Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vangelia Gushterova Vanga - sva prorocanstva  (Pročitano 39091 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Bosch ima centrifugu
PA ajd da se vratimo na baba Vangu - u svakom slucaju tema proroka i prorocanstava je vazda zanimala ljude. Nemogucnost skakanja po liniji vremena nas uvek iritira i nikako ne mozemo da shvatimo sustinu linearnog vremena i njegovu svrhu. Jedino znamo da smo zarobljeni u njemu. Valjda zato svaki put kada se pojavi neko ko tvrdi da vidi sta ce se dogoditi sutra ili za deset dana nam uliva neki osecaj slobode - da ipak ima neko ko tu vremensku liniju moze da savije i vidi sta nam se pishe. Ali sta je onda sa slobodnom voljom? Cak i popovi nam kazu da nam je Bog dao slobodnu volju. Kako onda bilo koje prorcanstvo moze da bude tacno ako imamo slobodnu volju? Ako ga prihvatimo kao tacno onda automatski sami sebi negiramo mogucnost izbora. Ako ga ne prihvatimo - mi govorimo ustvari da je slobodna volja tu da promeni sto eventualno moze da se desi. Da li je prorocanstvo ustvari upozorenje, dogadjaj sa nejvecom verovatnoocom dogadjanja ali onda gde je ono cuveno - Bog se ne igra sa kockicama? Nesto u celoj prici nije tacno i ne drzi vodu.

Po meni to je nasa ideja o linearnom vremenu. Sta ako zamislimo vreme kao skup beskonacno mnogo koncentricnih sfera. U centru je tacka sveopsteg postojanja - izvor svesti - Bog - nezavistan od vremena. Mi klizamo po nekoj od potojecih sfera. Cinjenica da je vreme zakrivljeno podrzava teoriju da neko moze da bude sposoban da vidi "sta nas ceka iza coska". Sa druge strane - cinjenica da postoji beskonacno sfera vremnskog postojanja nam uvek omogucava da slobodnim izborom preskocimo na neku drugu sferu na kojoj se nece desiti ono sto je prorok video. Time i nasa slobodna volja ostaje netaknuta a i prihvatamo da nas prorok nije lazom ili ludak sa psihosomatskim vizijama. Ali sustina je da skakanje sa sfere na sferu ne znaci nista sve dok se ne umorimo i shvatimo da je nase mesto u centru vremensko-sfernog lavirinta. U ovom kontekstu i iz perspektive centralne pozicije - sve sto se desava vec se desilo i tek ce se desiti - vreme prestaje da bude promenljivi parametar i kao takav nestaje jer poluprecnik sfere postojanja tezi nuli R->0
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6070 2.0
mob
Samsung 
Neki ljudi kroz istoriju su predvidili dngađaje koji su se desili mnogo kasnije. Isto tako ti isti proroci su imali i promašaje. Tako postoje dva objašnjenja: 1. možda su jednostavno lupali i uboli neke stvari. 2. Budućnost nije određena te su oni videli samo verovatnu budućnost koja nije nužna već je promenljiva i zavisi od naše slobodne volje. Ali se tad postavlja pitanje ko je uticao na to da se nešto ne desi i dali je to slučajno ili namerno rađeno.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
decky999
linearno vreme funkcioniše po zakonu uzroka i posledice.Ono što se prouzrukuje to ima posledice.Pošto smo zarobljeni u materiji,tako smo zarobljeni u linearnom vremenu,zato mi opažamo veličinu,širinu,visinu,udaljenost,vreme tokom kretanja i prevaljivanje udaljenosi itd.
To što prorok vidi je samo rezultat današnjih uzroka koje viđa kao informaciju u slikama,prorok je deo univerzuma i ako je dovoljno senzitiv,može te slike iz budućnosti da vidi.To je kao matematika koju univerzum proračunava.Ako mi postavimo zadatak 2+2= mi ćemo to sabrati i doći do rezultata 4.Tako funkcioniše i linearno vreme.On sabire sve što se događa u materiji sada,sve procese,u svakom deliću sekunde vremena do određenog vremena u budućnosti,i dobije se rezultat i slika šta će biti rezultat uzroka kao posledica na određenom mestu u vremenu.Prorok uglavnom predviđa velike događaje,mi imamo slobodu i mogli bismo da promenimo sadašnje događaje,ali to ne možemo.To može samo čovečanstvo kolektivno.
Univerzum proračunava da se čovek neće promeniti i dobijemo informaciju posledice današnjih uzroka.Vrlo slično funkcioniše i računar za prognozu vremena.Od prikupljenih informacija na Zemlji,računar proračunava posledice tih podataka,kretanje oblaka i nastanak nevremena unapred za 10 dana.Ali to je samo informacija,proračuna posledice današnjeg stanja,i to vidimo kao sliku,informaciju iz budućnosti za 10 dana.Tako funkcioniše i univerzum,kao džinovski kompjuter,a uzubljeni atomi sa ostalim atomima i silama u univerzumu mogu proizvesti rezultat stanja u budućnosti kao informaciju,sliku.Znači ono što se predviđa,je posledica naše slobodne volje,pošto univerzum proračunao da se čovek neće promeniti iako ima slobodnu volju da se promeni,a rezultat je ono što prorok može videti.Ono što vidi prorok može biti znak i upozorenje samo onima koji shvataju šta se događa,a u Jevanđelju Isus jasno rekao znakove pred kraj sveta kao upozorenje onima koji hodaju na njegovoj strani,dok ostali koji to upozorenje ne vide i ne obraćaju pažnju na to,izvršuju ono što je prorečeno.Takođe svaki prorok ne opisuje tačno događaje iz budućnosti,jer slike koje viđaju moraju tumačiti i da govore u simbolikama kako bi opisali ono što viđaju u budućnosti,pa prorok vrlo lako može pogrešno tumačiti i pogrešno proricati neki ogađaj.Ali u suštini možemo zaključiti na šta je mislio.
« Poslednja izmena: 12. Okt 2008, 16:28:55 od Pirox »
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Citat
Staljin nije ubijao da bi napadao druge zemlje, a sto se tice tvojih postova to je za plakati.
Mozda zato sto si administrator pa mozes da s.... svima ali mislim da su tvoji postovi suvisni na ovoj temi tako da predlazem da sama sebe izbrises jer nisi kompetentna da pricas o ovome.
To sam rekao zato sto tvoji postovi nisu duzi od dve reci i uglavom se svode na prozivanje drugih clanova.

