14 KB, 250x170)
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 140
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Smile vidi me kako sam opasan Smiley Smile  Smile
IP sačuvana
social share
...and sometimes, just sometimes crow can bring that soul back to put the wrong things wright...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 19:34:37
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.125 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.