Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Devojčici polomili ruke dok je štitila trenera  (Pročitano 5268 puta)
Zvezda u usponu


Mas que nada

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1285
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
mob
Samsung X660
Narkomancine  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam ceo zivot s' tobom
Kao mali pevao
Po skola ma se tuk'o
Tvoje ime branio
Ja jos sam JUGA deo
I ludo volim te
Sa drugovima svojim
Za tebe borim se...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
izvini a ove persone sto su uradile to sto su uradile su verovatno, po tvom misljenju, primerni gradjani?
mislim da treba da idu jedno 5 godina na robiju ali isto tako mislim da je ovo ciljana reakcija medija Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
У овој јебеној земљи влада тотално безакоње... мислим да сломиш девојчици руке... исте те мотке би им у дупе набио... ко зна чији су то синови... дебили, кретени!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia N95 8gb
Huligani prebili učenicu i trenera
Grupa mladića upala je preksinoć u fiskulturnu salu osnovne škole jer je jedan od njih udaljen sa treninga. Šesnaestogodišnjoj učenici polomili ruku i povredili odbojkaškog trenera Ivana Bojića (29)

NIŠ - Grupa huligana bejzbol palicama preksinoć je napala članove i trenera niškog Odbojkaškog kluba Stampedo koji su trenirali u fiskulturnoj sali Osnovne škole „Sreten Mladenović Mika“ u Nišu. U napadu huligana, koji su upali u salu u vreme treninga, povređena je šesnaestogodišnja učenica, kojoj je polomljena ruka, i trener Ivan Bojić (29).
- Batinaši su upali odmah nakon što sam udaljio jednog od njih sa treninga, pošto nije imao pravo da prisustvuje i mangupira se. U tome mi je pomogao i školski domar. Međutim, sa njim su ubrzo došli njegovi nešto stariji drugovi, sa palicama, motkama, gredama od klupa i drugim „oružjem“. Napali su devojčicu koja je trenirala, polomili joj ruku, sada je u gipsu. Nasrnuli su i na mene, tukli me, ali sam posle izvesnog vremena uspeo da ih izbacim iz sale. Bilo je strašno, deca su bila prepadnuta. Moglo je da bude i strašnije da su upali samo malo ranije, dok su trenirala još mlađa deca, osnovci od trećeg do šestog razreda - rekao nam je trener Bojić.

On napominje da je ovaj incident dokaz da naša deca nisu bezbedna, čak ni u organizovanom sistemu vežbanja po školama, koja, pored ostalog, i služe da se energija u slobodnom vremenu pravilno kanališe, a deca ne postanu huligani, već uzorni članovi zajednice.

PRIVEDENI IZGREDNICI

Lidija Pavlović, portparol Policijske uprave u Nišu, kaže da su petorica izgrednika privedena još preksinoć, ali da su u pritvoru zadržana tri punoletna lica, dok su dva maloletnika puštena. Oni su privedeni zbog remećenja javnog reda i mira, ali je moguće da u konsultaciji sa opštinskim tužilaštvom protiv njih budu podignute i krivične prijave.

Školski domar, trener Bojić i učenici su odmah pozvali policiju, koja je ubrzo došla i privela huligane, koji su, inače, nekima od prisutnih bili poznati. Na treningu su u vreme napada trenirali kadeti, stari 15 ili 16 godina i dve učenice petog i šestog razreda, koje su ostale nakon prethodno održanog treninga za pionire. Niški Odbojkaški klub Stampedo uredno je iznajmio salu ove osnovne škole za održavanje treninga.
- Kako me je obavestio domar preksinoć je oko 21 sat u salu gde se odvijao odbojkaški trening prvo ušao nekadašnji učenik naše škole Danijel Selim. Kada je udaljen iz sale, on je uz pretnju otišao i vratio se sa društvom koje je nosilo bejzbol palice. Došlo je do tuče u kojoj je, nažalost, jednoj devojčici polomljena ruka. Intervenisala je policija i ona o svemu i vodi istragu - kaže direktorka škole Suzana Popović-Ickovski.

Izvor: Glas Javnosti
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia N95 8gb
Huliganima zatvor i novčana kazna

NIŠ - Huligani, koji su u ponedeljak izazvali incident i tuču na treningu niškog Odbojkaškog kluba "Stampedo" osuđeni su na ukupno 40 dana zatvora.
Denisu C. (21) je opštinski sudija za prekršaje izrekao kaznu od 20 dana. Vladan T. (19) i Darko T. (21) dobili su po 10 dana zatvora, dok su maloletni S. S. (17) i D. S. (17) kažnjeni sa po 10.000 dinara.
Policija se u sredu zvanično oglasila povodom incidenta, koji se odigrao u ponedeljak
oko 21.15 u sportskoj sali Osnovne škole "Sreten Mladenović Mika". Petorka je napala trenera i jednu odbojkašicu kluba. Trener Ivan Bojović (29) je zadobio lake povrede, dok je odbojkašica Aleksandra Ignjatović (16) teško povređena.
Huligani su u utorak privedeni opštinskom organu za prekršaje i osuđeni u skraćenom postupku. Protiv svih mladića su podnete i krivične prijave, zbog sumnje da su počinili nasilničko ponašanje.