Da, on je ubijao politicke protivnike.
To nije stasno?  Smile

Sto se tice ostalog... agresija je cesto izraz nemoci i ogranicenosti, tako da trazi resenje za svoje probleme umesto dizes nogu na mene...  Smile
Ako nisi dobro shvatila problem nije u meni nego u tebi i tvojim glupim postovima, light je lepo rekao dokazi kako je pala zgrada a ne da prozivas ljude po netu. Npr. gledao je zeitgeist on zna sve, pa dobro uzmi knjigu pa reci ovo i ovo nije istina ili konstrukcija zgrade je od drveta pa je pala, reci nesto korisno a ne da lupas gluposti.

A sto se tice deki1 podrzavam sve sto si rekao to je jako tesko odgovoriti a ne sumnjati kako se srusila zgrada koja nije bila pogodjena, i zasto pirox ne odgvori na jedno pitanje koje mu postavlja vec 2 puta koliko sam ja zapazio kako se srusila i covek je rekao poverovacu u sve ako mu dokaze a problem je sto ne moze da dokaze i sam pirox sumnja u to ali jbg sta ces previse medija je uticalo na njega ili mu je rezon kratak.
Ja nemam potrebe da odgovaram onima koji ne shvaćaju i neće da shvaćaju dve osnovne stvari.Da bi ti tražio dokaze od mene,prvo bi ti i tebi slični morali da dokažete da se zgrada srušila od toga za čega vi tvrdite.Ako neznate i nemate dokaza,znači da neznate i nećete imati dokaza ni da su moje tvrdnje neistinite,i samim time ne možete moju tvrdnju okarakterisati kao neistinu.
Drugo,tebe ne interesuju ni dokazi,niti činjenice,niti istina.Tebe jedino interesuje samo tvoje mišljenje bez dokaza i činjenica,i da kroz takvo mišljenje omaložavaš druge.Da te i najmanje interesuje istina recimo direktno od očevidaca koji su bili prisutni u tom trenutku,lepo bi uzeo Skipe preko kojeg bi mogao pozvati bilo koga u Njujorku pa bi ti mogli reći tačno šta su videli,a drugog aviona kako udara u zgradu je video pola Njujorka,a ima i amaterski snimak slučajnih prolaznika koji su u tom trenutki snimali za vreme tog događaja.Ali pošto tebe ne interesuju činjenice,suvišno je i nema smisla diskutovati o tome.
Pazi ja na ovakav odgovor da nema dokaza o cemu su pricali i dokazivali u loose chanage, onda majkl moorovom film i zeitgeist 2 delu, stvarno neznam sta za tebe predstavlja dokaz da su  zgrade bile minirane ili ti nemas dovoljno visok koeficijent inteligencije da bi shvatio ( ovo nije vredjanje nego predpostavka ) ili jednostanvo je nesto trece u pitanju  a nama neces da pomognes da i mi shvatimo da su pale od pozara. 
A to sto govoris da ja vredjam druge ne vredjam nego ti nemas dokaza da su zgrade pale od pozara daj  pokazi druge zgrade koje su pale od pozara ili nadji neki ubedljiv dokaz, meni ne treba drugi dokaz nego od tih silnih filmova koji su u detalje opisali i dokazali pravu istinu, najveci problem je sto tebe ne zanima prava istina.
« Poslednja izmena: 12. Okt 2008, 19:24:09 od thug_life »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
