Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 13:14:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neonacisti prete Dačiću ubistvom  (Pročitano 5895 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Jos jedna tura valjanja u blatu izmedju "fasista" i "antifasista"... 

Sto se lepo ne nadju na Uscu i ne pobiju medjusbno...
Doduse... to bi bila neka scena iz ratnih filmova u slow-motionu...
Jedni stoje naspram drugih, beonjace im se zacrvenile, zubi cvokcu.... i niko da krene prvi...  Smile
I tako do kraja sveta...  Smile


Kukavice i hohstapleri... bah..   Smile
« Poslednja izmena: 18. Okt 2008, 07:29:15 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
Citat
beonjace im se zacrvenile

Ekipa iz "Nacionalnog stroja" nema beonjače.

Ako ne verujete posetite njihov sajt i kliknite na galery
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Mozda im nisu uslikali dobru stranu...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
Jedan guz umesto celog dupeta sa oba guza?!  Smile

To pravog Arijevca razlikuje od Jevreja i Cigana.

Bilo bi dobro da svaki Arijevac nađe pobratima, pa da formiraju zajednički jedni solidnu bulju (nipošto pedersku!)
« Poslednja izmena: 18. Okt 2008, 09:14:31 od Imaginelo »
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Levi profil, desni profil... da im se ne vidi grbav orlovski nos.. Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
 ne bojte se za dachica , njega ce da spase  drushtvo sa zashtitu zivotinja ...  Smile Smile

------

 jedan tragi-komichan tekst , pricha srbina iz rumunije kako se proveo 11.oktobra u bg ,kad je krenuo na utakmicu srbija-litvanija   Smile :

Шта све може да се деси Србину из Румуније у данашњем Београду


Леп и сунчани јесењи дан није наговештавао буру која се спремала да се уздигне над Београдом, тог, сада већ фамозног 11. октобра.
Заједно са три другара, једним Србином и двојицом Румуна, кренуо сам тог јутра за Београд, са намером да одгледамо утакмицу Србија-Литванија. Нас четворица смо навијачи темишварске Политехнике и пре мање од месец дана били смо на Партизановом стадиону да гледамо реванш утакмицу црно-белих против тима из нашег града. Многи су Румуни остали очарани атмосфером са Партизановог југа, те су ме одмах после меча питали када ће поново моћи да дођу у Београд да виде тако сјајну атмосферу.

Пошто сам безброј пута долазио у српску престоницу да гледам утакмице репрезентације Србије и Партизана (чији сам симпатизер), рекао сам да је најбоље да се организујемо и дођемо на текму против Литваније, јер ће тад атмосфера бити много опуштеније него на утакмици Партизан-Политехника, када је полиција скроз непотребно угушила румунске навијаче недајући им од царине до стадиона ни да сиђу из аутобуса да купе пиво, сок или храну. Ризик је био минималан да избију инциденти међу навијачима, Гробари су то јавно саопштили пре меча, али очигледно да полиција није имала слуха за тако нешто.
При доласку у Београд приметили смо присуство необично великог броја полицајаца и жандара на улицама. Знали смо да ће се организовати неки антифашистички марш и да је предходно најављени митинг српских националиста забрањен, али наша намера није била да учествујемо на тим дешавањима. Наравно, да је митинг српских националиста био одобрен, било би нам драго да се прикључимо струји која се залаже за одбрану Српства, имајући у виду наше недвосмислене патриотске ставове.

Паркирали смо ауто и кренули у шетњу, са намером да двојици Румуна покажемо Калемегдан, Кнез Михајлову и остале ствари које се могу видети у центру града, али на наше огромно чуђење, полицијска нас је патрола легитимисала чим смо се приближили центру. Показали смо пасоше, а полицијаци су нас све време мрко гледали питавши нас ко смо, шта смо, где идемо, зашто смо дошли у Београд, итд. Иако смо се нашли у чуду, мирно смо и сталожено одговарили, те су нам на крају пасоши враћени. После само неколико корака стартовала нас је друга екипа полиције, која нам је одузела документа и рекла да сачекамо. Питали смо зашто, има ли неких проблема, јесмо ли скривили нешто? Нико нам ништа није одговарао све док се није појавио полицајац у цивилу и почео да нас испитује: да ли имамо на себи нацистичка обележја, да ли имамо истетовиране екстремистичке симболе, да ли имамо палице, штангле, ножеве, кајишеве, боксерице, итд. Наравно, ништа од тога није нађено код нас. Ни једно сумњиво обележје, ни једна тетоважа, ни један опасан предмет...Очекивали смо да се утврди да немамо везе са оним што траже, да нам врате документа и да кренемо даље. Но, на наше запрепаштење, полицајци су довезли марицу у коју су нас укрцали уз друга три Србина, такође «сумњива лица». Гледали смо се у мраку марице не долазећи нам да верујемо шта нам се дешава.

