Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Београдизација Београда  (Pročitano 11772 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Qtek 小米
Ја сам у градској општини па нас разни жути Ђиласи завлаче годинама.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia E
Може то да буде и добро јер онда Град расподељује новац тако да мање развијене општине могу да прођу боље.
Grad raspodeljuje novac tamo gde hoce a ne gde treba vidjeno bar jedno 3.000.000 puta u zemlji Srbiji!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1585
Zastava Kruševac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N93
moz svaki da se doseli i da misli da je ravnopravan gradjanin.  Smile

Jooo eva ga jos jedan "stari" beogradjanin  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
Glupo je što je Beograd bez razloga protegnut na pola Šumadije. Mladenovac, Lazarevac, Sopot, Obrenovac, Barajevo... To je zaostatak iz vremena kad su ondašnji komunisti posle WWII hteli da relativno mali Beograd bude milionski grad, fiks ideja.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
moz svaki da se doseli i da misli da je ravnopravan gradjanin.  Smile

Jooo eva ga jos jedan "stari" beogradjanin  Smile Smile Smile
ah trudim se. ma da nisam bio ovde godinama.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Citat
Може то да буде и добро јер онда Град расподељује новац тако да мање развијене општине могу да прођу боље.

Јел се ти то зајебаваш?

Па то ја онако у теорији причам али будући да је Ђилас градоначелник нема шансе.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia E
moz svaki da se doseli i da misli da je ravnopravan gradjanin.  Smile

