Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dečaku stomak rasporen u obliku krsta  (Pročitano 16286 puta)
Svakodnevni prolaznik


Kad Ima Volje Ima i Načina

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 411
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung d900i
Uzas, moramo se svi potruditi da ceo svet sazna istinu onakvu kakva je zaista...
IP sačuvana
social share
Znam ko sam i ne tražim da budem shvaćen
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 545
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Alcatel dobar neki ;)
a kakva je istina ?
da su hrvati i muslimani zauzeli pola srbije i 3 godine granatirali beograd ?  Smile
IP sačuvana
social share
Seka Aleksic fan club !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Ericsson T28
BosnianHardcore  nisi dobor shvatio Chookija i ostale oni misle na vase koljace koji su klali neduzne Srbe u ime Republike Bosne i Hercegovine, a rat i ono sto je bilo ko je na koga pucao za to posotje druge teme, ovdje se samo govori o neduznim srpskim zrtvama i Bosnjackom klaonickom priricniku *Kako zaklati Srbina na 1001 nacin*  Neboj se niko nedira tvoje SA mozes slobodno da se zacahuris u njemu ako vec nisi! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


ima neka tajna veza

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 135
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.1
mob
Nokia 
Ma svijet im malo pomogao 84 za olimpijadu pa im bilo malo e sad ajmo malo i 92 da se prosirimo  a cuj ba Sarajvo je to srusice nam se bas carsija e onda je i to malo sad cemo mi tuziti srbiju za genocid pa svijet rece e sad ga precerase
IP sačuvana
social share
i niko vise dusu da mi zanjise i niko vise u masti da me hvali ko jednom voli taj ne voli vise izgorjelo niko ne zapali
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 545
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Alcatel dobar neki ;)
BosnianHardcore nisi dobor shvatio Chookija i ostale oni misle na vase koljace koji su klali neduzne Srbe u ime Republike Bosne i Hercegovine, a rat i ono sto je bilo ko je na koga pucao za to posotje druge teme, ovdje se samo govori o neduznim srpskim zrtvama i Bosnjackom klaonickom priricniku *Kako zaklati Srbina na 1001 nacin* Neboj se niko nedira tvoje SA mozes slobodno da se zacahuris u njemu ako vec nisi! Smile
Nadji mi jednog bosancherosa koji je zaklao nekog,to sto su decki iz Afganistana i ostali krajeva milog nam svijeta navikli,mi nismo
i molim te nemoj to da mjesas,ne moze neko klati u ime jedne drzave,ako je za pare dosao u tu istu da se bori i radi ta sranja
IP sačuvana
social share
Seka Aleksic fan club !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Kad Ima Volje Ima i Načina

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 411
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung d900i
BosnianHardcore nisi dobor shvatio Chookija i ostale oni misle na vase koljace koji su klali neduzne Srbe u ime Republike Bosne i Hercegovine, a rat i ono sto je bilo ko je na koga pucao za to posotje druge teme, ovdje se samo govori o neduznim srpskim zrtvama i Bosnjackom klaonickom priricniku *Kako zaklati Srbina na 1001 nacin* Neboj se niko nedira tvoje SA mozes slobodno da se zacahuris u njemu ako vec nisi! Smile
Nadji mi jednog bosancherosa koji je zaklao nekog,to sto su decki iz Afganistana i ostali krajeva milog nam svijeta navikli,mi nismo
i molim te nemoj to da mjesas,ne moze neko klati u ime jedne drzave,ako je za pare dosao u tu istu da se bori i radi ta sranja

Jedino sto mogu da kazem je da si ti jedan od najneobrazovanijih, i totalno hladnih ljudi na ovom forumu...

Ja sam srbin i četnik ali takođe ne mogu da pričam takve gluposti i ne mogu da se ne saosećam sa žrtvama bilo kog naroda...
IP sačuvana
social share
Znam ko sam i ne tražim da budem shvaćen
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Ericsson T28
BosnianHardcore, pa pročitaj malo optužnicu Naseru Oriću, pa i Delić pde u Hag, razlog isto klanje Srba! Teško može čovjek vjerovati da se može klati u ime države, ali eto vidiš da može!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


ima neka tajna veza

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 135
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.1
mob
Nokia 
Ma ljudi to vam je kao lavina  Smile kad se sve zavrsi i snijeg se otopi dzaba je govoriti koliko vas je grudvi pogodilo  Smile
IP sačuvana
social share
i niko vise dusu da mi zanjise i niko vise u masti da me hvali ko jednom voli taj ne voli vise izgorjelo niko ne zapali
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2

Nadji mi jednog bosancherosa koji je zaklao nekog,


Dzevad Dzebo
Dzevad Hota
Husein Ceric
Nedzad Huskic
Sulejman Saleh

hoces jos "bosancerosa"?
ili hoces adrese ovih, pa da ih pitas kakav je trip nabijati dijete na razanj? klati bolesne i nepokretne ljude? mozes i na film, zavisi kad naletis... 
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 545
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Alcatel dobar neki ;)

Nadji mi jednog bosancherosa koji je zaklao nekog,


Dzevad Dzebo
Dzevad Hota
Husein Ceric
Nedzad Huskic
Sulejman Saleh

hoces jos "bosancerosa"?
ili hoces adrese ovih, pa da ih pitas kakav je trip nabijati dijete na razanj? klati bolesne i nepokretne ljude? mozes i na film, zavisi kad naletis...

aah,mogu i ja tako

Dusan
Milan
ovaj onaj
cak i Saban s Kosova...
IP sačuvana
social share
Seka Aleksic fan club !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.