У полицијској станици су нас одвели у неку просторију где смо чули глас:
- Колико их има?
- Седам комада!
- Аууу, седам, ко ће сад све то записвиати- са огорчењем се јавио дежурни пандур, којим очигледно није било драго да уради оно што је следило. Наређено је једном полицајцу да иде да откуца записник о привођењу и хапшењу. Упитао је:
-Шта су ови урадили?
-Носили су видна обележја Националног строја...
-А која су та обележја? - питамо тројица у глас...
Наравно, ништа нам нису одговарили.
-Регулисаће то инспектор када дође да вас испитује - речено нам је.

После извесног времена казали су нам да скинемо пертле, отпашемо појасеве, скинемо сатове, огрлице, наочаре и све остало, да би нас одвели у ћелије. Дежурни полицајац нам је уписао имена, адресе, податке из пасоша и личних карата. Са огорчењем сам упитао по ко зна који пут шта смо скривили, који смо закон прекршили, али на све то ми се одговарило да ће то инспектор утврдити. Остао сам последњи од нас седморо, јер сам преводио за моја два пријатеља Румуна. Оставши сам са дежурним полицајцем питао сам га да ли му се чини нормално то што они раде. Човек ми је отворено признао:

-Друже, веруј ми, добили смо наређења одозго, ја немам никакве везе са овим. Ја ти стварно верујем да ниси крив, али шта могу када нам је наређено да вас приведемо! Знам да се и ти ја сада непотребно налазимо овде, али то ми је дужност, жалим за случај!
-Да, али ми стварно нисмо НИШТА урадили!
-Можда не знате, али данас је најављен скуп неких неонациста и ми смо добили наређење да спречимо њихов било какав наступ. То су оне будале што носе кукасте крстове и излазе у град да славе Хитлеров рођендан.
-Ко бре слави Хитлеров рођендан? - питам човека...
-Ови из Националног строја...Неко им је улио у главу те глупости...знаш ту причу, Хитлеров рођендан, пичкин дим...носе сва та њихова обележја која су забрањена...
-А која су обележја Националног строја? упитао сам радознало, јер су већ их сви увелико помињали.
-Право да ти кажем, појма немам!
Разумео сам човека, видео сам да нисмо по његовој жељи приведени и да нема везе са целом причом. За кратко време се појавио други полицајац, овог пута у цивилу:
-Ајде, Румун, колико си задрт да зигхајлујеш? Јесте ли дошли да помогнете вашој белој браћи у Србији? Имате ли везе са Националним стројем?

Објаснио сам човеку да нисам Румун, него Србин из Румуније, да сам српски родољуб, али да немам везе са Националним стројем и неонацизмом.

-Дошли смо са намером да гледамо утакмицу и ништа више», кажем.
-Не верујем ја теби да сте дошли само због утакмице. Много ви личите на скинхедсе.
-По чему?
-Сав си у црно обучен, онај други такође, трећи има навијачки качкет (коцкасти кежуал) а четврти мајицу са мртвачким главама (америчка хард-кор група Хејтбрид)! А сви кратко ошишани! Јел све то случајно?

Признајем да сам после оваквог излагања остао без аргумената. Било ми је јасно да је сваки даљи вербални отпор непотребан. Можда би требало да се обучемо као педери да не бисмо били упадљиви. Нисам знао да су навијачки качкети, фармерице и обични дуксери део нацистичких реквизита. Ипак, изједао ме је велики осећај кривице док сам гледао своје пријатеље Румуне док су их пандури онако распојасане одводили у ћелије. Питао сам се шта они сада мисле о Србији и Србима, поготово што сам им ја стално хвалио Београд, српску кухињу, обичаје, навијаче, српску историју, наше јунаштво. Мој ортак Куза је све то највероватније приметио и у шали рекао док су га одводили у затвор:

-Не брини брате, одувек сам желео да посетим неки српски подрум. Чуо сам сте чувени по томе.
Други ортак ми је касније испричао да га је један полицијац питао да ли је дошао да са српским неонацистима прослави Хитлеров рођендан. Овај му је духовито одговорио:
-Господине, ја не славим ни свој рођендан, а камоли Хитлеров, који је, узгред речено, у априлу а не у октобру!
У притвору нас нису пуно држали. Након два ста извели су нас, одвели на сликање, снимање и све што иде уз то. Изоставили су део са испитивањем, те су нас око 20.00 часова пустили.

Искрено, нисам се надао док сам вадио пертле и скидао појас у подруму полиције да ћу тог дана стићи на Маракану. На улаз смо на брзака купили два шала репрезентације Србије и ушли на север, иако смо сви симпатизери Партизана. Искрено, ништа ми лепше није пало после тог орвеловског дана од поклича мојих пријатеља Румуна на стадиону Црвене Звезде: „Србија! Србија“. За тренутак сам се уплашио да Румуни неће разликовати праву, истинољубиву и родољубиву Србију од репресивног антинационалног система...Но, они су све то беспрекорно и одважно претрпели.

