Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:22:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: gde da odem da nadjem ovakvu devojku?  (Pročitano 14768 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
*WarBoss*
To je bila samo mala, bezazlena šala.  Smile
Često sam imala i taj problemčić da ljudi tekst koji postavim smatraju mojim postom, mojim odgovorom, pa sam morala na ove i one načine da se ograđujem. Jesu ti tekstovi takvi kakvi su, ali mi se ovde bavimo i ozbiljnom i malo manje ozbiljnom psihologijom.  Smile

Tako da, nećeš dobtiti ban... za sad.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Onen i-Estel Edain ... U chebin Estel anim.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4131
Zastava The Middle-Earth
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia N-shurnaest
*WarBoss*
To je bila samo mala, bezazlena šala.  Smile
Često sam imala i taj problemčić da ljudi tekst koji postavim smatraju mojim postom, mojim odgovorom, pa sam morala na ove i one načine da se ograđujem. Jesu ti tekstovi takvi kakvi su, ali mi se ovde bavimo i ozbiljnom i malo manje ozbiljnom psihologijom.  Smile

Tako da, nećeš dobtiti ban... za sad.  Smile Smile

yeeey 

IP sačuvana
social share

J.R.R TOLKIEN GEEK   
I think ... therefore you are.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
па, ја стварно не знам где ти излазиш и са ким се ти дружиш, али, већина мојих другарица, као и другарица моје сестре су такве...  Smile

nisam iscitala celu temu, ali citiracu post sa prve strane  Smile
takvih devojaka ima svuda oko nas, slozicu se sa djavolicom  Smile
zasto ih ti ne vidis ili ne sreces, drugo je pitanje  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Veruj u ljubav u dobru i zlu

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 472
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia E 71
Do sad sam samo jednom bio zaljubljen na pocetku srednje skole.Voleo sam je vise od zivota,ali smo posle 2 godine raskinuli.Od tada sam imao povremene drugarice za zezanje,devojke,sve u svemu nista ozbiljno zadnjih meseci mi je i to dosadilo.
Hteo bih da upoznam ribu koja nije nafuranai opterecena izgledom,da nije povrsna,da sa njom mogu da pricam a ne ko kad sam setao nevidjene lepotice a kad zinu Smiley 1 da je opustena kad se probudi rascupana ujutru,da slusa na primer prljavo kazaliste ili balasevica ili evansece,uopste ne mora da bude to,samo da se ne lozi na:Pun si ko svajcarska i te fazone,da ima svoj fazon i da bude realtivno lepa,nista posebno.
ne trazim nista posebno,samo mi fali ljubav u zivotu.da mi neko posalje poruku i napise da me voli i da to stvarno misli a ne ko likuse na koje ne bi trosio reci.da misli na mene,da setamo zajedo da se smejemo.....
to sam imao jednom u zivotu a sad mi fali jer se osecam usamljeno i znam da imam u sebi puno paznje i ljubavi koju sam trosio na pogresne devojke pod pritiskom ortaka i to bih hteo da iskazem.
gde da odem da nadjem ovakvu devojku kakvu sam opisao????


Ovakvu trazi vecina momaka u Beogradu,ali veruj mi brate moj ,tako nesto ne postoji...
Ili postoji,a da je gabor ...
Lepa ,slatka,a da ima takvo ponasanje navedeno u Bg NE....


Kakva glupa predrasuda ... To sto neko zivi u Beogradu, ne znaci odmah po defaultu da je i nafuran. Ja sam rodjena u Beogradu, zivim u Beogradu , smatram sebe lepom i slatkom osobom, pored toga pametnom a takodje nisam nafurana i nemam takvo ponasanje .


Djordje , ne daj se ! Pojavice se ona kad se najmanje nadas ... Bila sam u slicnoj situaciji, nisam verovala da cu ikad da nekog ponovo volim, a sad sam srecna ko nikad u zivotu Smiley
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N97
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Eto ja sam se pronasla u ovom opisu...I moje drugarice su takve... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC Wildfire S
Eto ja sam se pronasla u ovom opisu...I moje drugarice su takve... Smile

Pa dobro... 'de se krijete?  Smile Smile To je pitao dečko... vidiš da ga ne slušaš (čitaš). A to je striktno tražio... Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Kriju se po kucama i cekaju princa... ili se kriju maskirajuci se u one devojke koje na prvu loptu bolje prolaze... ili su zauzete  Smile
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1497
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Kriju se po kucama i cekaju princa... ili se kriju maskirajuci se u one devojke koje na prvu loptu bolje prolaze... ili su zauzete  Smile

..i nisu samo devojke takve, poznajem zounds tipova slicne zivotne ambicije. Zovem ih Prikolice.  Smile
Bilo bi strasno da takvi akrepi uopste mogu da nose maske, buduci da maska ne opstaje bez karaktera i ne pada zbog jedne provokacije - to je sminka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6070 2.0
mob
Samsung 
Druže ne opterećuj se puno, naćićeš je kad se najmanje nadaš. Ja sam gledao svoja posla i uživao u slobodi. Jedno veče sa ortakom odemo na svirku, pijuckamo pivo, naiđe koliginica sa cimerkom, i tad me strefi ko grom iz vedra neba. Doduše sluša EKV, Haustor i sl. ali meni potpuno odgovara.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:22:36
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.