Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 08:36:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Finska,zemlja hiljada jezera..  (Pročitano 1467 puta)
18. Sep 2008, 18:31:14
Svakodnevni prolaznik


Debljina moze da se izlechi,ali glupost teshko..

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 317
Zastava Finland
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 0.2.149.29
mob
SonyEricsson w300i
Interesuje me shta wi mislite o Finskoj,da li ste bili tamo,wideli neshto? Zashto wolite ili ne wolite Finsku???Smile
IP sačuvana
social share
     
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

I have more jewels then your jeweler

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1819
Zastava Finland
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung i9300
Na Istok prema Rusiji ne vredi ici ako te interesuju jezera i sume, jer nema nista osim toga. Na severu zemlje cuo sam da postoje ogromne farme Irvasa i da je klima surova Smile Ako ides sada u zimu, obavezno idi do Arktickog kruga, Severna Svetlost je tada veoma cesta i intenzivna.  Autobuski i vozni prevoz je skup, ja sam trebao da idem na neki festival hrane i pica u mesto Karjaa na nekih sat i po od Hels. autobuska karta je bila oko 70 eura  Smile ne volim da stopiram, tako da nisam ni pokusavao ali kazu da je jako lako. Finci su druzeljubiviji od ostalih Skandinavaca. Sto se tice Helsinkija sve sto treba da znas o njemu ima na
Kod:
Wikipedia.com
U Helsinkiju zimi zaliv zaledi pa mnostvo ljudi klize i igra hokej po ledu Smile Postoji trajekt linije za Tuurku, jeftinije je od busa Smile nekada je bio glavni grad, nista posebno, jer je ceo izgoreo 1800-neke pa su ga iz pocetka gradili  Smile inace kazu da je bio jako lep grad. Ne znam kako stizes, ako ides direktno onda nikom nista, ako ides preko Svedske, onda idi Viking ili Silja ogromnim brodovima(imaju 12 spratova), neponovljiv provod od Stokholma do Helsinkija traje oko 14, 15 sati i kosta oko 40 eura. toliko od mene. mislim da je najbolje da odes na wikipediu i saznas sve odatle  Smile

Srecan put i lepo se provedi!  Smile
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 08:36:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.