При повратку у Темишвар пожурио сам да на интернету видим шта се то десило у Београду. Након гледања снимака са „антифашистичког скупа“ све ми је било јасно: педерске, анархистичке, комунистичке и плаве европске заставе на истом, антисрпском, падавичарском митингу.

„Српски марш“ - одраз српске патриотске омладине је био забрањен и сатанизован као фашистички, екстремистички, док је нека антисрпска шака јада уживала заштиту преко 2.500 полицајаца.

Од када сам први пут дошао у Београд заљубио сам се у тај град. Осећај родољубља је код неких Срба из расејања развијенији и јачи него код многих људи у Србији, па сам се зато током времена врло везао за све духовне и националне вредности српства. Страшан је осећај сазнања да је Србија постала окупирана држава, која не служи више сопственом народу него неким међународним структурама које су нас сваком приликом уништавале и нападале. У Србији се на власт налази монструозна коалиција неотитоиста, деце бившег комунистичког режима, који сада себе називају социјалистима и демократама. Србију, коју сам волео, волим и волећу до смрти, и чију сам част бранио у свему што сам у животу радио и чинио, дочекала ме је као криминалца, као неонацисту, као изгредника. Ипак, част ми је што се не налазим на истој страни барикаде са издајницима који сачињавају тренутну владу. Не бих нимало био поносан да ми поштовање указују они који конгресе својих партија отварају „Интернационалом“, који се позивају на Титово „златно доба“, који се залажу за улазак Србије у НАТО и Европску Унију, који хапсе српске јунаке као неку дивљач, који се одричу своје браће по крви и српских територија, који штите и око себе окупљају педере, антихристе, богохулнике, анархисте, неокомунисте и неке од припадника националних мањина који под плаштом борбе против фашизма позивају на линч свега што је српско. За мене су Срби они који часте и славе Светог Саву, Милоша Обилића, Карађорђа, Војводу Мишића, Војводу Путника, Војводу Степу, Алексу Шантића, Јашу Томића, Поп Ђујића, Косту Пећанца, Димитрија Љотића, Николаја Велимировића, Милана Недића, Милана Тепића и све остале старе и нове српске великане и хероје.

Након неколика дана и румунска је штампа преузела вести: „Четворо румунских неонациста напала антифашисте у Београду“, „Румуни присуствовали неонацистичком маршу у Београду“, „Приведени су румунски екстремисти који су камењем гађали учеснике антифашистичког марша и вербало вређали органе јавног реда и мира“...ништа нетачније и ништа бљутавије!

Нисам наиван да верујем да деманти има било каквог ефекта, имајући у виду да сам врло добро упознат са вештинама манипулације у новинарству. Скоро ти нико не верује да си невин када те полиција приведе. У народу влада синдром Илије Човоровића: „Кад се то полиција интересовала за поштеног човека?“
Чим те полиција стартује, мора да си нешто учинио...

Но, претрпео је наш народ и већа и опаснија искушења од ове „антифашистичке“психозе (измишљене и одржане од стране комунистоидних србомрзаца). Неће ни ово доба лажи, срама, издаје, покорности и терора над српском национално свесном омладином вечно трајати. Доћи ће Српство на место своје!


Горан Мракић
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
 I sad ja ovde treba da čitam kilometarske copy paste tekstove proverenih sejača mržnje???E svašta.Dragi moj bf i ostala bratijo,mislim da ću da preskočim "vaše" tekstitje  Smile

Kad neko pravičan postavi text,e onda možemo da pričamo.

Ba the vej,jebem ti državu u kojoj na ulici mora murija da te čuva od fašista umesto da umoče pendreke u pomije i izudaraju bitange.Zašto ovo pričam?Video sam par skotova kod Bilet servisa kako dižu ruke u naci pozdravu jedni drugima sablažnjavajući normalan svet i niko ništa.Državo,nesrećnice... Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
Lepo napisan tekst po porudžbini, fjasko neonacista 11tog treba pretvoriti u šaljive anegdote razvejane po Netu.

Na koliko je samo foruma ovo izašlo kao copy paste?

P.S. Mala novoizgrađena kasarna između Preševa i Kosmeta, puk profesionalnih vojnika. Prava stvar za mladog i zdravog momka koji je spreman da brani Srbiju. Plata je sasvim solidna.
« Poslednja izmena: 18. Okt 2008, 15:36:21 od Imaginelo »
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3

 Kad neko pravičan postavi text,e onda možemo da pričamo.

tako je ,samo kad text objavi J-92 i ivica dacic i tadic ga aminuju u duhu dekleracije o pomirenju ,onda ga prochitaj ... jer ko zna shta "nacisti" mogu da ti ubace u tvoj nezni mozak ...  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Volim kad mi prete takvi  Smile Smile

A ko to tebi preti?

Ма он то као Радован 3. што се идентификовао са Џорџом: "МЕНЕ никад неће ухватити"
"А шта има тебе да хватају"...
Него да се не шалим ја много... Јер што рече Машан Станковић једном: "Ђубре једно, човеку прете" Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 13:14:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.