Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 17:21:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hrvatski dokumenti o "Oluji"  (Pročitano 19285 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 258
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Tako je to kad zubar, policajac i skladištar prave državu... Možda bi netko pomiislio da će više potrajati od bravareve umjetne države, ono miks profesija, ali  Smile

Ali je istina da je srpski vrh u Srbiji i RS bolio q za Srbe u Hrvatskoj, ako ih ni vlastiti Srbi ne žele, što ste  onda očekivali od Hrvata.
« Poslednja izmena: 05. Avg 2009, 13:31:02 od čokoladko »
IP sačuvana
social share
Jodilolej tara jodilodilej I jodilodilodilo looo

Aj ća, volin te
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9605
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
Ти си чоколадко добар момак... без зезања, ниси к'о неки...

Пошаљи нам "краш" бајадере и пакет животињског царства, а могао би и колумбо чоколаду, чоколино и брдо бронхи карамела... плаћам унапред!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 258
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Ти си чоколадко добар момак... без зезања, ниси к'о неки...

Пошаљи нам "краш" бајадере и пакет животињског царства, а могао би и колумбо чоколаду, чоколино и брдо бронхи карамела... плаћам унапред!  Smile

Mislim da ih svaka bolje opremljena trgovina u Srbiji ima, nema potrebe za slanjem- skuplje bi bilo Smile
« Poslednja izmena: 05. Avg 2009, 14:00:53 od čokoladko »
IP sačuvana
social share
Jodilolej tara jodilodilej I jodilodilodilo looo

Aj ća, volin te
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9605
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
Ма код нас се све производи у "соко штарку" и "пиониру", од вас узимају само амбалажу! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia 6230
Slazem se skorpi sa tobom ali i taj Z4 je bio trojanski konj za Srbe, kaze onaj analiticar to bi samo pomerilo "oluju" za nekoliko meseci nista vise, jednostavno hrvati su realizovali svoj visedecenijski san i ustaski projekat kreirali su etnicki cistu ndh i to je to, sklopile se kockice i iskoristili su to najbolje sto su mogli sto je najgore najbolji saveznik im je bila Srpska nesloga Smile
Nije istina. Evo obrazlozicu ti. Iako ne verujes. Ono sa Krajisnicima je najveca srpska sramota.  Bez obzira, na obzire nisi smeo tako da ih ostavis.
Ali druga prica je z4. Suvisae su vam kuriri uvalili mrznju prema amerima do jaja. Plan je bio (americki) konfederacija srpskih zemalja Srbije sa Vojvodinom, Krajinom i Srpskom.
Nemoj da kopam. Trazi John Zametica, savetnik amera za starteska pitanja, inace istovremeno i savetnik i ministar Radovana Karadjica.
Znaju ameri dobro i ko su i sta su Hrvati. Znaju bolje od nas sta su nam radili.
Oni bi kad tad morali da popuste.
Dve su stvari koje nisu pasovale. Mirno resenje, jer bi se zaustavila sisa od divlje privrede (i kod Tudjmana i kod Milosevica) i uslov da isti status ima Kosovo.
Nemoj mi reci da jedan pendrekas moze da vozi autobus a ne da vodi jednu republiku.
Gledaj onog Mikelica. Iz ociju mu ispadaju zmije a id jezika anakonde.
No to ne opravdava da smo ih ostavili tako bedno da ih ubijaju, proteruju i pljackaju Hrvati.
ne znam gde se dedose strasni radikali, a tek ostali veliki branioci sto su pootvarali imperije trgovine po Srbiji.
Uz to i dan danas ih tretiras kao Srbe drugog reda. Kosovar ima trospratnicu i dve plate a oni imaju kontejnere i smrad.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
SonyEricsson k530i
Slazem se skorpi sa tobom ali i taj Z4 je bio trojanski konj za Srbe, kaze onaj analiticar to bi samo pomerilo "oluju" za nekoliko meseci nista vise, jednostavno hrvati su realizovali svoj visedecenijski san i ustaski projekat kreirali su etnicki cistu ndh i to je to, sklopile se kockice i iskoristili su to najbolje sto su mogli sto je najgore najbolji saveznik im je bila Srpska nesloga Smile
Nije istina. Evo obrazlozicu ti. Iako ne verujes. Ono sa Krajisnicima je najveca srpska sramota.  Bez obzira, na obzire nisi smeo tako da ih ostavis.
Ali druga prica je z4. Suvisae su vam kuriri uvalili mrznju prema amerima do jaja. Plan je bio (americki) konfederacija srpskih zemalja Srbije sa Vojvodinom, Krajinom i Srpskom.
Nemoj da kopam. Trazi John Zametica, savetnik amera za starteska pitanja, inace istovremeno i savetnik i ministar Radovana Karadjica.
Znaju ameri dobro i ko su i sta su Hrvati. Znaju bolje od nas sta su nam radili.
Oni bi kad tad morali da popuste.
Dve su stvari koje nisu pasovale. Mirno resenje, jer bi se zaustavila sisa od divlje privrede (i kod Tudjmana i kod Milosevica) i uslov da isti status ima Kosovo.
Nemoj mi reci da jedan pendrekas moze da vozi autobus a ne da vodi jednu republiku.
Gledaj onog Mikelica. Iz ociju mu ispadaju zmije a id jezika anakonde.
No to ne opravdava da smo ih ostavili tako bedno da ih ubijaju, proteruju i pljackaju Hrvati.
ne znam gde se dedose strasni radikali, a tek ostali veliki branioci sto su pootvarali imperije trgovine po Srbiji.
Uz to i dan danas ih tretiras kao Srbe drugog reda. Kosovar ima trospratnicu i dve plate a oni imaju kontejnere i smrad.