Evo Rusija isprobala interkontinentalnu raketu,koja ispaljena sa severa zemlje i pogodio cilj kod Kamčatke na ekvatoru.Raketa prevalila 11547 kilometara što je skoro jedna trećina Zemlje,što je i predviđeno još pre 2000 godina u Jovanovom otkrovenju da će ovim skakvcima iz Zemlje koji iskaču kroz dim, dati vlast na 1/3 Zemlje.Sve se sprema,sve se priprema,za ono što treba da se desi.

Pazi ja na ovakav odgovor da nema dokaza o cemu su pricali i dokazivali u loose chanage, onda majkl moorovom film i zeitgeist 2 delu, stvarno neznam sta za tebe predstavlja dokaz da su  zgrade bile minirane ili ti nemas dovoljno visok koeficijent inteligencije da bi shvatio ( ovo nije vredjanje nego predpostavka ) ili jednostanvo je nesto trece u pitanju  a nama neces da pomognes da i mi shvatimo da su pale od pozara. 
A to sto govoris da ja vredjam druge ne vredjam nego ti nemas dokaza da su zgrade pale od pozara daj  pokazi druge zgrade koje su pale od pozara ili nadji neki ubedljiv dokaz, meni ne treba drugi dokaz nego od tih silnih filmova koji su u detalje opisali i dokazali pravu istinu, najveci problem je sto tebe ne zanima prava istina.
Neko ima snimke kako udario avion u zgradu,ti imaš mišljenje kako je to miniramo,treći će reći da je bumbar naleteo na zgradu pa se srušila,svako nek misli šta hoće mene ne interesuje.Takođe lupaj šta hoćeš i kako hoćeš,ni jednu javnu informaciju nisi dao za tvoju tvrdnju jer sve vadiš iz stomaka,a ja barem ne izmišljam već se oslanjam na javne sredstva informisanja.Nisi ti merodavan za istinu,niti može da ceo svet laže,a jedino ti govoriš istinu,i jedino je inteligentan ko tebe shvaća.I dalje se oslanjam na javne sredstva informisanja,a to što slušanje tebe merilo za visok koaficijent inteligencije govori koliki ti je koaficijent inteligencije,ne treba ni da komentarišem.A to što ne čitaš vesti,pa napadaš te činjenice prepostavkama iz stomaka govori takođe o tvojoj inteligenciji.Ceo svet je glup,jedino sebe svrtavaš među najpametnijim i najinteligentnijima,a to uvek pokazuje suprotno.

Evo da citiram komentar jedne osobe sa drugog foruma.
Deset strana na ovu temu? I to da bi se ljudima koji nemaju pojma o statici objasnilo kako jedna zgrada moze da se urusi kad visoke temperature ostete nosece elemente?

Hoćeš dokaz sa analizama stručnjaka???
An Initial Microstructural Analysis of A36 Steel from WTC Building 7
Rapid deterioration of the steel was a result of heating with oxidation in combination with intergranular melting due to the presence of sulfur. The formation of the eutectic mixture of iron oxide and iron sulfide lowers the temperature at which liquid can form in this steel. This strongly suggests that the temperatures in this region of the steel beam approached ~1,000ºC, forming the eutectic liquid by a process similar to making a “blacksmith’s weld” in a hand forge."
"A combination of an uncontrolled fire and the structural damage might have been able to bring the building down, some engineers said.