Jooo eva ga jos jedan "stari" beogradjanin  Smile Smile Smile
ah trudim se. ma da nisam bio ovde godinama.
Zasto da svi ne budemo ravnopravni drzavljani i gradjani nekog grada koja bi ti prava hteo da imas kao stari beogradjanin ili ja koji sam silom prilika morao da napustim svoj grad, recimo zbog posla me firma poslala u beograd, koja bi meni bila ukinuta Smile
uopste ne razumem zasto vi sebi toliko dajete za pravo da ste mnogo vazni jer kao nisi beogradjanin nisi nista... ne razumem Smile
 ne zelim da me shvatite kao nekog ko mrzi beograd ili beogradjane ali me takve stvari uzasavaju pa najmanje 1000x sam cuo kad sam bio u beogradu kaze ma to ovi provincijalci, ovi iz unutrasnjosti, ovi seljaci, ovi..oni... zasto me etiketirate????? dal ste svesni da vi pricate da zivite u drzavi koja ima samo jedan grad a sve ostalo je luk, voda, piljevina.... i svi su glupi ruzni i nekulturni a vi ste sasvim suprotno. za nekog kao sto sam ja koji dolazi iz carskog i  imperatorskog grada koji je nekoliko puta bio i prestonica takve stvari su velika uvreda,, ne dolazim ja u beograd jer zelim nego jer moram razgranicite ta dva pojma!
sto se mene tice slobodno ogradite beograd u ogradu visoku 100 metra i ne pustajte nikog iz ostatka Srbije, bicemo vam svi jako zahvlani bez sumnje!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Citat
Zasto da svi ne budemo ravnopravni drzavljani i gradjani nekog grada
to je nemoguce zbog "vas"
Citat
koja bi ti prava hteo da imas kao stari beogradjanin
hteo bih ista prava kao "vi". da me ne diskriminisu "vasi" saplemenici koji su se ovde doselili posle drugog svetskog rata. koji su uz copavog zagorca glumeli gospodu komuniste, koji su ovdasnje ljude proterivali ili slali na goli otok. kao da smo svi debili pa smo morali da pravimo uvoz "mozgova" koji su zajahali sva direktorska mesta, koji su zajahali sve funkcije u ovom propalom gradu, koji ovde zive decenijama a jos pricaju maternjim jezikom, koji ne umeju da se prilagode pa donose svoj zavicaj ovde. hocu da normalnim putem upisem fakultet koji hocu. hocu da se normalnim putem bavim poslom kojim ja hocu. necu da prednost uvek imaju "planinari" koji imaju strika na polozaju.
Citat
sto se mene tice slobodno ogradite beograd u ogradu visoku 100 metra i ne pustajte nikog iz ostatka Srbije, bicemo vam svi jako zahvlani bez sumnje!
cisto sumnjam. niko se ne vraca u rodnu grudu da doprinese razvoju svog zavicaja.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia E
Citat
Zasto da svi ne budemo ravnopravni drzavljani i gradjani nekog grada
to je nemoguce zbog "vas"
Citat
koja bi ti prava hteo da imas kao stari beogradjanin
hteo bih ista prava kao "vi". da me ne diskriminisu "vasi" saplemenici koji su se ovde doselili posle drugog svetskog rata. koji su uz copavog zagorca glumeli gospodu komuniste, koji su ovdasnje ljude proterivali ili slali na goli otok. kao da smo svi debili pa smo morali da pravimo uvoz "mozgova" koji su zajahali sva direktorska mesta, koji su zajahali sve funkcije u ovom propalom gradu, koji ovde zive decenijama a jos pricaju maternjim jezikom, koji ne umeju da se prilagode pa donose svoj zavicaj ovde. hocu da normalnim putem upisem fakultet koji hocu. hocu da se normalnim putem bavim poslom kojim ja hocu. necu da prednost uvek imaju "planinari" koji imaju strika na polozaju.
Citat
sto se mene tice slobodno ogradite beograd u ogradu visoku 100 metra i ne pustajte nikog iz ostatka Srbije, bicemo vam svi jako zahvlani bez sumnje!
cisto sumnjam. niko se ne vraca u rodnu grudu da doprinese razvoju svog zavicaja.
Samo nam dajte pravo na samoopredeljenje, ostace beogradski pasaluk kunem ti se, da bi vi u surcinu ili na vracaru imali po 40-50.000 din. platu onaj u beloj palanci mora da ima 5.000, debelo ste zabrazdili. Samo ne znam dokle ce ovaj narod da nosi jaram zvani Beograd oko vrata!
Koji su vam ti vi i mi, ja u beogad ne bih ni dolazio da nemam neki posao, nazalost ambasade su sve gore tako da hteo ne hteo moram da odem po nekad, ali gledam da se zadrzim samo jedan dan i bezim smesta da vam ne bih ruzio grad ja mali i prljavi provincijalac!
Centralizacija je upropastila ovu drzavu, pre 2 sv. rata za koji se hvatas beograd je ziveo na racun cele Srbske sirotinje, u beogradu si mogao da vidis samo bankare oficire cinovnike advokate novinarem pisce glumce politicare... jednom recju gospoda sa cilindrima i belim rukavicama dok ste se vozali kolima ostatak Srbije je terao volove i vozi se volovskim kolima, svi smo mi za VAS biti debili, seljaci, majmuni, ljudi 10 reda, nikada niste heli da prihvatite da i van beograda zive ljudi i to normalni sa glavom rukama i nogama bas kao i vi, zasto je vama to toliko bitno odakle je ko dosao u beograd, to je jako karakteristicno za vas za osatatak Srbije nije. Vekovima zivite bolje od nas, bar za dva tri stepena vise i onda cete se cuditi kad djavo dodje po svoje a doci ce nece vam ostati duzan!
I danas ugnjetavate celu Srbiju svojim sebicnim i drskim ponasanjem, gledate celokupnu situaciju u drzavi samo preslikanu na beograd a to sto onaj u Leskovcu ili Vranju ne moze da zaradi da prezivi jer nema posla u svom gradu u svom kraju pa mora da ide po beograd da nadnicari vas boli lakat!
Prodji malo gradilistima po beogradu jedino sto ces cuti je juznjacki naglasak, zasto? zar je njima milo da se potucaju po beogradu da zarade neki dinar umesto da rade kod svojih kuca u svojim gradovima!
Evo dodji i pocni da trazis posao kod mene u Nisu ja cu ti pomoci za stan nesto sto nije skupo a da bude pristojno, posto smo mi okupirali beograd izvolte pa dodji slobodno okupiran Nis ja nemam nikakvih predrasuda o ljudima koji su dosli u moj grad da rade da se skoluju ili cisto turisticki!
Hteli ste multietnicki moderan proevropski grad kako ga zovete metropola i u njemu ima mesta za sve, za ruse, amerikance, nemce, holandjane, madjare, rumune, bugre, hrvate, albance, engleze, spance, crnce, eskime, marsovce, samo nisu dobrodosli gradjani iz ostatka Srbije koji malo drugacije akcentuju od vas!

STOP beogradizaciji!! Smile


Sto se tice Djilasa:
Ne znam da li je neko čuo podatak od pre par dana - iznosi ga Đilas sav napaljen - ove godine je u prvi razred osnovne škole u Beogradu pošlo dve hiljade dece više nego prošle. Zagrlio decu, ijao pa to je super, baš je sjajno. Pitam se koliko stotina od te hiljade čine deca koja su se iz unutrašnjosti (onda je Beograd spoljašnjost, ne?) sa porodicama preselila u Beograd. Koliko je odeljenja manje u školama po provinciji, pita li se iko?

Bitno je da Đilas namerava da od sledeće godine beogreadskim prvacima omogući besplatne knjige i pribor. Pita li se neko odakle će za knjige i pribor da skrpi sirotinja sa juga? Naravno da ne. Projekat isisavanja mladosti u svom najogoljenijem obliku.

izvor: moj dobar prijatelj

« Poslednja izmena: 24. Sep 2008, 23:50:25 od Dominick »
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Čuvaj se - pas ujedam!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1155
Zastava Pozarevac
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.50
mob
Samsung neki
Pokrenuti inicijativu za otcepljenje Srbije od Beograda, pa da ih pitamo cije ce pare da dele.
IP sačuvana
social share
Kažu da je život kao jednosmerna ulica, moj nekako više liči na kružni tok.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.