IN < - Susret burekdžija preko bare - >LO
(1/6) > >> :: Odgovori!
Autor: bojan.c :
Pozdrav svima,

Evo sinoć sam nešto razmišljao i reko čisto da vidim da li se o ovome pričalo pre. Pošto je situacija takva kakva je .. dosta nas koji smo ' preko bare ' ne možemo da dođemo na okupljanja koja se održavaju tako da mislim da bih bila dobra ideja da se mi skupimo ovde negde na ovom kontinentu pa sam hteo da vidim šta vi mislite o tome.

Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora canelane (Vreme: 21. Oct 2008, 19:58:05)

Autor: Latifovich :
velike su to daljine 
Autor: bojan.c :
Citat: latifovich 22. Okt 2008, 02:54:27

velike su to daljine


pa ne bih sigurno to pravili cesto kao u Srbiji .. ali bi se mogli sastati makar jednom godisnje
Autor: igorxxx :
 

Ja bih volio da vidim kako bi to inostrano Burek okupljanje izgledalo.

Možda bi gazda mogao pomoći u vezi informacije koliko ima kativnih forumaša iz sjeverne Amerike, pa bi ti mogao zaključiti po tome da li vrijedi ili ne upuštati se u nešto tako veliko. Iskreno se nadama da će jednog dana i to biti moguće da se okupe forumaši sa Bureka iz čitavog svijeta.
Autor: bojan.c :
Igore .. ja sam to već proverio što se tiče Amerike i Kanade na lociranju  .. ali fora je u tome što je dosta članova stavilo zastavu SFRJ tako da ne mogu da pogodim odakle su niti znam da li je neki od njih ovde na ovom kontinentu
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana