Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Eksplozije u Londonu  (Pročitano 8563 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
 Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
Kod nas je sve na prodaju,to smo i ranije znali...a i uklapamo se u profil.
Jbga ponestaje dezurnih krivaca.
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
mob
Samsung S7
Ne znam mozda sam fanatik , a mozda i ne.Nije mi zao .......trudim se ali stvarno ne vredi.Izgubio sam dragu osobu za vreme bombardovanja i prosto ne mogu da im oprostim.Bar ne jos uvek.Mislim prica moze da ide toliko daleko da ceo forum popunimo i opet nesmo nista uradili.Da li mi to zaboravljamo jako brzo i da li to valja .........??Jos malo i postasmo dezurni krivci sta god da se desi u svetu.Ma bre Blerov odgovor na sledece pitanje mi je urezan u glavu i nikad ga necu zaboraviti ...ide ovako.
27.04.1999. godine novinar RAI TV pita

Pa dobro posto su mostovi strateska meta ,kako ce te gadjati kad srpski narod to brani svojim telima?
Njegov odgovor je glasio.
Jako nam je zao ........ali i ti ljudi na mostovima su takodje biracko telo ,tako da upozoreni su ali ako nece da se sklone to je njihova krivica i doduse ne moram da se pravdam na ovaj nacin pa ovo je rat.

Itd itd....
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
I have a confession to make.
Kada se desio 11. septembar, gledajuci kako se ruse kule bliznakinje, osetila sam neku neverovatnu radost. Ne, greska, ne radost, nego satisfakciju. Zadovoljstvo.
To sebi nikada necu moci da oprostim. I toga se stidim.
Stradali su neduzni. Oni koji nisu mogli da se brane. Kukavicki su napadnuti. I to u vreme kada ih je najvise. Kako u kulama, tako u metrou. Tako i u Srbiji 1999. godine. Doziveli su isto sto i mi.
A oni, koji su sve to zakuvali, Bush i Blair... gde su oni? Da li njima nesto fali? Da li su oni ostali bez svoga najmilijeg u nekom od napada? Ne. Oni su na sirugnom. Da li je stradao ijedan americki ili birtanski vojnik 11.9. ili u Londonu pre neki dan? Nije. Stradali su smo civili.
Zbog toga cu uvek vise ceniti ETA i Baskijce nego Al Qu'aidu.
"Napad" na Pentagon necu komentarisati, zato sto vec i pticice na grani znaju da je to montirano.  Stavise, usudjujem se da kazem da su CIA i FBI znali za napade. Bush mozda nije znao, ali veliko je pitanje ko zaista drzi konce vlasti u SAD. U svakom slucaju, sigurno je da su CIA i FBI znali sta se sprema, i zato su i osmislili "teroristicki" napad na Pentagon. Razlog? Ubacivanje "ratne paranoje" u psihu prosecnog Amerikanca. Avganistan. Irak. Bolje je pustiti da nekoliko hiljada pogine, ali da se dobije alibi za napad, nego da se spreci teroristicki napad.
Uostalom, mi Srbi bi morali da ostro osudimo ovo sto Al Qu'aida radi. Ti isti su vrsljali po Bosni i odsecali srpske glave. Ti isti nam jos uvek rade o glavi. Ne zavaravajte se. Nemojte da mislite da nam je Osama blizi od Blera. Obojica su nam podjednako daleki. Neprijatelj moga neprijatelja NIJE NUZNO moj prijatelj. Pre ce biti da smo mi njima zajednicki neprijatelji.
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
mob
Samsung S7
Pazi Ainhoa ne kazem ja da je AlQuaida dobra,niti bilo sta slicno ,prosto i jednostavno nije mi zao nikoga ko je odobravao napad na nas ma iz bilo kog razloga.Secam se da su BBC i CNN ispirali usta o jadnim albancima koji umiru od gladi na granici.....i svih onih prizora koje sam video dok sam bio na Kosovu.Da li si ti nasao neki slican forum u kojoj Englezi ili Ameri pricaju o slucajevima na podruciju bivse SFRJ?To treba procitati....znaci to su sasvim obicni ljudi koji se okupljaju po svojim forumima kao i mi na ovom ,a sta misle o nama.Znaci objektivno nisu nasi simpaziteri ni u kakvom ideolosko,socialno,moralno ....ma u nikakvom smislu.Cak sam procitao da smo mi  krivi sto smo pustili Turke na Balkan ...uzas.Ma ne vole nas i tacka .......sto bi ja njih voleo na bilo kakav nacin.Drugo Engleska je donela toliko nepravde u celom svetu tako da mi je muka od njih za narednih 100 godina .......Sve zemlje koje su porobljavali(kolnizovali) pa oni su u Indiji ubili preko milion ljudi ...alo koga da mi bude zao ....ma nema sanse.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
Nije tacno da nas ne vole. Bolje je reci da nemaju formirano misljenje dok mediji ne pocnu da im ispiraju mozak, kao i za sve na kraju krajeva. Pricam o obicnim ljudima, nesrpskog, nealbanskog porekla. (vazi za USA)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
mob
Samsung S7
Nije tacno da nas ne vole. Bolje je reci da nemaju formirano misljenje dok mediji ne pocnu da im ispiraju mozak, kao i za sve na kraju krajeva. Pricam o obicnim ljudima, nesrpskog, nealbanskog porekla. (vazi za USA)

