Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gascoigne: Odjebite i pustite me da umrem u miru!  (Pročitano 8542 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5986
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Apple Iphone 3GS 16GB
Јак алкохоличар у п.м... 15 вискија за сат времена... мош' мислит...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Samsung i5700 + D880
Bio i ostao ludak, a bese i strasan igrac... Legendarna mi je ona slika gde ga Vini Dzons drzi za jaja a ovaj vristi Smile
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Alles Wird Gut

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4019
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Gascoigneov sin: Tata će uskoro umrijeti



Obitelj nekad sjajnog nogometaša, a danas osobe alkoholom narušena zdravlja Paula Gascoignea dala mu je ultimatum ''ili alkohol ili mi''. Nije pomoglo...

Gazzin 12-godišnji sin Regan, umoran od svakodnevnice, tako kaže:

- Da imam jednu želju onda bi ona bila da nas napusti. Ionako će uskoro umrijeti. Svi ga doživljavaju kao Gazzu, ali to što je odličan nogometaš ne znači da je i dobar otac ili osoba s kojom je ugodno biti u društvu, zar ne? Mislim da mu se više ne može pomoći. On je moj otac, trebao je biti uz mene sve ove godine i pomagati mi. Ne želim sve suze potrošiti na njega. Žao mi je što je u ovom stanju, no to nikako nije naša pogreška i krivnja.

Gascoigne je napustio Regana kada je još bio dijete, udaljivši se nakon niza svađa od njegove majke Sheryl. Ovo se ljeto vratio moleći da mu pomognu u borbi s demonima koji su mu razorili pamet. Ipak, ponovno je otišao od kuće nakon samo dvanaest dana.

Regan, Sheryl i njeno dvoje djece Bianca i Mason, pronašli su ga u hotelu u Portugalu u alkohiliziranom stanju, spremnog počiniti samoubojstvo. Tada su mu zaprijetili odlaskom iz njegova života ukoliko se ne promijeni. Za sada pomaka na bolje nema...

Nogometni magazin
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 22256
Zastava Winterfell
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
SonyEricsson HGPORI
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Izgubljen u vremenu i prostoru

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 88
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 1.0.154.36
mob
Nokia N73
Gascoigneov sin: Tata će uskoro umrijeti



Obitelj nekad sjajnog nogometaša, a danas osobe alkoholom narušena zdravlja Paula Gascoignea dala mu je ultimatum ''ili alkohol ili mi''. Nije pomoglo...

Gazzin 12-godišnji sin Regan, umoran od svakodnevnice, tako kaže:

- Da imam jednu želju onda bi ona bila da nas napusti. Ionako će uskoro umrijeti. Svi ga doživljavaju kao Gazzu, ali to što je odličan nogometaš ne znači da je i dobar otac ili osoba s kojom je ugodno biti u društvu, zar ne? Mislim da mu se više ne može pomoći. On je moj otac, trebao je biti uz mene sve ove godine i pomagati mi. Ne želim sve suze potrošiti na njega. Žao mi je što je u ovom stanju, no to nikako nije naša pogreška i krivnja.

Gascoigne je napustio Regana kada je još bio dijete, udaljivši se nakon niza svađa od njegove majke Sheryl. Ovo se ljeto vratio moleći da mu pomognu u borbi s demonima koji su mu razorili pamet. Ipak, ponovno je otišao od kuće nakon samo dvanaest dana.

Regan, Sheryl i njeno dvoje djece Bianca i Mason, pronašli su ga u hotelu u Portugalu u alkohiliziranom stanju, spremnog počiniti samoubojstvo. Tada su mu zaprijetili odlaskom iz njegova života ukoliko se ne promijeni. Za sada pomaka na bolje nema...

Nogometni magazin

Lool, pa zar dijete od 12 godina zna reci ovako nesto. Pametan mali  Smile
IP sačuvana
social share
                                                                                     

Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 935
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia e51
i meni nesto cudno, ako je mali to srocio tako onda je genije  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Izgubljen u vremenu i prostoru

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 88
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 1.0.154.36
mob
Nokia N73
Ma to novinarska kopilad izmislja. A i kao da bi djetetova majka dozvolila intervju. Pa zna ona da bi jadno dijete svasta izbrbljalo, odnosno prenijelo sta ona prica okolo.
IP sačuvana
social share
                                                                                     

Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Alles Wird Gut

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4019
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Gascoigne: Imam devet života, ali živim zadnji



Paul Gascoigne (41), nekad veliki engleski nogometaš, otvorio je dušu novinarima The Suna koji su ga intervjuirali u klinici gdje je na tretmanu odvikavanja od ovisnosti...

Gazza je priznao da je 2008. najgora godina u njegovu životu.

- Ovo je moja posljednja prilika - kazao je Englez. Moj prijatelj Jimmy “Pet Trbuha” Gardner kaže da imam života koliko i mačka. U pravu je. Međutim, istina je da živim deveti, posljednji.

- Prošla je godina bila grozna, moja najgora uopće. Alkohol i droga gotovo su me ubili. Ne jednom, već više puta. To što sam hospitaliziran u mentalnoj ustanovi činilo mi se najgorim od svega. Tamo je umro jedan veliki dio mene i znam samo da se više nikad ne želim vratiti.

- Ovaj put shvaćam u kakvoj sam situaciji i znam što mi je činiti. Svjestan sam da ne smijem opet početi piti jer će me alkohol ubiti.

Priliku je Gascoigne također iskoristio da bi oštro napao bivšu suprugu Sheryl, koju smatra odgovornom što je njihov sin istupio pred TV-kamerama, diskvalificirao ga kao lošega i neodgovornog oca, te najavio njegovu neminovnu skorašnju smrt.

