Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 15:34:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Yes Man  (Pročitano 12155 puta)
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 3Gs
Džim Keri: Reci da i bandžiju!

Film "Uvek reci da" u kojem zvezda filmova "Trumanov šou" i Džim Keri tumači naslovnu ulogu, dolazi u domaće bioskope 21. januara.

Film režisera Pajtona Rida inspirisan je idejom iz memoara Denija Volasa, škotskog komičara, pisca, televizijskog i radio prezentera. Zabrinut da nije "iskoristio dovoljno od života", Volas rešava da kaže "da" sto većem broju stvari i ponuda kako bi video gde će ga to odvesti.

Džim Keri glumi Karla Alena, čoveka koji se upisuje na program samopomoći zasnovan na jednostavnom principu - uvek reci da!

Velike filmske zvezde retko kada dobrovoljno učestvuju u snimanju neke opasne scene - ne i Džim Keri!

Visoki Arojo Seko most u Pasadeni za ovu priliku bio je zatvoren za saobraćaj. Prepun opreme i ljudi koji prate snimanje. Sve to zbog nove komedije studija Warner Bros. i Village Roadshou kojoj glumac nagrađen Zlatnim globusom igra čoveka nezadovoljnog svojim životom.

Pogledajte.



Kada su ga pitali da li bi ponovo skočio, Keri je sa osmehom odgovorio: "Uradio bih to ponovo! Ali danas? Ne. Ne danas! Nadam se da se nijedna kamera nije zaglavila".

Komedija "Uvek reci da" premijerno će biti prikazana 21. januara u Domu sindikata, a u bioskope stiže 22. januara.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Нису нас сломиле ове тешке године...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12392
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Nokia 1100
Нисам баш одушевљен очекивао сам боље,мада  и није лоше таман мало да се опусти човек 7/10
IP sačuvana
social share
у суштини,овај документарац је за зле људе,нацисте,геноцидни шљам и сличне креатуре...кокота,топла препорука за тебе Smile
од мене ...нула испод земље
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Time Lord

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11237
Zastava Gallifrey
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
SonyEricsson K800i
Pa s' obzirom kakvi sve filmovi izlaze danas, mislim na Twilight i slicne gluposti, film je sasvim solidan...
Klasicna Kerry-eva komedija, ne moze da bude dosadna - 6.5/10...  Smile
« Poslednja izmena: 17. Jan 2009, 15:26:03 od Stefan7000 »
IP sačuvana
social share

Rad ubija!
Ne umri mlad!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
Uvek reci da


Žanr: komedija
Trajanje: 104 min.
Premisa: Jedna reč može promeniti sve!

Glavne uloge:   
Džim Keri (Jim Carrey), Zui Dešanel (Zooey Deschanel), Bredli Kuper (Bradley Cooper), Rajs Darbi (Rhys Darby), Deni Masterson (Danny Masterson), Terens Stamp (Terence Stamp)

Scenario:   
Nikolas Stoler (Nicholas Stoller), Džared Pol (Jarrad Paul)

Režija:   
Pejton Rid (Peyton Reed)



SINOPSIS

Džim Keri glumi Karla Alena, čoveka čiji život ne ide nikuda i čija je glavna uzrečica "ne" - dok se ne upiše na program samopomoći zasnovan na jednostavnom pravilu: reći "da" svemu i bilo čemu. Oslobađanje snage reči "da" počinje da transformiše Karlov život na neverovatne i neočekivane načine, donoseći mu unapređenje na poslu i otvarajući vrata za novu ljubav. Ali, njegova spremnost da prihvati svaku priliku može se pokazati kao preterivanje.

O FILMU

Pejton Rid ("Raskid", "Bring It On") režirao je film "Uvek reci da" po scenariju Nikolasa Stolera, Džareda Pola i Endrua Mogela, na osnovu knjige Denija Volasa. U filmu glume i Zui Dešanel ("Most za Terabitiju"), Bredli Kuper ("Lovci na deveruše"), Džon Majkl Higins ("Božić Batica") i Terens Stemp ("Uhvati Smarta").

