Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Telekom - Impulsi za telefon skuplji za 100 odsto  (Pročitano 6168 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
pa ti im i placas vise verovatno Wink

ovde u Uzicu je SBB bas smesan.... em sto puca em sto je preskup za uslugu Wink
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
Samo mi nije jasno ako pretplata ode 160 posto, a cena impulsa 100 posto, kako će računi da budu uvećani samo za 45 posto? Ume li neko da im objasni ....
Ako sam do sada plaćao račun recimo 1000 din, od toga je 76 otpadalo na pretplatu , a 924 na impulse. impulsi otišli 100 posto. to je sada za istu količinu saobraćaja 1848 dinara, i pretplata 190, to je total oko 2038 dinara .... ne znam, možda sam ja glup ....

SF, i jedni i drugi su lopovi i bagra, tako da ne branim nikoga, branim sebe, a na kraju uvek mi gologuzani nahebemo i plaćamo, njima je uvek dobro. Ova priča o dizanju cena da bi pozvali konkurenciju jednostavno ne drži vodu, jer znam da moj ujak ima u Italiji ima flat pozive ka celoj fiksnoj telefoniji italije i net od 5 MB čini mi se za neku cifru tipa 30ak evra. Ja bi to toliko platiJo. Na firmu bih platio i 50 evra za flat pozive na celoj teritoriji Srbije i flat net od 3 MB... ne mora brže .... baš ću da mu tražim link od provajderra ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Sea shepherd

Zodijak
Pol
Poruke 23472
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Citat
Da bi bio pomenut SBB za pocetak mora da uradi sledece...
1. Da radi legalno.
2. Da radi kvalitetno.
3. Da ljudima pruzi ono sto su platili.

Nista od toga dok ne zaposli strucne ljude, i da ih plati kako dolikuje coveku.
Ali nista nema od toga u drzavi gde je kosovo srbija a sve ostalo delta.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.60
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Samo mi nije jasno ako pretplata ode 160 posto, a cena impulsa 100 posto, kako će računi da budu uvećani samo za 45 posto? Ume li neko da im objasni ....
Ako sam do sada plaćao račun recimo 1000 din, od toga je 76 otpadalo na pretplatu , a 924 na impulse. impulsi otišli 100 posto. to je sada za istu količinu saobraćaja 1848 dinara, i pretplata 190, to je total oko 2038 dinara .... ne znam, možda sam ja glup ....
Da li si ili nisi, videces kad ti dodje racun...
Tako i ja se ubijem menjajujuci tarifne pakete na mobilnom pa mi je racun uvek isti Smile
Citat
SF, i jedni i drugi su lopovi i bagra, tako da ne branim nikoga, branim sebe, a na kraju uvek mi gologuzani nahebemo i plaćamo, njima je uvek dobro. Ova priča o dizanju cena da bi pozvali konkurenciju jednostavno ne drži vodu, jer znam da moj ujak ima u Italiji ima flat pozive ka celoj fiksnoj telefoniji italije i net od 5 MB čini mi se za neku cifru tipa 30ak evra. Ja bi to toliko platiJo. Na firmu bih platio i 50 evra za flat pozive na celoj teritoriji Srbije i flat net od 3 MB... ne mora brže .... baš ću da mu tražim link od provajderra ...
Izgleda da ja jedini ovde imam pamcenje duze od zlatne ribice...
Pa nema 2-3 godine kako sam davao 4-5000 za dial up mesecno (10e flat, 60e telefon) da bih mogao da radim, a sada za polovinu tih para imam 1.5 ili 3 Mbit.
I stvari se menjaju i napreduju...
Po meni je daleko vaznije da se kvalitet usluge izjednaci bar po vecim gradovima za pocetak... nego da se pravi neki double up ponovo...
A to sta neko ima u Italiji, Americi, Svedskoj, Japanu... to ostavimo po strani...
Imaju oni i razne druge stvari koje ne zelim Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13;
Ako se setite 2001 ili 2002 godine nasi hakeri su zapretili telekomu ako poskupi internet i telefon fiksni da ce  "oborice im servere i to ce ih kostakti da se godinama nece moci izvuc iz tih go.  .  .  .  .  "
Pa de su ti nasi hakeri sada?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 266
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3

Pa de su ti nasi hakeri sada?

 Zaposlili se u Telekomu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.60
mob
Apple iPhone 6s
Konkretno, u to vreme sam i ja bio u novinama upravo u tom smislu... dve strane intervju, velika slika i sve sto uz to ide Smiley

Poenta je da se situacija drasticno popravila i da se svako malo popravlja...
To sto su pojedinci nerealni i slobodno cu reci alavi, vise je njihov problem, nego problem telekoma...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Sony xperia
Konkretno, u to vreme sam i ja bio u novinama upravo u tom smislu... dve strane intervju, velika slika i sve sto uz to ide Smiley
Ha,ha,ha, al' se ne zaposli u Telekomu.  Smile


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 323
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
LG 
Sve ovo je zbog toga sto telekom drzi monopol... Namerno nisu hteli da daju sbb da se i on ukljuci u trku... Oni sad gledaju na sve nacine da pokriju ta penzijska povecanja... A ko ce bre to sve da isplaca???? Smile Smile Smile Smile
Citat
Da bi bio pomenut SBB za pocetak mora da uradi sledece...
1. Da radi legalno.
2. Da radi kvalitetno.
3. Da ljudima pruzi ono sto su platili.

Nista od toga dok ne zaposli strucne ljude, i da ih plati kako dolikuje coveku.
Ali nista nema od toga u drzavi gde je kosovo srbija a sve ostalo delta.  Smile

Lepo covek kaze... Svaka ti cast!
« Poslednja izmena: 17. Okt 2008, 17:59:12 od nikolavlada »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
Citat
Konkretno, u to vreme sam i ja bio u novinama upravo u tom smislu... dve strane intervju, velika slika i sve sto uz to ide Smiley


Stavi scan, stavi scan, da vidimo gazdu ...  Smile Smile Smile ili neki link  Smile

Citat
Izgleda da ja jedini ovde imam pamcenje duze od zlatne ribice...
Pa nema 2-3 godine kako sam davao 4-5000 za dial up mesecno (10e flat, 60e telefon) da bih mogao da radim, a sada za polovinu tih para imam 1.5 ili 3 Mbit.
I stvari se menjaju i napreduju...

Jeste sve to, prijatelju, i ja se sećam dok sam pizdeo na dial up-u, i kad sam potpisao ugovor za kablovsku, obećali za 3 meseca, stigla posle 9 meseci, pa došlo i to čudo zvano kablovski net ,.... sve to stoji ....

Ali poskupljenje od 100 odsto, ej bre .... to je malo nenormalno, ma o čemu da se radi .....

Citat
Da li si ili nisi, videces kad ti dodje racun...
Tako i ja se ubijem menjajujuci tarifne pakete na mobilnom pa mi je racun uvek isti Smile


Dolaziće mi od sada samo pretplata + naknada za ID dolazećeg poziva, pošto sam rešio da više ne koristim fiksni, totalno i uopšte, što bi rekli rockers of morava ...



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.125 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.