Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako ignorisati poremecene/iskompleksirane osobe???  (Pročitano 13435 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 569
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.1.2
mob
Nokia n70
Ako tome momku ista znacis, doce i opalice joj samarcinu i rece 'maltletiraj one kod kuce' .... Ako ta nastavi po starom,opet nek ode momak i opali joj seriju samara i nek rece ' nije ti bilo jasno' . Naravno nek to uradi kad bude ona sama,nek je prati do ulaza npr. Tako ce i ona znati od koga je poruka i razmislice prije nego sto ista pokusa.
Vjeruj to ce da upali,tako sam ja radio kad su mi dirali mladjeg brata, odma su poceli da ga gledaju drugim ocima....
IP sačuvana
social share
<> nisam siguran da li sam to JA<>
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Fuck You in Hell

Zodijak
Pol Žena
Poruke 544
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
VIP 
Ali on ....uh ne mogu da vam obijasnim ona ce posle da kaze svima da sam sa tim i tim u vezi!! Njega uglavnom svi znaju,a mi nikome ne pricamo za nas....
Meni laska to sto pored sebe imam muskarca a ne klinca kao sve moje drugarice,ali nisam tip da dovodim decka da resava moje probleme!! rekla sam razrednom...ona se kao malo povukla,pitanje koliko ce to sad da traje! Cak i ne idem na ekskurziju zbog njih dve jer bi me namestile zestoko i provela bi se k'o bosa po trnju!! A tako necu!! Poslednja ekskurzija sa skolom..........neka je...ne zalim sto ne idem
IP sačuvana
social share
Dobre devojke idu u raj,a lose gde god pozele!!!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


a i zapisi su reči...

Zodijak
Pol
Poruke 28485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Ne znam koliko ću uspešno citirati tvoje izjave, jer pročitala sam na brzinu temu, važno, shvatila sam poentu... E sad, prvo... ta tvoje veza. ’želim pored sebe muškarca’ ’ne želim da on rešava moje probleme’ – a šta onda podrazumevaš pod ’muškarcem’ ??  Ako ti za nešto što te ’kida iznutra’ ne možeš da se osloniš na svog dečka, ako ne želite da iko zna za vašu vezu.... šta je ono što nalaziš kod njega? Deluje, kao da si osoba koja kod ljudi traži i ceni pogrešne osobine, tako da, može se doći do zaključka da je ustvari ta tvoja drugarica (ne baš drugarica) zapravo pozitivac u celoj priči, jer, nisi (bar mene) ubedila u priču, ’ja sam slatka, draga fina cura’ . ’Imam ja neke opasne prijatelje ali ne kontaktiram sa njima jer ne spadam u tu grupu’ – nešto slično si izjavila... A kako su ti onda prijatelji?? Dakle, cenim da ne umeš da  prepoznaš ni prijatelja... Istina, to su samo neki od zaključaka na osnovu onoga što sam pročitala, a možda nije sve zapravo tako, već se jednostavno nisi izrazila kako treba. Neka je i po tvom, ona je loša devojka koja kinji slabijeg od sebe... Postavljaš temu ’kako ignorisati’ a pričaš kako nema načina ignorisati je... Dakle suprostavi se. Neću ti reći ništa novo, dosta odgovora si dobila, uglavnom pametnih, i kažeš primenila ih.... obavestila razrednog, odbrusila koji put itd... I ona se malo povlači. Ništa, nastavi tako svaki put kad ponovo krene, od razrednog do psihologa, od psihologa do direktora.... Neka, ispadni ti slabić, tužibaba, ni J od junaka u društvu... ali, makar ćeš sačuvati svoj duševan mir. Uskoro ćeš krenuti u srednju, naći nove drugare, sve će to lagano biti potisnuto u zaborav... Vremenom ćete i odrasti i sve ovo će vam biti smešno... A dotle, ako se kojim slučajem ista igra nastavi, jedino rešenje je – zastraši je na sličan način kao što ona to radi tebi. Jer, ti se nje bojiš. Nek’ se i ona tebe uplaši, tvog dečka... tvojih roditelja... Da, kad smo već kod njih... Koliko puta si se zapitala zbog čega ti oni ne veruju???
I za kraj: Ako je sve ovo ’sprdnja’ šala, način da ubiješ vreme i da vidiš tuđa razmišljanja, sl. put postavi malo jasniju, diskutabilniju i opširniju temu, a za ovu priliku izvini na iskrenosti...
A ako nije- nek’ je sa srećom....
IP sačuvana
social share
dok ne smislim nešto pametno, nema ništa Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Fuck You in Hell

Zodijak
Pol Žena
Poruke 544
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
VIP 
Hvala na savetu suuuzi! Ali negde nisi u pravu ali to je tvoje misljenje!!!tema nije da li sam ja u vezi sa tim muskracem ili sa kim....lepo je to da muskarac resava sve probleme....tome i sluzi kada slabiji pol ne moze da izadsdje na kraj,ali ja licno ne zelim da on nesto ucini iz nekih svojih razloga! A postoje i mnogi drugi razlozi zbog cega ne zelim da se on upusta u moje probleme!!!
Ja jesam dobra jer nikoga nisam na takav nacin spopadala kao ona mene!!!Nisam ni ja bas slatka umem da podivljam i malo je falilo da se pre par dana pobijemo!!Medjutim to nije moj fah i ne spustam se tako nisko! Jeste imam "prijatelje" koji su malo veci olosi...sa njima sam u super odnosima ali nismo u kontaktu jer smo dva razlicita sveta!!! I jesam pozalila sam se razrednom i ona je kao prestala....da napomenem odnosno citiram njenu recenicu pa vi procenite "Pa ne mogu da prestanem dusu si mi dala za zajebanciju"!! Stoga sam skontala da je njena dusevna hrana da se svadja da kinji i muci druge oko sebe...sta ja znam!! A tacno je i da je se plasim!!Jer je ona visoka..odnosno krupna a ja sam bas sitna oduvek bila pa je to neki razlog...ne znam,stvarno ne znam zbog cega me tako zeza,podjebava a pre svega uznemirava!! Nkakav povod joj nisam dala...prosto da je luda!! Pre par veceri bas sam gledala u dnevniku da su izboli srednjoskolca zbog mobilnog telefona...... i ne izmisljam i sami znate da su nasilja po skolama cesti problemi danasnjice!
IP sačuvana
social share
Dobre devojke idu u raj,a lose gde god pozele!!!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.