Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: iskustva o zaradi preko interneta  (Pročitano 2227 puta)
13. Sep 2008, 21:58:56
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
sto se tice zarade preko interneta, bavim se ovim oko 2 godine i sada mi je to glavni izvor prihoda.  na internetu se zaista nudi veliki broj poslova.  ali mali je broj onih koji vam zaista nude zaradu. . postoje razni nacini zarade, ali najbolji, po meni, je "klikanje" na reklame, koje placaju sponzori da bi im iste bile sto posecenije. .  postoji veliki broj sajtova na kojima se moze klikati i zaradjivati novac, mada na svojim greskama sam se ucio i shvatio da je veliki broj sajtova prevara. . prvo bih napomenuo da nije prec o nekom multilevel nacinu zarade, jer vi samo imate dobit od clana(referala) koji je uclanjen na vas, dok referali ispod vasih referala vam ne donose novac, te ne mora znaciti da onaj ko vas je uclanio zaradjuje vise od vas. ovaj vid zarade nije preterano tezak,jer oduzima  svega 15-20minuta dnevno.  

sto se tice samog "posla"mogu reci da je u pocetku bilo zaista tesko, jer kada ulazete trud i vreme da bi ste dosli do novca i shvatite da je sve to prevara i da ste se trudili uzalud, najpre na pamet pada da se odustane i batali sve to. .  imao sam strpljenja i srece da pronadjem vec upucene ljude i prave sajtove tako da sada trud ima smisla, te i nije tesko nesto raditi ako znate da ce na kraju doci i zarada.

ukratko, poenta je da se ostaje na svakoj reklami po 30sekundi i to vam donosi 1cent. .  sajtovi imaju oko 10-15 reklama koje se refresh-uju svakih 24sata.  ne smeju da se otvaraju 2 ili vise reklama sa jednog sajta, vec mora jedna po jedna, ali je moguce uporedo klikanje na vise sajtova, tako da se izgubi vremena kao da se klika na jednom sajtu.  mozda 1cent po kliku deluje malo, ali kada sve to pomnozite sa npr.  7-8 sajtova na koje bi klikali i sa 4-5 vasih referala, dobije se sasvim solidna cifra za relativno malo truda.  mada, najbolja varijanta je kupovina paketa referala od sajtova na kojima klikate, gde isti automatski klikaju za vas, ali u pocetku bi vam preporucio da idete sigurnim putem, te svojim poznanicima ponudite clanstvo na vas.

u sustini, sada kad vec sam okupio dobar broj ljudi i kupio veci broj automatskih referala, moj posao se svodi na 20min provodjenja pored moniotora, dok uporedo isklikam reklame na oko 10 sajtova na koje sam prijavljen.  

onima koji su sa ovim vec upoznati, preporucio bih da ne odustaju, a ostalima da probaju jer uz malo truda moze da se dodje do dobre zarade.  takodje, ako neko ima neki drugi siguran vid zarade preko interneta, neka podeli iskustvo. .  
« Poslednja izmena: 13. Sep 2008, 22:29:00 od boris6666 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.