Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Koja je osnovna osobina koju osoba suprotnog pola mora da ima da vas privuce?
Lep
13.2%  (5)
Pametan
21.1%  (8)
Veran
21.1%  (8)
Iskren
28.9%  (11)
Dobar
10.5%  (4)
Uspesan
5.3%  (2)
Ukupno glasova: 38
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najvise bi voleli da vam je partner?  (Pročitano 3751 puta)
Poznata licnost


Govorim tiho i nosim psa sa sobom..

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 4370
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Recimo uspesan u onome sto radi ali to ne iskljucuje i neke druge osobine  Smile  Tesko je odabrati samo jednu od ponudjenih i reci da ti je samo to dovoljno da odredjena osoba poseduje.
IP sačuvana
social share
Sve sto pozelis pazljivo biraj, to se moze i dogoditi..
Neki putevi kojima teska sudbina hoda su nevidljivi..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
SonyEricsson K610i
Vernost i Iskrenost su dve najvažnije osobine. Ali džaba vernost, ako parnter teži da te laže, tako da je iskrenost ipak prevlađuje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Apple 
Da je Lepa i zgodna ,nemirna uvek spremna za avanturu,uvek pozudna i brzo uci sta se ocekuje od nje,da je bi-seksualka dobra u sexy raspolozena za sve i da mi svako vece dovede po jednu lepu devojku za trisome.Da je zavodnica da se moze pribliziti mojim neprijateljima ili bilo kojoj meti da je odlicna u rukovanju vatrenim oruzijem i da ne okleva kad joj bilo sta naredim,da je dobra u kocki ,i otvaranju sefova i finansijski nezavisna i da ima malcke vece ali zato perfektne sise ,da zna da vozi sve po morui pod morem,kopnu i vazduhu i vlada sa 11 svetskih jezika;Engleski,Francuski,Nemacki,Italijanski,Spanski,Ruski,Kineski,Arapski,Urdu,Portugalski,Afrikan(SA).
Naravno, da sam joj Ja predmet absolutnog obozavanja i slepe pratnje do cistog fanatizma da me se plasi ali da se ne plasi da umre za mene.I na kraju da je sposobna da se snadje i adaptira svakoj situaciji,sa gracioznom preciznoscu vrhunskog predatora.
PS.
I ja bih dao svoju dusu djavolu samo da je nadjem
« Poslednja izmena: 24. Dec 2008, 23:08:20 od Alex616 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Da je Lepa i zgodna ,nemirna uvek spremna za avanturu,uvek pozudna i brzo uci sta se ocekuje od nje,da je bi-seksualka dobra u sexy raspolozena za sve i da mi svako vece dovede po jednu lepu devojku za trisome.Da je zavodnica da se moze pribliziti mojim neprijateljima ili bilo kojoj meti da je odlicna u rukovanju vatrenim oruzijem i da ne okleva kad joj bilo sta naredim,da je dobra u kocki ,i otvaranju sefova i finansijski nezavisna i da ima malcke vece ali zato perfektne sise ,da zna da vozi sve po morui pod morem,kopnu i vazduhu i vlada sa 11 svetskih jezika;Engleski,Francuski,Nemacki,Italijanski,Spanski,Ruski,Kineski,Arapski,Urdu,Portugalski,Afrikan(SA).
Naravno, da sam joj Ja predmet absolutnog obozavanja i slepe pratnje do cistog fanatizma da me se plasi ali da se ne plasi da umre za mene.I na kraju da je sposobna da se snadje i adaptira svakoj situaciji,sa gracioznom preciznoscu vrhunskog predatora.
PS.
I ja bih dao svoju dusu djavolu samo da je nadjem

E jbg ... Ne znam 11 jezika  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung Galaxy Nexus
da je onakva kakva je ste sad.. i da se nikada ne promeni
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
 O?I envy you  Smile
Da je Lepa i zgodna ,nemirna uvek spremna za avanturu,uvek pozudna i brzo uci sta se ocekuje od nje,da je bi-seksualka dobra u sexy raspolozena za sve i da mi svako vece dovede po jednu lepu devojku za trisome.Da je zavodnica da se moze pribliziti mojim neprijateljima ili bilo kojoj meti da je odlicna u rukovanju vatrenim oruzijem i da ne okleva kad joj bilo sta naredim,da je dobra u kocki ,i otvaranju sefova i finansijski nezavisna i da ima malcke vece ali zato perfektne sise ,da zna da vozi sve po morui pod morem,kopnu i vazduhu i vlada sa 11 svetskih jezika;Engleski,Francuski,Nemacki,Italijanski,Spanski,Ruski,Kineski,Arapski,Urdu,Portugalski,Afrikan(SA).
Naravno, da sam joj Ja predmet absolutnog obozavanja i slepe pratnje do cistog fanatizma da me se plasi ali da se ne plasi da umre za mene.I na kraju da je sposobna da se snadje i adaptira svakoj situaciji,sa gracioznom preciznoscu vrhunskog predatora.
PS.
I ja bih dao svoju dusu djavolu samo da je nadjem
Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 142
OS
Linux
Browser
Konqueror 3.1
Pa recimo da sam potpuno zadovoljna svojim partnerom!
Neophodno je da bude pametan, duhovit, zanimljiv, ispunjen, ambiciozan, aktivan, pazljiv....a naravno i lep, ali neko ko ima sve ove navedene osobine mora biti lep! Jer lepota mi se nekako sama obrazuje na osnovu te neke unutrasnje slike!
Neko ko je harizmatican, sarmantan, dobar, duhovit ne moze da ne bude lep!
A moja ljubav ima sve to!
Obozavam ga!
IP sačuvana
social share
Yesterday is a history, tomorrow is a mistery, but today....is a gift!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Pa recimo da sam potpuno zadovoljna svojim partnerom!
Neophodno je da bude pametan, duhovit, zanimljiv, ispunjen, ambiciozan, aktivan, pazljiv....a naravno i lep, ali neko ko ima sve ove navedene osobine mora biti lep! Jer lepota mi se nekako sama obrazuje na osnovu te neke unutrasnje slike!
Neko ko je harizmatican, sarmantan, dobar, duhovit ne moze da ne bude lep!
A moja ljubav ima sve to!
Obozavam ga!
Baš lepo  Smile
 A za ovo boldovano mora da postoji feedback a masa devojaka ga ne daje neko samo čekaju da dobiju  Smile
 Bio 'tamo',čekirao to  Smile

 Idemo dalje  Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Apple 
Hvala Razmazzena,nemoj nista da mi  brines bebo,naravno da je dovoljno je za audiciju.

Hvala Tatex ,mislim da se svet posle svih fizickih i duhovnih stavri stvarno moze podeliti na one koji zele nesto i one koji ne zele nista.

Tatjana draga,izvini nisam dugo u zemlji pa pocinjem da gubim neka znacenja ,molim te znas onu krakteristiku "Ispunjen"zbuni me malo tvoj sleng ako nadjes vremena molim te opisi mi kako to mislis?
« Poslednja izmena: 25. Dec 2008, 23:31:47 od Alex616 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


web programer

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 243
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Apple Iphone 3GS
Lepa, pametna
IP sačuvana
social share
Izrada kvalitetnih web sajtova po pristupacnim cenama. Besplatno hostovanje i odrzavanje sajta. Pogledajte ponudu na www.kreiranjewebsajtova.rs
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.132 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.