Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 200 201 203
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 21. 12. 2012. Kraj vremena ili početak...  (Pročitano 305313 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
Sony xperia
Verovao ili ne, ponekad imam utisak da vise poznajemo univerzum nego sopstvenu planetu. Poznaju oni veoma dobro materiju, ne pricaju napamet.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Apple 
TL:Problem je sto ti meris slobodu kupovnom moci, to je problem koji ne shvatas, ako imas vise novca slobodniji si tako se meri sloboda na zapadu.

A:
Pricas coveku koji voli rsprodaje ,
Moj pentijum cetvorka je kostao £10 po komadu kupio sa cetri komada za porodicu.
Koliko je kostao tvoj kompjuter?


TL:Tako da ne vidim zasto sebe smatras slobodnim covekom, kad ni ulicu ne smes preci na ne oznaceno mesto a da ti bobi ne naplati kaznu.

A:
Mali mnogo gledas filmove ovde policija ne naplacuje kazne ,
Prosle nedelje sam cepao 110 km na A13 gde je ogranicenje 60km policija me je zaustavila ,izvinuo sam se
proverili su moju registraciju i adresu na kompjuteru i laku noc.Da sam obilazio nekog dobio bih 6 poena na dozvoli u 95 % slucajeva ako kazes da si svestan greske koju si uradio ako se lepo izvinis slobodan si.

TL:Posao se ne smatra slobodm vec potrebom zbog prezivaljvanja, danasnje robovi sami traze smesataj i hranu dok su robovima za koje ti mislis da su nestali gazde obezbedjivale smestaju i hranu.
"Najgore su porobljeni oni koji misle da su slobodni." moguce da nisam tacno napisao ali to je gete rekao

A:
Pa Ja ne moram da radim u Srbiji tamo sam takoreci penzionisan sto znaci sve svoje vreme mogu da potrosim sa porodicom i ljudima koje volim radeci stvari koje volim.
Sto se tice posla ovde koji je bio moj izbor ,ne znam kako da ti objasnim Ja volim svoj posao zadnjih 6 meseci sam radio po 15 d0 16 dana mesecno ,mislim ne jurim lovu ,evo sad sam ponovo na odmoru do 15-tog Jan.


TL:Citajuci tvoje postove procitao sam da ides u bioskope i da gledas avatar i 2012, onda mene ne cudi da imas tavko misljenje da ce sunce za par milijardi godina pocrveneti, e jel ti slusas sebe ti tvrdis da ce sunce postati crveni dzin, to je posledica ispiranja mozga tj. gledajuci njihovu televiziju i citajuci njihove novine i knjige. Nemoj slucajno da mislis da sam ti rekao da ne treba citate novine itd. vec da u gomili lazi posto su uglavnom takve novine prepoznas sta mute.

A:
Razocarao si me sada sa svojim neznanjem.
Necu ni da te udostojim sa pristojnim odgovorom ,Uzmi neki udzbenik iz prve godine fakulteta za Astronomiju,
Internet je najbolji alat steta sto ne umes da ga koristis.
Sva informacija koju naucnici iznesu se zasniva prvo na obzervaciji pa onda na merenju razlicitih faktora,zakljucak se iznosi tek posle toga.


TL:Evo i kod nas pocinje slicna situacija, pospianje lazi i gluposti, ja kad otvorim novine i kad pocnem da citam te svrljotine pokusavam da shvatim sta on pokusava da smuti.

A:
Kakvih Lazi i Kakvih gluposti ,Ko pokusava sta da smuti ?Uopste te ne razumem

TL: Nisam te u popunosti razumeo sta si hteo reci o tim tvojim prijateljima? Pa u tim konc logorima kao sto su Pariz, Londo, NY mozes naci i samog djavola, ne shvatam sta si hteo reci?

A:
Ja lako sklapam poznanstva evo sinoc upoznah tipa iz Egipta i stariju gospodju iz Teksasa i ako sam putovao ceo dan mogao sam sebi da priustim po pola sata duze vremena da provedem sa njima i razmenim telefonske brojeve
Pa da ,ovde su ljudi iz celog sveta, to jest imas predstavnike iz svakog kraja planete zemlje ,ljudi se druze ,zive,razmenjuju iskustva i pricaju o zivotu bas kao i svuda sto to ljudi rade,
Svaka zemlja ima po nesto lepo i jedinstveno ali ima i svoju tamnu stranu ,
Sta sam ti hteo reci je da imam dostup informacija iz prve ruke o tome sta se ponegde u nekoj zemlji desava ,
i ti si zadnja osoba od koje zelim da cujem da zle namere zapada u porobljavanju Azije i Evrope.