Karl Alen je u nevolji. Kada ne odbija zahteve za pozajmicu u banci u kojoj radi, on odbija pozive svojih prijatelja, i sam gleda televiziju sa svog kauča. Praktično je postao čovek koji uvek kaže "ne". "Bio sam takav čovek", kaže Džim Keri, koji glumi Karla. "Znam puno ljudi koji su u situaciji da prosto izbegavaju život. Za mene je ovo film o izboru da se uključite u život, i to je ono što me je privuklo. Ponekad reći 'ne' znači reći 'da' nečemu drugom, nečemu većem što će naići. A ponekad reći 'ne' pozivu znači reći 'da' kauču i čipsu. Samo radite ono što je prava stvar za vas", savetuje Keri. "Ali obično nisu stvari kojima kažemo 'da' one zbog kojih žalimo; baš kada kažemo 'ne', osvrnemo se i pomislimo: 'Mogao sam malo više da živim.'"

Karlov život radikalno skreće u neočekivanom pravcu kada uz gunđanje prisustvuje seminaru samopomoći, čiji instruktor nagovara svoje učenike da više govore "da" i tako promene svoje živote. U početku skeptičan, Karl pristaje da isproba spontanost govoreći "da" - svemu. "U filmu, Karl je normalan čovek kome je samo potreban pokretač, i seminar je upravo to", kaže reditelj Pejton Rid. "U početku ga malo baca iz ravnoteže, ali onda sve dolazi na svoje mesto i on dobija volju da ponovo uživa u životu."

Rid nastavlja: "Definitivno mi se dopao pozitivan duh priče i osnovna ideja o nekome ko se hvata u koštac sa životom, ali u našem slučaju na vrlo haotičan i slučajan način. Smešno je kada se osoba poput Karla nađe u takvim situacijama. Znao sam da su komične mogućnosti s Džimom Kerijem u ulozi Karla bezgranične." Keri dodaje: "Smatrao sam da je to vrlo zanimljiv koncept. "Vrlo je inspirativno zavaliti se i zamišljati sve situacije u koje možete zapasti govoreći 'da'."

I Keri i Rid kažu da im je drago što su ovog puta rekli "da". "Bilo je sjajno raditi s Džimom", kaže Rid. "Imamo vrlo sličan smisao za humor". Keri nastavlja: "Znam da Pejton ima iskustva s improvizacijom, ali ipak je ovo bio prvi film kod kojeg sam se zavalio i pustio da me neko zasmejava sve vreme. Postoje neke stvari koje glumac mora bar jednom da uradi, i mislim da je rad s Pejtonom definitivno jedna od tih stvari."

Karlov put s kauča u život počeo je kada je izašao sa 'Da seminara', ali počinje da ceni prilike koje mu se otvaraju tek kada upozna Elison, zanimljivu ženu koju sretne jedne noći dok ide u dugu šetnju s kanticom goriva nazad do svog automobila. Ona mu nudi prevoz; on, naravno, kaže 'da'. "Elison je devojka slobodnog duha", kaže glumica Zui Dešanel, koja tumači tu ulogu. "Ona je kul. U bendu je, slika i fotografiše, vrlo je kreativna i spontana. Prirodna je na onaj način na koji bi Karl to želeo da bude."

Keri kaže: "Romantični element filma je veoma važan, jer je jedna od najvećih stvari u životu kojima možete reći 'da' upravo ljubav." Rid komentariše: "Zui je sjajna glumica i ima vrlo specifičan kvalitet; ima sasvim drugačiju energiju od Džima i lepo je videti ih zajedno na ekranu."

O REŽISERU

Pejton Rid (reditelj)
Privukao je pažnju već svojim debitantskim filmom "Bring It On" s Kirsten Danst. Usledio je naslov "Dole ljubav", omaž komedijama s Rokom Hadsonom i Doris Dej iz šezdesetih, s Rene Zelveger i Juanom Mekgregorom u glavnim ulogama. Godine 2006. režirao je "Raskid" s Vinsom Vonom i Dženifer Aniston. Nakon nekoliko nagrađivanih kratkih filmova i dokumentaraca, radio je na različitim projektima, među kojima su bili TV filmovi "Kompjuter je nosio patike" i "The Love Bug" i neke od najkvalitetnijih humorističkih emisija poslednje decenije.