 Severely eroded I beam cross sections, nominal composition (%) of A36 steel plate is: (0.29C max, 0.80–1.2Mn, 0.04P, 0.05S, 0.15–0.3Si bal Fe).


 Oxidation and intergranular melting; unetched.


 Eutectic formation (iron oxide-iron sulfide), etched 4% natal.


 An EDX Analysis of eutectic region.




 The microstructure of unaffected A36 steel: (a-left) white-ferrite, dark-pearlite and (b-right) pearlite region. Pearlite forms in bands due to manganese segregation and prior hot working.

Izvor:tms.org
Pretpostavljam da po tebi ovim stručnjacima mali koaficijent inteligencije pošto ih nećeš razumeti niti se slaže sa tvojim pretpostavkama.
Ti si preinteligentan za ove stručnjake,pa verovatno znaš sve o statici.Pošto znaš sve o statici kao inteligentan čovek sa visokom koaficijentom inteligencije,možda natprirodnim, možeš malo više objasniti ponašanje elemenata u građevinama,hemisjke reakcije i po koju definiciju iz statike kao zakonitosti.Evo ti prilike da tvoj koaficijent inteligencije pokažeš i daš bolju analizu i stručno naučno objašnjenje od ovih stručnjaka.
« Poslednja izmena: 12. Okt 2008, 21:21:08 od Pirox »
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6070 2.0
mob
Samsung 
Ove nove ruske rakete deluju baš opasno i idealne su za napad na SAD jer je nevidljiva za radar tako da anti raketni štit ne bi bio od koristi. Nema trećeg svetskog rata bez Rusije. Pirox po tebi, pošto tvrdiš da je rat neizbežan, ko će sve učestvovati i na kojoj strani očekuješ Ruse i Kineze.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Evo Rusija isprobala interkontinentalnu raketu,koja ispaljena sa severa zemlje i pogodio cilj kod Kamčatke na ekvatoru.Raketa prevalila 11547 kilometara što je skoro jedna trećina Zemlje,što je i predviđeno još pre 2000 godina u Jovanovom otkrovenju da će ovim skakvcima iz Zemlje koji iskaču kroz dim, dati vlast na 1/3 Zemlje.Sve se sprema,sve se priprema,za ono što treba da se desi.

Pazi ja na ovakav odgovor da nema dokaza o cemu su pricali i dokazivali u loose chanage, onda majkl moorovom film i zeitgeist 2 delu, stvarno neznam sta za tebe predstavlja dokaz da su  zgrade bile minirane ili ti nemas dovoljno visok koeficijent inteligencije da bi shvatio ( ovo nije vredjanje nego predpostavka ) ili jednostanvo je nesto trece u pitanju  a nama neces da pomognes da i mi shvatimo da su pale od pozara. 
A to sto govoris da ja vredjam druge ne vredjam nego ti nemas dokaza da su zgrade pale od pozara daj  pokazi druge zgrade koje su pale od pozara ili nadji neki ubedljiv dokaz, meni ne treba drugi dokaz nego od tih silnih filmova koji su u detalje opisali i dokazali pravu istinu, najveci problem je sto tebe ne zanima prava istina.
Neko ima snimke kako udario avion u zgradu,ti imaš mišljenje kako je to miniramo,treći će reći da je bumbar naleteo na zgradu pa se srušila,svako nek misli šta hoće mene ne interesuje.Takođe lupaj šta hoćeš i kako hoćeš,ni jednu javnu informaciju nisi dao za tvoju tvrdnju jer sve vadiš iz stomaka,a ja barem ne izmišljam već se oslanjam na javne sredstva informisanja.Nisi ti merodavan za istinu,niti može da ceo svet laže,a jedino ti govoriš istinu,i jedino je inteligentan ko tebe shvaća.I dalje se oslanjam na javne sredstva informisanja,a to što slušanje tebe merilo za visok koaficijent inteligencije govori koliki ti je koaficijent inteligencije,ne treba ni da komentarišem.A to što ne čitaš vesti,pa napadaš te činjenice prepostavkama iz stomaka govori takođe o tvojoj inteligenciji.Ceo svet je glup,jedino sebe svrtavaš među najpametnijim i najinteligentnijima,a to uvek pokazuje suprotno.

