Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako je ponovo osvojiti? (univerzalni vodic)  (Pročitano 7867 puta)
25. Sep 2008, 20:49:14
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.60
mob
Apple iPhone 6s
KAKO JE PONOVO OSVOJITI?

Nekoc ste joj dali nogu, no sada ste se predomislili. Kako je to moguce, pitate se zacijelo Vi, a da pritom:
a) bas ne igrate ulogu psica koji ce trcati i plaziti za njom narednih 6 mjeseci,
b) ne zovete je ocajni usred ponoci i
c) ne radite joj scene ispod balkona u totalno alkoholiziranom stanju.

1. Ispitajte teren

Da biste ispipali teren i saznali u kojoj se fazi nalazi vasa bivsa, najbolje je posegnuti za telefonskim brojem njene najbolje prijateljice. Rezultati - ona je:

a) u depresiji (ostaje navecer kod kuce i gleda sapunice);

b) uzasno gnjevna, a pocela je i piti;

c) osvetoljubiva (prepricava svojim frendovima pikantne detalje);

d) nostalgicna (slusa 'vasu' pjesmu, za koju vi btw. niste ni znali da postoji);

e) ranjiva kao srna (spoznala je da je njen zivot bio mnogo bolji s vama nego bez vas).

Savjet: Ukoliko je vasa bivsa u fazama a, d ili e, pocnite djelovati i idite na tocku 2.

2. Kajanje

Najbolje pali mjesavina iskrenosti i entuzijazma, nesto kao: Priznajem, uprskao sam stvar, no ponesto sam i naucio. Pozeljno je da za vrijeme ispovijedi budu prisutni i njeni prijatelji. Samopouzdanje ce joj naglo porasti.

3. Flash back

     Zamislite sljedecu situaciju: ona je napustena i ocajna i cijeli mjesec provodi unutar cetiri zida smisljajuci i popisujuci sve vase odvratne strane. E, sada okrenite stranu i pokusajte se svim snagama prisjetiti vasih dobrih strana i, naravno, zajednickih trenutaka. Bombardirajte je takvim slikama.

4. Slusajte naredbe gospodarice

Dok ste bili u vezi, vasa vas je draga morala bicem tjerati u muzej, na neki bizaran filmski festival ili neku ubitacno dosadnu izlozbu. Bilo pa proslo. Odjednom vi radite sve ono sto je oduvijek zeljela. Saljete joj mail s pozivom na jazz festival. Moze i u proslom vremenu, nesto kao Bio sam na festivalu i bilo je odlicno. Pa nek' poludi od muke.

5. Pricajte s drugim zenama

    U neko doba mozete upotrijebiti i vase najjace oruzje - izazivanje ljubomore. Naravno, odabrana suparnica mora izgledati tako da kod vase bivse pobudi reakciju: Ja-hocu-to-sto-bi-i-ti-glupaco-rado, a ne On-je-najveca-budala-koju-sam-ikada-upoznala.

6. Pokazite koliko je dobro poznajete

Napisite joj SMS tipa Tvoj omiljeni band taj i taj je u gradu, odmah sam te se sjetio. To ce joj biti dovoljno da je podsjeti koliko ce joj zapravo biti tesko da si nade nekoga tko je tako dobro poznaje.

7. Ugovorite prijateljski susret

Pozovite ju na obicnu kavu. Igrajte se suzdrzanog dzentlmena. Obasipajte je njeznostima, nasmijavajte je, pretjerujte s komplimentima. Nakon nekog vremena, predlozite da se zabava nastavi na nekom drugom mjestu - primjerice, romanticna vecera, disko klub... Ukoliko prihvati, repriza vasih ljubavnih dana slijedi. Naravno, nadamo se da ste iz stare price nesto i naucili te da necete ponavljati stare greske.

Ovo nece funkcionirati ukoliko:

a) ste spavali s njenom najboljom frendicom;

b) nazovete i kazete: Ej bok, samo sam ti htio cuti glas/pitati kako si. Iako zvuci posve OK, znajte da nije. Pa njoj je, zaboga, srce slomljeno. To vam je kao kada biste joj zapalili kucu i onda pitali: "Trebas li mozda sobu?";

c) odmah nakon prekida nazovete i pocnete skupljati svoje ploce, CD-je i ostale krpice;

d) izbrbljate cijelom gradu neke stvari preko kojih ona ne moze prijeci i zbog kojih ona kada vas ugleda na cesti prelazi na suprotnu stranu;

e) je ona zbilja raskrstila s vama, tako da vam niti najvece prenemaganje i gluma vise ne mogu pomoci.


Izvor: Klik
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ma ne ...
Cenim iskrenost, a ne govorim samo u svoje ime, jer sam gotovo ubedjena da veliki deo mojih drugarica bi postupilo isto.

Smatram da osoba koja napravi gresku (nevazan pol) mora imati petlju da pred onom dugom osobom stane i kaze ono sto oseca, misli i zeli . Da prizna da se kaje, obrazlozi to, i potrudi se da dokaze da je stvarno tako.

Sve ostale varijante koje zahtevaju igrice i strategiju bi bile totalno kontraproduktivne .
Treba imati stav ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.