Alex616  or A:
« Poslednja izmena: 10. Jan 2010, 23:23:39 od Alex616 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


ONAJ KOJI JE SPOZNAO SEBE!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Ja sam ALFA i OMEGA,početak i kraj!
Jedini sam koji govori apsolutnu istinu!
Ko prihvati prihvatio je i biće na najboljem putu da se spasi.ostali neće već će se reinkarnirati i živeće u novom sunčevom sistemu.
Kataklizma će biti onda kada sam ja rekao,sve drugo je izmišljotina NSP i njihovih sluga:satanista,JS,sajentologa,plejadaca,kaseopejaca,Vatikana i svih drugih koji nisu pobrojani a žive u ropstvu.
Samo sam ja sloboda i put ka Vaznesenju.
Može to da vam se dopada ili ne,ali ja sam IZABRAN.
Nisam to tražio ni hteo,ali je tako i tako će biti.
Nikoga ne vređam i bez vređanja,da me ne biste naljutili.
Ne izazivajte me da vas uveravam u moje moći.
Bog neka je sa vama. Smile
IP sačuvana
social share
Могу и мене да убију као ХРИСТОСА,али слободну мисао никада!
КО ГОД ЈЕ СПОЗНАО ОВАЈ СВЕТ ПРОНАШАО ЈЕ ТЕЛО,А КО ГОД ЈЕ ПРОНАШАО ТЕЛО,ЊЕГА ОВАЈ СВЕТ НИЈЕ ДОСТОЈАН!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
Oooooooo presvetli klanjam ti se ja
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
HTC One
Ja sam ALFA i OMEGA,početak i kraj!
Jedini sam koji govori apsolutnu istinu!
Ko prihvati prihvatio je i biće na najboljem putu da se spasi.ostali neće već će se reinkarnirati i živeće u novom sunčevom sistemu.
Kataklizma će biti onda kada sam ja rekao,sve drugo je izmišljotina NSP i njihovih sluga:satanista,JS,sajentologa,plejadaca,kaseopejaca,Vatikana i svih drugih koji nisu pobrojani a žive u ropstvu.
Samo sam ja sloboda i put ka Vaznesenju.
Može to da vam se dopada ili ne,ali ja sam IZABRAN.
Nisam to tražio ni hteo,ali je tako i tako će biti.
Nikoga ne vređam i bez vređanja,da me ne biste naljutili.
Ne izazivajte me da vas uveravam u moje moći.
Bog neka je sa vama. Smile



 Smile Smile Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Oooooooo presvetli klanjam ti se ja
Клањај се мени гоустохулнику или ћу те смлавит!
« Poslednja izmena: 11. Jan 2010, 00:04:33 od Ghost »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


ONAJ KOJI JE SPOZNAO SEBE!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Ne moraš nikome da se klanjaš,počni da se kaješ.
Govorim vam prijateljski,pošto znam šta će da se desi i kada.
Vidim da pojedinci znaju samo da citiraju neke,sve što govorim govorim iz ličnog iskustva i savetujem vas,ne treba veliki napor,samo na pravoslavnu molitvu dodati i za oproštaj greha za prošle živote. Smile
IP sačuvana
social share
Могу и мене да убију као ХРИСТОСА,али слободну мисао никада!
КО ГОД ЈЕ СПОЗНАО ОВАЈ СВЕТ ПРОНАШАО ЈЕ ТЕЛО,А КО ГОД ЈЕ ПРОНАШАО ТЕЛО,ЊЕГА ОВАЈ СВЕТ НИЈЕ ДОСТОЈАН!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
Slobo , brate , prijatelju , Srbine
Dokle vise ?
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Slobo , brate , prijatelju , Srbine
Dokle vise ?
Не вреди ти, пријатељу.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
HTC One
Do sudnjega dana  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 200 201 203
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.