Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 802 803
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Psiholog online ~ Kafance na cose - Volume: unknown of the unknown  (Pročitano 150099 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 489
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nisam bio do sada gladan, ali ovaj dorucak zvuci bas dobro
da li uvek jedes cim ustanes
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone 6s
Odlucio sam da ovu temu zatvorim, i da od nje i dve druge teme iz blablaonice napravim jednu zajednicu offtopic temu koja ce biti supersticky i gde cete moci da pisete...

Novu temu mozete naci ovde: http://forum.burek.com/index.php/topic,397085.0.html

Prosto, ova tema ne sluzi onome za sta je napravljena, pretvorila se odavno u ono sto nikako ne bi trebala da bude, a ono malo ljudi koji se na njoj svakodnevno okupljaju, i cesto je zatrpavaju porukama, ne zeli da ispostuje ono sto su zamoljeni.

Tema je izgubila svoju svrhu onog trenutka kada je postala privatni poligon par ljudi zbog kojih su oni koji su tu redovno i povremeno navracali pretali da dolaze. 99% postova su cisti off, kakvom je mesto u Blablaonici, a ne ovde.

Posto blablaonica vapi za jednom temom na kojoj bi ljudi mogli lepo da se ispricaju svaki dan, kao sto je to slucaj bio ovde (gde tome nije mesto), moja je odluka da ovu temu zakljucam a buduce prebacim tamo.

Nisam zeleo da do ovoga dodje, ali smatram da je to neophodno zbog daljeg normalnog funkcionisanja foruma.
Posto sam ja taj koji je seo i napravio vam mogucnost da bar negde na srpskom internetu mozete razmeniti par reci sa nekom iole normalnom ekipom, ja sam taj i koji odlucuje na sta ce ovo da lici.

Ne smatram da je neophodno da se svi sloze sa mojom odlukom, pa samim tim unapred skrecem paznju da u vezi ovoga ne zelim da citam privatne poruke.
Takodje, ukoliko neko ima potrebu da bojkotuje, protestvuje i slicno, a u stanju je da situaciju sagleda realno i ta misao i dalje preovladava, neka to radi u sebi.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 802 803
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.