Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 17 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nokia N96  (Pročitano 55772 puta)
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia Lumia 1020
Ako si uz sve te resete formatirao i mass storage i karticu, ne znam kakav drugi problem bi mogao da bude osim hardverskog.
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 5
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia N96 v30.033
Pa nema logike da izbacuje tu poruku ako je u pitanju hardverski problem. Ne znam koliko sam clanaka procitao po nokijinim forumima i svi su imali taj problem samo nakon update-a software-a. Problem je samo sto nisam primetio da ga je iko sredio, cak i nakon slanja u nokijino predstavnistvo.
Formatirao sam mass storage i preko kompa i preko telefona. Jedino ne znam da li bi uspelo nesto ako bi se menjao product code pa da se uradi neki update.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 143
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
Ljudi, telefon je super. Imam jedan problem. Kada me neko zove telefon vibrira a zvuk gotovo da se ne cuje. jako je slab. Tipa da je jacina zvuka na 2. Ali u opcijama on je na 7. Stavio sam posle na 8 ali opet se jako slabo cuje. Zna li neko u cemu je problem?

Kad pustim film ili muziku cuje se savrseno i jako. Jasno i glasno Smile Jedino kad je poziv neki ne cuje se. Cak je jak zvuk i poruka kad mi stize.

EDIT: Saznao sam u medjuvremenu. Problem je bio sto mi je 3D bio ukljucen.

A sada me zanima, telefon mi malo baguje, jel znate kako to da popravim? Sada cu instalirati novi firmwere. Da li treba nov symbian da se instalira posto telefon nije updatovan od 2009e godine?
Gde da nadjem igrice i teme za njega? Gde da nadjem skype za njega? Telefon je kupljen u telenoru, da li je moguce da kada ga palim i gasim, da se iskljuci ona telenor reklama?
Ljudi pomagajte, nov sam sa ovim telefonima, dajte pomoc na PM ako nije problem Smiley
« Poslednja izmena: 08. Apr 2011, 20:07:09 od dukisha96 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


B)

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.60
mob
Nokia N96
imam n96 i evo sta mi se desi...
ja uzeh telefon i otvori slajd samo se zaledi slika i ponovo ga upalim i radi ono sve sem displeja i svjela na tipkama...
sta bi moglo da mu bude? pls
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 25
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Pozdrav,

Imam jedan mali problem sa kamerom, koji je pomalo zbunjujuc, ali da vam obrazlozim.

Dakle, problem je u tome sto kada upalim kameru(tj. da slikam, ne da snimam) sve radi odlicno i sve je ok, ali nece da slika pomocu onog dugmeta, niti u sredini ono dugme(na kom mi otvara neka podesavanja). Dakle, oba dugmeta su ispravna, tj. proverio sam.

Pomocu onog dugmeta sa strane za slikanje, je precica za otvaranje kamere. I pomocu njega otvaram i radi. Ali preko njega bi trebalo i da slikam ali nece. A kada snimam, pomocu tog dugmeta pokrecem i sve radi odlicno, znaci samo je problem sto ne radi kad treba da se slika.

A kad treba da se snima radi odlicno.


I ne znam kako to da resim, pokusavao sam sa fabrickim resetovanjem i nista se nije popravilo, pa sam sa najnovijim update-on i opet se nista nije popravilo...

Da li znate u cemu je problem?

P.S. Prije svakog odgovora dobro procitajte sta sam napisao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 17 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.