I to je opravdanje??Aj ti objasni to zeni koja je izgubila muza,sestri koja je izgubila brata,Ocu koji je izgubio sina..........molim te i onda mi kazi sta su ti rekli.Ne mozes me ubediti da je  Nato bombardovanje bilo opravdano ili legalno,jer nije bilo.Drugo cinjenica je da njih bole uvo sta se desava u tamo nekoj Srbiji , dovoljno je da im kazes ono sto zele da cuju i to je to.Obicni ljudi si rekao ...(Pa i to je biracko telo kaze Bler) o tome ja pricam.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
Naravno da nije bilo. Ja sam bio u zemlji tokom celog rata. Ajde sad ti objasni to isto nekom ko je izgubio voljenog u londonskim bombardovanjima?

I naravno da ih boli uvo kao sto i mene boli uvo za stanje ljudskih prava u Kirgistanu recimo... A sad ti meni kazi da li volis Kirgistance ili ne, ali odgovori brzo, bez searcha po netu ili slicno? Pretpostavljam da kao ni ja nemas formirano misljenje o njima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
mob
Samsung S7
"Objasnjenje nekom Englezu"
Spoljasnja politika vam je jako agresivna ,posebno prema zemljama treceg sveta.Ovakav napad na Engleze je  jedini moguci napad i na kraju krajeva neizbezan, ipak vasa armija je radila slicne stvari nekim drugim nacijama u ime mira i navodne borbe protiv terorizma tako da ste odgovor trebali da ocekujete.Jako nam je zao sto vas premijer Bler vodi vasu naciju u sukobe ,ali u svemu tome i sam narod je imao udela tako sto je glasao za njega.Isti taj narod koji je glasao za sprovodjenje takozvanog "rata protiv terorizma" trebalo je da ocekuje i ratne odgovore.Posto ste vi jako hrabra nacija pa napadate goloruke Arapske(Irak),Korejske,(Srbija)Pravoslavne narode drugaciji ili frontalni napad na vas bi bio ravan samoubistvu i zato su se posebne grupacije AlQaide (Inace koju ste vi i stvorili ,radi borbe u Avganistanu protiv Rusa)odredile za gerilski nacin borbe, ili po vama teroristickim napadima.Nemojte mi sad reci da ste vi tukli samo vojne ciljeve i infrastrukturu vec ste pogadjali i civilno stanovnistvo.koliko je jedan voz "Target" za vase avione toliko je jedan metro meta za teroriste.E sad teroristi su po vama svi oni koji ne misle na vas nacin,koji zele da zadrze sopstveni identitet  i na kraju krajeva ne zele da im se iko mesa u unutrasnjosti njihove zemlje.Da vas podsetim OVK je paravojna i nelegitimna organizacija kojoj ste bas vi i dali identitet kao "Oslobodilacka" ,mada odrubanje glave ljudima i nije bas oslobodilacki nacin.Itd Itd .....Sad sam se zaneo ......mada nema veze.

Kao sto sam rekao o ovoj temi i ne treba mnogo da se prica jer stvarno nema kraja.Nije bitno sta oni misle o nama niti mi o njima .....mi smo ugnjetana i napadana strana.

Kirgstance ni ne znam ........ali zato sto ih i ne znam ja ih nisam okupirao i sprovodiju Tiraniju nad njima.....niti sam im nabacivao sopstvene interese ....tako da to porednje koje si ti naveo nije isto.

pozdrav!!
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
Ne znam kom Englezu objasnjavas stvari? Smiley

Ako cemo po logici glasanja, treba da nas trajno izoluju zbog Slobine vladavine jer je on bio glavni krivac za sukobe. Ne i jedini ali glavni.

Slazem se da smo ugnjetena strana, ali to su i rider-i londonskog metroa, ljudi koji idu na posao i ne znaju niti razmisljaju o tome sta se desava van njihovog komsiluka a kamo li zemlje... I bas je taj obican narod silnu vajdu video od okupacije Iraka, da nisu mozda nesto zaradili ili imali koristi?

Stoji da USA i UK ne treba da zavode red kako stignu ali to ne znaci da su obicni ljudi krivi, makar bili glasaci. I pusti Blera, i ja mislim da je on slepac...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.