Evo da citiram komentar jedne osobe sa drugog foruma.
Deset strana na ovu temu? I to da bi se ljudima koji nemaju pojma o statici objasnilo kako jedna zgrada moze da se urusi kad visoke temperature ostete nosece elemente?

Hoćeš dokaz sa analizama stručnjaka???
An Initial Microstructural Analysis of A36 Steel from WTC Building 7
Rapid deterioration of the steel was a result of heating with oxidation in combination with intergranular melting due to the presence of sulfur. The formation of the eutectic mixture of iron oxide and iron sulfide lowers the temperature at which liquid can form in this steel. This strongly suggests that the temperatures in this region of the steel beam approached ~1,000ºC, forming the eutectic liquid by a process similar to making a “blacksmith’s weld” in a hand forge."
"A combination of an uncontrolled fire and the structural damage might have been able to bring the building down, some engineers said.

 Severely eroded I beam cross sections, nominal composition (%) of A36 steel plate is: (0.29C max, 0.80–1.2Mn, 0.04P, 0.05S, 0.15–0.3Si bal Fe).


 Oxidation and intergranular melting; unetched.


 Eutectic formation (iron oxide-iron sulfide), etched 4% natal.


 An EDX Analysis of eutectic region.




 The microstructure of unaffected A36 steel: (a-left) white-ferrite, dark-pearlite and (b-right) pearlite region. Pearlite forms in bands due to manganese segregation and prior hot working.

Izvor:tms.org
Pretpostavljam da po tebi ovim stručnjacima mali koaficijent inteligencije pošto ih nećeš razumeti niti se slaže sa tvojim pretpostavkama.
Ti si preinteligentan za ove stručnjake,pa verovatno znaš sve o statici.Pošto znaš sve o statici kao inteligentan čovek sa visokom koaficijentom inteligencije,možda natprirodnim, možeš malo više objasniti ponašanje elemenata u građevinama,hemisjke reakcije i po koju definiciju iz statike kao zakonitosti.Evo ti prilike da tvoj koaficijent inteligencije pokažeš i daš bolju analizu i stručno naučno objašnjenje od ovih stručnjaka.
Smiley brate moj nemas pojma koliko ne znas, jedna ta metalna sipka sto je bila u zgradi trebala je da se zagreva na 1000 do 1400 stepeni (neznam tacno) da bi se istopila a kerozin u avionu je ispario usled eksplozije koja se desila sto si i ti video kao i milijardu drugih ljudi. Znaci jedinos sto je moglo da gori su tepisi, kancelarijski materijal, namestaj i tkao dalje, e sada gust crni dim pokazuje da nije bilo dovoljno kiseonika i sam znas da bi zapalio vatru potreban kiseonik i dolazi se do zakljucka da vatra nije gorela preko 1000 stepeni.
Zavrsio sam gradjevinsku skolu i ucio sam statiku i znam da smo pricali o tome i dosli smo do zakljucka da je to cista glupost da je zbog aviona pala zgrada i profesor nam je rekao jedino da je cerozin konstantno goreo po nosecim stubovima mogla bi doci do toga da popusti i za to treba bas dosta vremena da bi se cela jedna noseci stub mogo istopiti i urusiti vertikalno. Plus sto je ta zgrada napravljena od desetak nosecih vertiklanih stubova. E sada kako je vatra mogla konstantno goreti po svim stubovima ako je npr udarila u suprotnu stranu i koliko je to kerozina bilo u toj zgradi da je mogla da gori po svim stubovima ali ne zaboravi da je kerozin ispario.
Problem je sto su ljudi koji se bave rusenjem zgrada kazu da je zgrada pala kao kad oni ruse zgrade.
I evo jedno pitanje za tebe kako je druga pogodjena zgrada prva pocela da pada ako nije bila prva pogodjena ?
I predlazem ti da pogledas dokumentarce i sam cujes od ljudi sta su pricali i koji su bili na licu mesta.
« Poslednja izmena: 12. Okt 2008, 23:28:50 od thug_life »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
Zato ga i testiraju,zna se ko nalazi 11000 kilometara od Rusije.Svetski rat se zove tako jer je ceo svet u ratu,sve države,pa tako ni Rusija neće biti izostavljena iz rata.Pa na neki način već su u ratu sa Amerikancima i njihovim saveznicima.A koja država kom bloku je privržena,to se vidi.A ono što proročanstvo govori u Jevanđelju po Jovanu da će trećinu ljudi pobiti države koje su svezani kod reke Eufrata.
14. Где говори шестом анђелу који имаше трубу: Одреши четири анђела који су свезани код реке велике Еуфрата.
15. И бише одрешена четири анђела који беху приправљени на сахат, и дан, и месец, и годину, да побију трећину људи.


