Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: mb-abit k8v-pro guru problem sa grafikom  (Pročitano 956 puta)
17. Sep 2008, 12:10:44
Svakodnevni prolaznik


"RIKNULA BORANIJA"

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 358
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
ovako pozzz svima , imam problem sa  pomenutom plocom  i sa agp grafikom x1650 pro 512 mb, nece da  upali ekran  ili kad ga upali zaledi prilikom dizanja sistema ili  kad digne sistem , napojna je promenjena nova je 400w, grafika isprobana  na drugom kompu radi  testirana cak i sa napojnom od 300w radi, ova ploca trenutno ima  4200 asusovu graficku  koja radi na toj ploci , surfo sam malo po netu ali nista konkretno nisam nasao,  na toj ploci ima onaj disply prilikom bootanja  codovi   meni stane na 94 cod i nasao sam sta znaci taj  cod u  prospektu ploce  ali mi nije pomoglo,
neznam vise sta da radim fleshovao bios, nov sistem, novi driveri nista ne pali  ima neki konflikt  za koji  nemogu da skontam sta je  nadam se d a sam bio  rzumljiv hvala 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Nokia 6120
Smrdi na maticnu plocu... Imas li mogucnosti da probas tvoje komponente na nekoj drugoj maticnoj?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Sony xperia
Citat
meni stane na 94 cod i nasao sam sta znaci taj  cod u  prospektu ploce  ali mi nije pomoglo
Nama mozda pomogne,  Smile  sta pise ??

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


"RIKNULA BORANIJA"

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 358
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
1. Enable L2 cache
2. Program Daylight Saving
3. Program boot up speed
4. Chipset final initialization.
5. Power management final initialization
6. Clear screen & display summary table
7. Program K6 write allocation
8. Program P6 class write combining
eto  to je o codu 94 sta se desava tada  vidim kad zaguglam ljudi su imali problema sa  grafikama  atijevim na tim plocama   mene brine sto u specifikacijama  pise agp only 1.5v  neznam dali ova   moja spada tu. a sto se tice komponenti  da proverim nemam sta da proveravam  taj komjuter radi sada  normalno samo sa asusovom  grafikom 4200  koja je slaba pa sam ja hteo da zamenim drugaru da moze da opali koju novu igru  pucacinu ali nece  ova moja grafika kako je ubacim ledi  ii na samom pocetku ili  kad digne sistem nebitno nekad nece  ni da boota tj da se upali  ekran a nekad hoce  ja sam mislio da je do grafike  i bila  je u servisu i testirana i radi , nasta sam ja posumnjao pa sam nasao drugu  plocu  sa agp  i probao je kod sebe a poslu i radi znaci nije do grafe  a nije ni do ploce i komjutera  jer taj komjuter radi sasvim normalno  sada ali sa starom grafikom  4200. uglavnom sve je ispravno samo neka  nekompatibilnost vlada   kazem  ima dosta problema na netu  koji su ljudi imali sa ovom plocom i agp od atija   vecinu su resili promenom  napojne  i ja sam to uradio promenio napojnu stavio novu 400w msi  nije neka ali nije ni sljjjj...
« Poslednja izmena: 17. Sep 2008, 19:32:01 od badgonzzoo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Sony xperia
Ocisti bios dzamperom ili u biosu idi na load optimal defults. Jesta za AGP,1,5 V. Starije kartice su trazile 3V. I ja sam imao prilike da vidim da na Abitivim plocama zeza Ati. Na AN7 nije htela neka starija, valjda bese iz serije 95xx/96xx.
Ali jos nisam cuo da NVidia zeza.
« Poslednja izmena: 17. Sep 2008, 22:35:04 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.