O GLUMCIMA

Džim Keri (Karl Alen)
Nagrađivani glumac cenjen je zbog svog rada u dramama i komedijama. Godine 1999. osvojio je Zlatni globus za ulogu u filmu Pitera Vira "Trumanov šou". Naredne godine dobio je drugi Zlatni globus za ulogu Endija Kaufmana u filmu Miloša Formana "Čovek na Mesecu".

U jesen 2009. glumiće u filmu "Božićna bajka", na osnovu klasične priče Čarlsa Dikensa, u adaptaciji Roberta Zemekisa, koji će i režirati film. Keri će se pojaviti kao Skrudž, ali i kao sva tri duha koji ga posećuju. U najskorije vreme pozajmio je glas naslovnom liku u animiranom filmu "Horton", koji je bio bioskopski hit.

Godine 2007. Keri je glumio pored Virdžinije Medsen u psihološkom trileru "Broj 23" u režiji Džoela Šumahera. Pre toga pojavio se uz Teu Leoni u komediji "Ludosti Dika i Džejn", zatim u adaptaciji dečje knjige "Serija nesrećnih događaja Lemonija Sniketa" i u drami "Večni sjaj besprekornog uma", za koji je bio nominovan za Zlatni globus i nagradu BAFTA.

Drugi filmovi u kojima je glumio bili su komedija "Svemoćni Brus", "Ejs Ventura: detektiv za kućne ljubimce" i njegov nastavak, "Lažov, lažov", "Mažestik", "Kako je Grinč ukrao Božić", "Betmen zauvek", "Crevna napast", "Glupan i tupan", "Maska" i drugi.

Zui Dešanel (Elison)
Jedna je od najtraženijih mladih glumica u Holivudu. Nedavno je glumila uz Marka Valberga u trileru "Pretnja" reditelja M. Najt Šajamalana, kao i u filmu "Most za Teribitiju", a pozajmila je glas u animiranom filmu "Pravi surferi".

Takođe je imala značajnu ulogu u "Ubistvu Džesija Džejmsa od strane kukavice Roberta Forda" pored Breta Pita i Kejsija Afleka i u nezavisnim filmovima "Živi slobodno ili umri", "Pahulje" i "Dobar život".

Drugi noviji filmovi Dešanelove su "Winter Passing" s Edom Harisom i Vilom Ferelom, "Failure to Launch" s Metjuom Mekonahijem i Sarom Džesikom Parker, hit "Autostoperski vodič kroz galaksiju" sa Semom Rokvelom, Mosom Defom i Džonom Malkovičem i "Vilenjak" reditelja Džona Favroa s Vilom Ferelom. Takođe je glumila u filmovima "Sve prave devojke", "Velika nevolja" Berija Sonenfelda, "Dobra devojka" s Dženifer Aniston i "Otkačeni parastos" s Debrom Vinger i Rejom Romanom. Dešanelova je debitovala 1999, u drami Lorensa Kazdana "Mamford", a potom se pojavila uz Bilija Krudapa, Kejt Hadson i Frensis Mekdormand u filmu Kamerona Kroua "Almost Famous".

Oficijelni sajt
Yes Man (2008)

Premijera: 22. januar 2009. godine

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Napred Plavi !!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7649
Zastava Prestonica Sandzaka
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Nokia 6300
Aj ako neko moze da mi posalje linkove na pp, al da nije bioskopski snimak bio bih mu zahvalan Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 65
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Apple iPhone 3g
Vise sam ocekivao od filma...Solidan je,na momente smijesan i i ma tu poruku Smile Medjutim,bez Dzim Kerija,bio bi to jos jedan ispod prosjecan film.
IP sačuvana
social share
“Courage is not the absence of fear but the judgment that something else is more important than fear. The brave may not live forever but the cautious do not live at all.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 241
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
jel izasao dvdrip ovog filma
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
Nije Wink
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 424
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
jel izasao dvdrip ovog filma
Mislim da do sada vec jeste.film je dobar,lezi keriju,mnooogo me podseca na Bruce Almighty,ne znam zasto...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Since 06.01.2006.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6140
Zastava Bor, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia Lumia 630
Ja sam skinuo neki screener, ali je zadovoljavajuceg kvaliteta... Smile nema dvdripa jos uvek.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 15:34:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.12 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.