Znači da je isplanirano tačno u dan,mesec i godinu kada će pobiti trećinu ljudi na planeti.A ako pogledamo države kod Eufrata koji bi mogli biti svezani, a da su protivnici bloka koju vodi Amerika mogu biti:
Irak preko koje Zemlje i protiče Eufrat može biti prva država,druga sa desne strane Eufrata je ne slučajno Iran,a tu je i Sirija koji je protivnik bloka koje predvode Američke države,a ne mogu naći četvrtu državu,verovatno je neka Islamska Zemlja u pitanju blizu Eufrata koja isto tako protivnik Amerike.

A evo scenarijo koja je isplanirana za proleće.
1) SAD i Izrael udruzene napadaju Iran. Imajuci u vidu situaciju u kojoj je americka vojska posle Iraka, glavnu odgovornost mogli bi da preuzmu Izraelci, koji bi obezbedili vecinu aviona, raketa i eventualno, trupa za kopneni napad, dok bi SAD obezbedile logisticku podrsku, ostatak avijacije i eventualno, deo trupa.
2) Momentalno po napadu, Iran objavljuje rat Izraelu, lansira rakete, koje pogadjaju Jerusalim i Tel Aviv. Hamas odmah nastavlja sa akcijama u pojasu Gaze, a Hezbolah napada Haifu i time se nastavlja rat iz 2006. Egipat i Sirija najavljuju mogucnost ulaska u rat.

Tu će se umešati posle i Rusija,Evropa,Kina itd, početak trećeg svetskog rata kako je i prorečeno.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

iraq_rel_2004.jpg
(373.91 KB, 995x1195)
« Poslednja izmena: 13. Okt 2008, 00:16:44 od Pirox »
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
Citat
brate moj nemas pojma koliko ne znas, jedna ta metalna sipka sto je bila u zgradi trebala je da se zagreva na 1000 do 1400 stepeni (neznam tacno)
Naravno da ne znaš.Ako je to tvoj odgovor onda je jasno koliki je tvoj koaficijent inteligencije u odnosu na ove stručnjake.Tako sam i mislio oni su glupi a ti jedini pametan.Svi greše,a jedino si ti u pravu.Oni daju stručni izveštaj,a ti ovde prezentiraš priče iz stomaka.Nema šta to je znak tvoje visoke inteligencije i pameti gde uzimaš da druge omaložavaš kako su glupavi.A ne vidiš koliko si ti daleko sa inteligencijom od ovih stručnjaka.
Citat
I predlazem ti da pogledas dokumentarce i sam cujes od ljudi sta su pricali i koji su bili na licu mesta.
Samo što ti ljudi ne mogu analizirati materijale koji mogu dati odgovor za rušenje,a ti meni govoriš kako me ne zanima istina,a ti si taj koji odbija analizu stručnjaka kao istinu.Pametno i inteligento nema šta.

Evo još citata od osoba koji mnogo više znaju i od tebe i od mene.
Zavisi od konstrukcije. WTC je ogromna zgrada napravljena od mreze metalnih shina spojenih zakivcima, i nije predvidjena za pozare koji gore dugo - svaki bi na vreme bio ugasen, osim onog koji proizvede avion koji se zakuca sa punim rezervoarima. Ako gori negde po gornjoj trecini, zivece par sati u pozaru dok ne kolabira. Da je pozar bio u nizim spratovima (donja trecina, kao u famoznom WTC7 koji besomucno pominjes) kolabirala bi duplo brze, jer istopljeni celik ne moze da drzi par stotina hiljada tona celika i betona.
« Poslednja izmena: 13. Okt 2008, 00:27:18 od Pirox »
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Sony xperia
Vanga, Vanga bese tema.
Eto nije predvidela sta ce se desiti sa temom o njoj.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.192 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.