Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 17:55:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: !Detinjstvo i prikljuchenija!  (Pročitano 18189 puta)
03. Okt 2008, 20:03:31
Poznata licnost


Onen i-Estel Edain ... U chebin Estel anim.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4131
Zastava The Middle-Earth
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia N-shurnaest
Dakle,hajde da vidimo kakve su nam se sve zgode i nezgode dogadjale u detinjstvu!
Navike, osobenosti,nestashluci,zanimljive anegdote,strashne prche,avanture,neprjatnosti,pouke koje ste izvukli iz nekih situacija(eventualno Smile) i slichno !Super fun "kad sam bio malii/a" tema!



Ja sam recimo u predshkolskom dobu,negde do sheste godne ,kao i sva little devil deca, bio inspirisan raznim vrstama nasiilja.Mada, nisam davio sitne glodare,pernate zivotnje and such Smile.Valjda mi je to bilo nekako vetj isfurano Smile .

Nekako sam tu svoju agresju,bar u jednom perodu, reflektovao na baku i deku koji su me chuvali,dok su matorci radli.

I tako jednom prilkom dobjem ja novu biciklicu.E sad poshto su matorci bili na poslu ,baba je brinula o meni taj so happy day,jer je jedina bila u kutji.Poshto je bicikl bio nov i sav se sijao, bila je fora da ga i pokazem nekoj starijoj ekpi drugara koje je bila na ulci i vozila svoje bajkove.
Shto meni naravno nije blo dozvoljeno,pogotovo bez nadzora starije osobe.Te se meni rodi plan u glavi ,kako bih izbegao taj "veto" na voznju po ulici.
Uzeo sam kljuch od suturena(podruma) kutje i rekao baki da mi donese dzem od kajsije jer mi se toboz strashno jeo Smile.Kada je sishla dole po isti, ja sam dotrchao do vrata i zakljuchao je!

I tako je jadna, do vecheri i dok moji nisu doshli sa posla,bila zakljuchana u podumu kutje,dok sam ja sav ushitjen vozo svoj novi bajk i pokazivao ga drugarima na ulici.Dozivala me je ( naravno bezuspeshno) komshije takodje...Sretja pa moja kutja ima dobru zvuchnu izolaciju hehe Smile

Shta je dogodilo sa mnom kad su mi se rodtelji vratli...je neka druga pricha! Smile





« Poslednja izmena: 03. Okt 2008, 22:34:02 od *WarBoss* »
IP sačuvana
social share

J.R.R TOLKIEN GEEK   
I think ... therefore you are.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


a i zapisi su reči...

Zodijak
Pol
Poruke 28485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
joj..... osećam da će mi ovo postati omiljena tema..... ali.... pisaću kad budem imala mnooooogo vremena  Smile
IP sačuvana
social share
dok ne smislim nešto pametno, nema ništa Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Onen i-Estel Edain ... U chebin Estel anim.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4131
Zastava The Middle-Earth
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia N-shurnaest
expectimg u ... Smile
IP sačuvana
social share

J.R.R TOLKIEN GEEK   
I think ... therefore you are.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 3660
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
ha ha dobra tema  Smile Smile Smile  Pozdrav za *WarBoss-a*

ja sam kad sam bio mali "zabo" ortaku turpiju u oko,slucajno...i pobegao kuci i sakrio se pod krevet..posle pola sata dosli su njegovi roditelji kod mene kuci,da se zale..kad su me nasli najebao sam najstrasnije...
« Poslednja izmena: 04. Okt 2008, 02:55:39 od bernoldi_salieri »
IP sačuvana
social share


http://forum.burek.com/grupa-smak-t514261.20.html
http://forum.burek.com/mangulica-t503738.80.html

Jedan jedini Ronaldo, jedna jedina neponovljiva karijera, igrac koji  je uvek odusevljavao, covek koji je vecito bio uporan ali stavio je tacku na nesto fenomenalno. Neka mu je sa srecom u penziji. =D>
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Onen i-Estel Edain ... U chebin Estel anim.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4131
Zastava The Middle-Earth
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia N-shurnaest
Yo dude  Smile

Pa kako to sluchajno majku mu OMFG?! Smile
Priznaj shta je drugar skrivio ,pa je turpja poletela ... Smiley 1 Smile Je l' on ziv josh uvek?!Kako mu oko Smile Smile?!
IP sačuvana
social share