Sve je krenulo idejom o dokumentarnom filmu s kojom su se Gascoigneu obratili s Channela 4. Najprije je nogometaš oduševljeno pristao, no njegov je entuzijazam počeo jenjavati kad je vidio da se film pretvara u reality show o njegovim životnim problemima, u kojem će sudjelovati svi članovi obitelji.

- Ne mogu vjerovati da je Sheryl dopustila da naš sin bude iskorišten pred TV-kamerama na taj način. Kako 12-godišnje dijete može razumjeti stvari kroz koje sam u životu prolazio? Dvanaest mu je godina, pobogu!

- Ne krivim Regana ni najmanje. On je moj sin. Volim ga i uvijek ću ga voljeti. Za sve je kriva Sheryl. Ona ga je okrenula protiv mene i zatrovala mu glavu glupostima, tako da me dečko sad mrzi. Važnije joj je snimanje TV-filma od mog zdravlja. Ako me toliko mrzi, zašto još uvijek nosi moje prezime. Zato što joj to prezime i dalje donosi korist, eto zašto.

- Neću gledati taj dokumentarac. Sramota je na taj način iskoristiti dijete protiv vlastita oca.

Gascoigne je dodao da je tijekom godina na bivšu suprugu, te njezino dvoje djece iz prijašnjeg joj braka, potrošio 17 milijuna funti. Potvrdio je to i njegov prijatelj Jimmy “Pet Trbuha” Gardner.

Na kraju je Gascoigne otkrio još nekoliko detalja o svom stanju.

- Patim od bulimije, pshičke podvojenosti, promjena raspoloženja i anksioznosti. Pio sam kad sam bio sretan i pio sam kad sam bio tužan. Moram priznati, pomišljao sam i na samoubojstvo.

Nogometni magazin
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Ne radi za novac, neka novac radi za tebe!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 22144
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 6260 Slide
Pol Gaskojn: Srce mi je tri puta stalo



Problematična legenda engleskog fudbala Pol Gaskojn je u intervjuu za "Skaj" objavio da su glasine o njegovoj smrti bile bliže istini nego što je javnost mislila. Gaza je objavio da je njegovo srce tokom rehabilitacije na klinici tri puta potpuno stalo.


"Moje srce je nekoliko puta otkazalo. Tri puta. Bio sam bolestan. Moj otac Džon se zbog toga onesvestio na klinici", rekao je Gaskojn.
 
Briljantni fudbaler koga su kroz karijeru pratili problemi sa alkoholom, tuče, brojni incidenti i porodično nasilje u svojoj ispovesti se osvrnuo i na bivšu ženu Šeril, koju je napadao i na javnom mestu.
"Ako sedite u restoranu i neko vašu majku nazove kurvom, što je ona uradila, i to bez ikakvog razloga, to se meni ne sviđa. I da, jesam je uhvatio za ruke i jesam stavio svoju glavu na njenu, ali je nisam udario. Bacio sam je na pod, a posle sam bio sam sebi odvratan zbog toga. Išao sam na terapiju, sedeo sam sa 15-20 žena i rekao sam tačno šta sam radio. Neke od njih su me napadale, ali sam to trpeo i prošao kroz celu stvar. Uradio sam tu stvar i zaslužio sam sve to", rekao je Gaza.
Gaskojn je u svom otvaranju javnosti priznao i da se ponekada oseća kao da ga sin Regan koristi.
"Otišao sam da se vidim sa sinom i on me je odveo u školu. Tamo je svima pokazao ko je njegov tata, išli smo na veliki odmor zajedno, davao sam autograme klincima i bilo je kao da dokazujem da sam ja stvarno njegov otac. Posle toga, on se vrati svojoj kući i ja se osetim kao da me rođeni sin iskorišćava", rekao je Gaskojn.

Gazin talenat nikada nije dovođen u pitanje, a on lično misli da nikada neće postojati bolji fudbaler od njega.
"Niko nikada neće biti dobar kao što sam ja. Igram fudbal na plaži sa svojim nećacima i osećam se briljantno. Oni su se plašili svega toga, onog što sam ja radio, ali je sada sve u redu. Kažu da sam njihov omiljeni fudbaler", rekao je Gaskojn, kome najveću podršku pružaju otac, sestra Lindzi i njena dva sina.
Gaskojn je govorio i o svom problemu sa alkoholom i priznao je da je pre samo četiri meseca pio 30 konzervi piva danas. Međutim, kako kaže, potpuno se izborio sa zavisnošću i može da bude u blizini pića bez problema.
"Zahvalan sam za ovo danas. Ako ništa ne popijem, kažem hvala, hvala što mi nisi dozvolio da popijem piće. Sada mogu da budem oko alkohola, jer sve što treba da uradim je da se setim poslednjeg pića. To je teško, sećam se samo kroz maglu, hrane me kašikom jer se toliko tresem", rekao je Gaza, koji je na kraju opisao i svoj pokušaj samoubistva:
"To je bilo u kadi. Kažu da je to lak izlaz, znate, uzmete nekoliko pilula, topla kupka i par pića, i onda sve stane. Bilo mi je dosta svega. Zvao sam sestru da joj kažem da idem u kadu. Mislim da joj je bilo jasno. Ne znam da li je to bio neki poziv upomoć, ali mi je svega bilo dosta pa me je baš bilo briga. Ipak, rekao sam da sedim u kadi i da ću je uvek voleti ili tako nešto onda sam spustio slušalicu, opustio se i osetio kako odlazim. Spremao sam se za to, kao da tonem u san i odjednom je policija uletela. Njih šestorica su me izvukli iz kad", rekao je Gaza.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
     
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.