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Скандал.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Ispovest devojčice koju su pretukli
Polomili su mi ruke, više neću moći da igram
Autor: Branko Janačković | Foto:k. kamenov | 16.10.2008. - 05:00

NIŠ - Stalno mi se vraćaju slike užasa iz fiskulturne sale, trenutak kada dobijam jak udarac po rukama. Ne mogu sama da jedem, da se obučem, ne mogu ni čašu da držim u ruci, ali teže od svega mi pada to što zbog povreda ruku neću moći da treniram bar u narednih šest ili sedam meseci - priča za „Blic” Aleksandra Ignjačević, odbojkašica OK Stampedo, kojoj su pre tri dana na treningu petorica huligana polomila obe ruke.



Ona ističe da će lekari tek kasnije reći da li će uopšte moći da nastavi da se bavim sportom. Kako je „Blic” juče pisao, ona se nalazila pored trenera Ivana Bojovića (29), koji je bio meta napada jer jednom od obesnih mladića prethodno nije dozvolio da prisustvuje treningu. Devojka je nakon jakog udarca drvenom palicom zadobila prelom kostiju na obe šake, što je okarakterisano kao teška telesna povreda, dok je Bojović uz dosta sreće zadobio samo lake povrede. Juče joj je stavljen gips i na drugu ruku, ali se devojka nalazi pod velikim stresom.
- Aleksandra je preživela veliku psihičku traumu. Prve noći je bila kao u bunilu. Nijedan roditelj i nijedno dete ne bi trebalo da prolaze kroz ovakve situacije - kaže Aleksandrina majka Milena. Otac Saša dodaje da ovaj slučaj pokazuje da bi u niškim školama morala da postoji služba obezbeđenja.
- Nemile scene su mogle da se dese i pred očima mlađe dece, uzrasta od trećeg do osmog razreda, koja su završila trening neposredno pre incidenta, i da možda neko od njih bude povređen. Zato bi škole morale da imaju neku vrstu obezbeđenja i kontrole ulaska u školsku zgradu. Želeo bih da se zahvalim ljudima iz vrha Odbojkaškog saveza Srbije koji su nas zvali čim su čuli za incident i ponudili nam svaku vrstu pomoći - kaže Saša Ignjačević. U OŠ „Sreten Mladenović Mika” juče po podne je održan sastanak predstavnika Skupštine grada Niša, škole i policije, na kojem se razmatrala bezbednost đaka. Trener Ivan Bojović kaže da se nada da će ovo biti poslednji ovakav incident u Nišu i da će škole dobiti službe obezbeđenja.
- Iz policije mi je potvrđeno da osim obesti, jer jednog od njih nisam pustio da prisustvuje treningu, nije bilo nikakvog drugog razloga za napad na mene i decu koja su trenirala. A to je strašno. Želim da iniciram donošenje zakona o nužnoj samoodbrani koji neće teretiti osobu koja je prinuđena da upotrebom sile odbrani decu u slučaju napada. Ja sam u jednom trenutku oduzeo palicu napadačima, ali da sam je upotrebio i povredio nekoga od njih, bio bih meta krivičnog progona - kaže Bojović.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 68
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
izvini a ove persone sto su uradile to sto su uradile su verovatno, po tvom misljenju, primerni gradjani?
mislim da treba da idu jedno 5 godina na robiju ali isto tako mislim da je ovo ciljana reakcija medija Smile
znam ja sam generalno protiv takvih medijskih zajebancija
moram da priznam da iako sam dosta oguglao na takva desavanja (mislim na to nasilje) ovo me je stvarno pogodilo
zaprepascen sam da ima ljudi koji bez provokacije (realne) tako odreaguju
iskreno sumnjam da treba da idu u aps jer je ovo klasicno ponasanje sociopata pa ako vec nisu u "vinkli" treba da se lece
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Inzistiram na gluposti

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3429
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia n80
Mililim da bi klinka trebala ići s privatnom tužbom protiv....ovih junaka
IP sačuvana
social share
   
                              geopolitička konoba http://forum.burek.com/bistri-osvrt-i-jos-puno-toga-iz-geopolitickog-foruma-t422565.html
                   
                                Boljkot Slovenki do ulaska Hr u Eu ....Smile
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Samsung i5700 + D880
Mililim da bi klinka trebala ići s privatnom tužbom protiv....ovih junaka

Ja mislim da bi klinkin tata, brat, decko... trebali ici palicama protiv ovih junaka, uz tuzbu.
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.