J.R.R TOLKIEN GEEK   
I think ... therefore you are.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 3660
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
pa lepo...  Smile znas da turpija ima jedan kraj koji je zaobljen,i jedan zasiljeni na koji je nabodena drska,ali te drske nije bilo... .Stajao je iza mene,a ja sam zaobljenim krajem udarao u drvo,nisam ga video, i kad sam zamahnuo zabodem mu u oko...jbg. Smile
Ziv je...prijavio se u vojsku ,sad puca iz puske i brani otadzbinu. Ima mali oziljak,zakacio sam samo beonjacu  Smile Smile
IP sačuvana
social share


http://forum.burek.com/grupa-smak-t514261.20.html
http://forum.burek.com/mangulica-t503738.80.html

Jedan jedini Ronaldo, jedna jedina neponovljiva karijera, igrac koji  je uvek odusevljavao, covek koji je vecito bio uporan ali stavio je tacku na nesto fenomenalno. Neka mu je sa srecom u penziji. =D>
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Onen i-Estel Edain ... U chebin Estel anim.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4131
Zastava The Middle-Earth
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia N-shurnaest

Stvarno nesretjan sluchaj boga ti!Eto mozda si ga nehotce insprisao da stupi u neki oblik drzavnih snaga.Ko zna sht tje na kraju da ispadne od cho'eka.zvot je chudan u know  Smile Smile
IP sačuvana
social share

J.R.R TOLKIEN GEEK   
I think ... therefore you are.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


a i zapisi su reči...

Zodijak
Pol
Poruke 28485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
Ajd' i ja da nažvrljam nešto... o pojedinačnim događajima kasnije, a za ovu priliku da se malo upoznate sa jednim izuzetno nestašnim detetom.....
Čini mi se da sam, često prepričavajući  svoje dogodovštine iz detinjstva, zarobila dete u sebi...
Događaja je mnogo, što onih lepih koje nikada neću potisnuti u zaborav(a o kojima ću drugom prilikom pričati), što onih manje lepih, koje, sve i da hoću, ja ne mogu da zaboravim... Dakle... bila sam ‘dečak’ sa neverovatnim umećem padanja... Najupečatljivije ‘ružne’ slike iz mog najranijeg detinjstva...Let niz brdo na Tari koji se završio katastrofalnim padom i ogromnom masnicom na levom ramenu, pad na stepenicama pri pokušaju da svoju mlađu, ali, prilično težu komšinicu vrtim u krug... Obe smo išle neko vreme nakon toga sa zavojem na glavi- za uspomenu ostao mi je ožiljak na obrvi... Pad sa bicikle, cela desna strana tela mi je bila izgrebana i za uspomenu, ožiljak na bradi... Dalje... moj prvi susret sa nožem i kulinarskim aktivnostima – ožiljak na prstu... Ožiljke po kolenima da ne pominjem... Pa onda dve ozbiljnije povrede ruke(oba puta desne) jednom kad me je auto udario- srećom, samo mi je ruku zakačio, i drugi put- pad prilikom neke igre loptom... Ipak, i pored svih mojih nestašluka, padova itd. nikada ništa nisam lomila- srećom... E to su neki od tih događaja koje i da želim ne mogu da zaboravim, jer, svi ti ožiljci koji vremenom blede, ipak su tu, i vraćaju u prošlost. I iz serije loših ‘iskustava’ izdvojila bih još dva, koja mi onako u svesti ostaju najupečatljivija... O jednom, nisam sigurna da još uvek imam hrabrosti da pričam- iako je prošlo deset godina... a drugi, naizgled bezazlena šala, iz školske klupe, jedina stvar zbog koje sam se ikada pokajala... o tome, sledeći put...
Toliko za sad.... pozdrav   Smile   Smile
IP sačuvana
social share
dok ne smislim nešto pametno, nema ništa Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
SonyEricsson w350
ja sam po godinama jos uvek dete, ali  u ranijem detinjstvu sam bila jako nestasna i muskobanjasta... imam jako puno dogodovstina, neke su smesne, neke tuzne a neke i bolne, koje su ostavile svoje oziljke, na mom telu, naravno...

sada bih izdvojila jednu koje se uvek rado setim..  Smile

kupili meni novi bicikl, mali, sa brzinama, znam da je bio jako skup. I posto ja zivim pored reke, i na toj reci ima brana, ja sam se cesto vozila po toj brani. Jednom je sa mnom isla mama. Celo vreme mi je nesto pridikovala, drala se, kritikovala me, sve dok zaista nisam pala, i izgrebala se. Onda sam uzela bicikl, i bacila ga sa brane u reku.  Smile Bicikl je potponuo, ali posto reka tada nije bila duboka, a bilo je leto, izvadili su ga, i nije mu nista bilo...  Smile

o nekim drugim, kasnije...  Smile
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 29583
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Са 4 године био код бабе на распусту, и пошто је она држала неких 30 пилића, мени то било јако интересантно и сваки дан сам их обилазио, хранио итд.

Све док ми једном није допиздело и улетео унутра и једно по једно подавио...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 17:55:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.