Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako ignorisati poremecene/iskompleksirane osobe???  (Pročitano 13440 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 


znas  kako kazu tanjice-'' svetu se moras suprotstaviti istim oruzjem kojim si  izazvan'' ! u zivotu  postoje osobe  kao sto je tvoja  ''drugarica''i sto se vise
trudis da ostanes  miran, kulturan i dostojanstven , one  su sve  ludje , neprijatnije i nasrtljivije .  ako  te  to toliko pogadja da  vec utice na  normalan
zivot i aktivnosti , vreme je da  pomognes sebi i  pokazes  joj njeno  mesto  Smile..najbolje na isti nacin , nemoj mi reci  da  neznas  njene  slabe tacke ? Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
LG 4X HD
ma ja mislim da se ona lozi na tebe  Smile

Smile Smile

shalu na stranu...stvarno mislim da se lozi na tebe  Smile Smile

khm,ozbiljno,mozda ona zna de se neki tip koji se njoj svidja lozi na tebe ili neshto slichno pa te zato kinji.
Sa druge strane znamo samo tvoju stranu priche,ko zna, mozda je devojka skroz ok a ti si neki frik koji je prosto dushu dao da ga zajebavaju i loze. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



au  generacijo , tebi mozak  malo  radi na zeMski nacin  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
LG 4X HD
I have many talents   Smile Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


useli se u moje srce,necu ti naplacivati kiriju...

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 5530
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8GB
I have many talents   Smile Smile


u koji si ti mozak...
svaka cast...
IP sačuvana
social share
ako voleti znaci ziveti...onda voleti tebe znaci ziveti vecno....

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
LG 4X HD
I have many talents   Smile Smile


u koji si ti mozak...
svaka cast...

osecam "trachak" cinizma tvom postu

 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


useli se u moje srce,necu ti naplacivati kiriju...

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 5530
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8GB
ma kakvi...
nije to...
samo nisi razumeo... Smile Smile
IP sačuvana
social share
ako voleti znaci ziveti...onda voleti tebe znaci ziveti vecno....

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Fuck You in Hell

Zodijak
Pol Žena
Poruke 544
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
VIP 
Citat
Pa ne mogu da se bijem sa njom to mi je iznad casti da se bijem i jos sa devojkom
Mislis ISPOD casti ?

Citat
nabacuje mi komplekse stoka jedna!!
ako ako .. ti si ipak lijepa i slatka, kako ti moze nabiti komplex ?

btw, nemoj da se nerviras, dobices bore, a i lose je za ten. ako neces ti da se tuces s njom, posalji svog momka ( sigurna sam da ga imas ) i neka on odbrani tvoju cast.


Da,da ispod casti....vidis kad se nerviram....uh!! Svaki dan me boli glava i zeludac....od nerviranja,ma cim je spomenem zabole me sinusi,na kraju cu stvarno morati kod lekara> Ja sam sa moje strane ok niti je bilo sta cackam,diram niti je na bilo koji nacin izazivam da bi ona tako reagovala!!Cak i zaboravim da postoji posle svega sto mi je uradila....totalno se trudim da ne razgovaram  sa njom!!Posle svega sto mi je uradila evo neke stvari cu i da nabrojim ne bi trebala ni da me pogleda da ima usadjeno vaspitanje....nego to je bez skrupula osoba,a mrzim takve osobe!!! Recimo da je njeno ponasanje uticalo na raskid sa jednim deckom koga sam mnoooogo volela.....,namestila mi je cak i da sam u vezi sa jednim koga i ne poznajem!!!!!To su samo delici onoga sto mi je radila!!Pricala je ruzno o drustvu,a posle je to pripisivala meni...da sam ja jelte to pricala i sve ostalo.......
Da posaljem decka???Lepo je to,ali on ne bi dosao! .....zato sto je mnoogo stariji od mene Smile i kada bi izasao iz kola bilo bi svasta,a ja ne zelim da se to sazna u drustvu jer nije primereno ni njemu ni meni Smile......zato ne smem,a ovako da je recimo 20-godisnjak lako bi bilo,sakupili bi se i bacili bi je u pizdu materinu......ali neee ni to nije resenje,ja bi opet ispala kriva!!!! Imam ja prijatelje koji su tako malo veci olosi,ali ne kontaktiram sa njima....jer ne pripadam toj grupi......a kada bi trazila uslugu morala bi i da im vratim,a ja na takav nacin necu

Njih dve su zmije....podsecaju me na one dve rospije Luisu i Mauru iz jedne spanske serije....pa sam i seriju batalila jer cim vidim te glumice odmah se iznerviram i poludim.....strasno....a na casovima sedim prekoputa njih....ne zelim da se premestim jer je to moje mesto,a one su namerno sele tu da me izazivaju!!Od pocetka godine su me provocirale ,a znaju da ne komuniciram sa njima....stalno mi dobacivale nesto "JAo super ti je bre samo ti je mnooogo kratko,jel si mogla krace majke ti?" itd.... bas me nerviraju....ne znam kako da ih se otkacim!!To sto sam rekla razrednom ne znam da li ce da ispadne nesto od toga.....na kraju cu da se obratim direktoru!!Uostalom ona se svadjala sa mnoogim nastavnicima,a i sa direktorom nije bas glatko....cak je vredjala majku moje najdrugarice preko telefona!!Devojka je bolesna....zalim je ali sebe jos vise jer ne mogu da se izborim sa ludacom!!Pomozite mi!!!!!!!!!!!!! Smile
IP sačuvana
social share
Dobre devojke idu u raj,a lose gde god pozele!!!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone 6s
Mnogo konfuzno pises...

Smaraju?
Ignorisi.
Sto se vise nerviras i to pokazujes, to ce te vide smarati.

Napadaju, izivljavaju se...
Lepo ih upozori... ako ne poslusaju, nek ih upozori neko stariji...

Imas decka koji je mnooooooogo stariji od tebe koji ne moze da te zastiti?
Kakav je to decko onda?!
Na sta lici ta veza?!

Bez paranoje.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


I observe people.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1

Njih dve su zmije....podsecaju me na one dve rospije Luisu i Mauru iz jedne spanske serije...help:

Mene cela tvoja prica pomalo podseca na spansku seriju...

Ovako, postoje ljudi koji na provokacije drugih reaguju ignorisanjem. U vecini slucajeva to 'pali', i ovi prestaju kad shvate da nisu zanimljivi. Time sto pokazujes da te njihova peckanja doticu i nerviraju, kako kazes, zapravo pridajes znacaj celoj prici, i stimulises ih da to i ponavljaju.
Sa druge strane, postoji jedan procenat provokatora koji ne reaguju ni kad ih ignorises. Jednostavno su reseni u svojoj nameri da ti nanesu stetu, i ne odustaju.
Sta ti je ciniti?
Prijavi ih razrednom staresini i skolskom psihologu. Danas se o maltretiranju u skoli jako dosta govori po medijima, i cela ta prica se uzima jako ozbiljno. Skreni paznju i direktoru skole, ili nastavniku u koga imas poverenja.
Onda, roditelji. Mogu da podnesu zvanican dopis skoli i traze od nastavnickog veca da nesto preduzme.
A ne bi moglo da skodi ni da porazgovaraju sa roditeljima te devojke i suptilno ih upozore da mogu da preduzmu nekakve mere ukoliko se maltretiranje ne prekine.

Opet se vracam na to da postoji neki razlog zbog cega te tako tretiraju.. koji... boga pitaj...
IP sačuvana
social share
Doctor, doctor, People keep ignoring me!
-Next please!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.