Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 02:57:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Turneja  (Pročitano 18016 puta)
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Горан Марковић је исфрустрирани дебелгузи кретен.
Бојкот!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2238
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
Ono što je od Markovića dobro snimljeno je pre tridesetak godina: Variola vera i Specijalno vaspitanje. Ovo što danas radi i govori je patetično, tako da Turneju preskačem sa zadovoljstvom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
rekao sam da necu odgledati ovaj film ali su me neki komentari odavde ipak podstakli da ga odgledam...

da krenem prvo od rezisera.....uvek kad vidim facu gorana markovica podsetim se vesti na tv-u kad jave da su uhapsili nekog pedofila i prikazu sliku doticnog....markovic ima bas takvu facu....nekako bolesnu i izvitoperenu...oci su mu prepune nekih kompleksa....dobro...ovo je samo moje subjektivno misljenje ali ga imam prava izneti...valjda Smile
doticni reziser je zapoceo svoju karijeru za vreme komunisticke vlasti a to moze da znaci samo jedno-i on je bio komunjara ili se bar pravio da jeste...markovic mi najvise lici na panonskog govnara(estradno ime:djordje balasevic)...znate ono...racunajte na nas i tako to....posle je promenio plocu kao i markovic....govnar se javno pokajao a markovic je snimio tito i ja....

tureja je jedan bedni,lose snimljeni film mada takvog debila kao sto je markovic to mnogo i ne zanima...vise mu je bitna poruka koju je hteo da uputi...
elem,srbi su prljavi,iscepani i smrdljivi sadisti koji ubijaju nevine hrvate uz zvuke turbo folk hitova dok su hrvati ugladjena gospoda sa cistim uniformama,akademskim govorom i to sve zacinjeno sa ray ban naocarima....muslimani su jos bolji....toliko su sentimentalni oko nekih srpskih brendova i jako im je zao sto je rat...veoma su milostivi i pustaju beogradske glumce kad im mlada glumica izrecituje anticku tragediju...toliko ih je to pogodilo Smile

naravno,svima je manje-vise poznata mrznja koju markovic ima prema svemu sto je srpsko (toliko je konstantan u toj svoj mrznji da mislim da je cak prestao i da koristi slovo "s")
jedino sto mi je strasno je to da su nasi glumci spali na tako niske grane da moraju da prihvataju i ovakve uloge
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Citat
toliko ih je to pogodilo

Veliki postovaoci svega sto ima veze sa Grcima.

Drago mi je sto i i ti imas na taj film slican pogled kao i ja , svoja razmisljanaj sam ostavio na nekoj od prethodnih stranica.
Inace o Turneji se ne prica vidjecemo samo kako ce proci za nagradu kod brace Amera.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Citat
toliko ih je to pogodilo

Veliki postovaoci svega sto ima veze sa Grcima.

Drago mi je sto i i ti imas na taj film slican pogled kao i ja , svoja razmisljanaj sam ostavio na nekoj od prethodnih stranica.
Inace o Turneji se ne prica vidjecemo samo kako ce proci za nagradu kod brace Amera.

ne verujem da ce uzeti oskara ali ce sigurno proci dobro...vole amerikanci robove koji im sluze Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Ma razumijemo se. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Sve ili nista!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4436
Zastava MunZe
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Samsung D830
ovaj film definitivno kasni tako da ne treba ni gledati...  kraj je najbolji deo filma...  Smile   bezveze....
IP sačuvana
social share
Sve ili nista!
 Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Izrazito los film... Ne preporucujem nikom.
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Everything that has a begining, has an end

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Jedina poenta filmova kao sto je "Turneja" je da reziser moze da ode negde na zapad i da kuka kako ga u sopstvenoj zemlji proganjaju jer govori istinu i onda se, kao "disident", ogrebe za neku kintu, koprodukciju ili mesto predavaca na nekoj trecerazrecnoj filmskoj skoli u nekoj francuskoj selendri.

I uspece to Goranu Markovicu. Lepo mu je bilo u Francuskoj dok je bio "disident" za vreme Milosevica, pa sad mora kako zna i ume da odrzi taj status.
IP sačuvana
social share








"I know you're out there. I can feel you now. I know that you're afraid... you're afraid of us. You're afraid of change. I don't know the future. I didn't come here to tell you how this is going to end. I came here to tell you how it's going to begin. I'm going to hang up this phone, and then I'm going to show these people what you don't want them to see. I'm going to show them a world without you. A world without rules and controls, without borders or boundaries. A world where anything is possible. Where we go from there is a choice...I leave to you..."

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Pa ne ide mu bas najbolje nikoga nije briga za njega.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 02:57:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.