Е овај пост мирне душе могу да потпишем.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Nokia E
Slazem se skorpi sa tobom ali i taj Z4 je bio trojanski konj za Srbe, kaze onaj analiticar to bi samo pomerilo "oluju" za nekoliko meseci nista vise, jednostavno hrvati su realizovali svoj visedecenijski san i ustaski projekat kreirali su etnicki cistu ndh i to je to, sklopile se kockice i iskoristili su to najbolje sto su mogli sto je najgore najbolji saveznik im je bila Srpska nesloga Smile

Prouci malo bolje Z4. Takodje pronadji i procitaj kako se ponasao vrh RSK prema tim pregovorima vezanim za Z4
Zar mislis da bi stvarno hrvatsko rukovodstvo tada prihvatilo Z4 Smile njihov jedini i ponavljam jedini cilj je bio etnicki cista ndh, Z4 im to nije nudio!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia 6230
Slazem se skorpi sa tobom ali i taj Z4 je bio trojanski konj za Srbe, kaze onaj analiticar to bi samo pomerilo "oluju" za nekoliko meseci nista vise, jednostavno hrvati su realizovali svoj visedecenijski san i ustaski projekat kreirali su etnicki cistu ndh i to je to, sklopile se kockice i iskoristili su to najbolje sto su mogli sto je najgore najbolji saveznik im je bila Srpska nesloga Smile


Prouci malo bolje Z4. Takodje pronadji i procitaj kako se ponasao vrh RSK prema tim pregovorima vezanim za Z4
Zar mislis da bi stvarno hrvatsko rukovodstvo tada prihvatilo Z4 Smile njihov jedini i ponavljam jedini cilj je bio etnicki cista ndh, Z4 im to nije nudio!
Ja nemam nikakve dileme da bi ih ameri debelo pritisli.Njima trebamo mi za saveznike, ne hibridi, optereceni nekim povijestima koji ce da kenjaju cas ovo cas ono.
Uz to nikada nece gledati sa blagonaklonoscu prema nekome ko je filogermanski raspolozen.
Vreme ce to pokazati. Oni gledaju istoriju kroz vekove, a ne kroz trenutne potrebe.
Uz to jako dobro znaju koliko su Hrvati komunisticka tvorevina. A dobro znas koliko vole komuniste.
Sto kazu za amere: jedan komunista je previse.
« Poslednja izmena: 05. Avg 2009, 20:56:22 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 583
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
zato sto Srbi imaju ideologiju koja se moze ostvariti bez etnickog ciscenja kao hrvatska
etnicko ciscenje je i uvjeravanje nekoga da je srbin
nakon procesa uvjeravanja koje smo vidili 91.
rezultat je isti hrvatska ociscena od hrvata
i da se ne lazemo srbima je naredeno povlacenje znaci SAMI STE OTISLI
Z4 plan vam nije bija dobar
a ta ideologija je fasizam zbog te ideologije sjedite u hagu

Glupost, naređeno povlačenje. Otišli su iz straha od odmazde.Znam jednu priču , žena 30 godina , nije želela da beži. Kaže nije nikome ništa učinila, nije njen niko bio u srpskoj vojsci, neće je dirati. Hrvatski vojnici su je pred majkom i bratom silovali dok nije umrla. Nemoj me terati da ti pričam takve priče , koje govore da je strah bio opravdan. U Hagu sede Srbi , jer su se suprostavili najvećoj sili na svetu Americi. Vi za takav poduhvat, bez obzira što je bio glup, nikada niste imali muda. Sedite pod okriljem Amera i pričate sebi priče o vašem herojstvu i humanosti.

kako ne pa nisu li srbi največi ratnici a mi se njima odupreli
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 583
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Gledao sam na drugom kanalu, evo isto sto i prosle godine.
Moglo se ustasama na takve glupandere.Ameri im dali logistiku a mi smo imali samo kopilad da odlucuje.
Gledam njihove izjave i dan danas. Iz ociju im se vidi da ih je bolelo dupe za Krajinu i da je svaki ponaosob gledao licni interes.
Si video Sarinica sta kaze; Dzaba je Babic potpisao nesto kada tamo ima jos 12 struja.
Onaj pendrekas nije hteo ni da uzme Z4 iz ruku Galbrajta.
Tri godine im govoris da je Sloba u dosluhu sa Tudjmanom i ne veruju.
Sloba priznaje Hrvatsku, a ne trazi nikakvo pokrice za Vensov plan i njima jos nije jasno da je dao zeleno svetlo Tudjmanu da radi sta hoce.
Na dan oluje, nalaze samo Jovanovica u beogradu. Svi su nesto zauzeti.Sloba u Karadjordjevu, srpski generali se ni ne spominju, niko ih ni ne trazi.
Onaj bre Novakovic nije normalan. Kaze ako bi poslai dva tri aviona da nadlecu Zagreb.
Pa bre konju jer nemas neki plan, dogovor, nesto? Jel to bre general? Kad bi, ako bi jebala Mara Bumbara.
Hajde bre, pa nemojmo se zavaravati: ljudi broje pare sa Kipra a ti trazis avione. Svasta.
hm zapanjujuče realno
ne zaboravi da ste se razvukli na svim frontovima pa ni ameri ne ratuju lako na 2 fronta p aje sloba imao malo vezane ruke + ga je peko kurac za ekipu u krajini
jeste li vidjeli kaj im je šešelj pričao na početku pobune po im mislim čedose iz krajine
lako za mene veli vojvoda a vi gdje čete vi bežat ako navale ovi pri tom mislivši naravno na ustaško nacitičko redarstveničke jurišnike mupovce
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 17:21:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.