Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Godišnjica 11.septembra /Exposing criminals/  (Pročitano 19520 puta)
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
ma nek ih zbrishe jedan cunami sve djuture.     
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia 6230
@raznosacu
A ti verujes da se ameri toliko bore protiv proizvonje maka i ostalih djakonija?
To je bar jednostavno. Pustis u slobodnoj prodaji, a pare koje trosis na militariste, potrosis na edukaciju ljudi.
I alkohol je isto sto i vutra, pa ipak sve manje alkoholicara. Zasto? Zato sto se ulaze puno na edukaciju.
Isto kao sto su i sa pusenjem uradili.U razvijenim zemljama sve manje pusaca, a nisam cuo da su bombardovali zbog proizvodnje duvana.

Ubistvo Kenedija, smena Hruscova, imaju stroge veze sa 11-im septembrom.
Kako? Pa tako sto mora da se ima razlog da se ne ide u detant.
Citate novine i to su vam izvori. tako ispada da je jadna Rusija unustila svoje atomsko naoruzanje, pa lepo da se rasplaces. A Rusi patroliraju atomskim podmornicama svim okeanima i morima.Isto kao i ameri.

Najveca borba se vodi sada na Arktiku oko slatke vode  i teritorijalnih rasprava. Jadni Rusi, malo im je ono nesto malo granice sto imaju na severu pa hoce jos.

Afganistan je bio samo uvod u Gruziju. Treba isisati te fosile sto bliski istok i kavkaz imaju.

Pa ne bave se oni tamo problemom dal ce Toma da osnuje novu stranku. Smile Smile Smile
I gledaju sto godina u napred a ne do 2012-e da budemo u evropu. Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
taxtex Ne tvrdim. Istina se nikad nece ni saznati. Kao i ubistvo Kenedija. Objasnjavam ljudima Smile da ne mogu da tvrde kako "znaju istinu" o 11/09. To je suvise velika tema, cak i za nas sa burek.com  Smile Smile
Zaista, svako ko misli da ima dokaze "sa youtube" Smile o 11/09 je taxtex  Smile Ja znam da ti taxtex zelis da verujes (slogan X Files Smile ), ali ja ti kazem "istina je negde tamo"  Smile
Tražim istinu na youtube?    Za šta ti mene smatraš,ja sam filmska traka-sve snimim i onda prenosim!?
  Pre svega,pretresam svaku stvar,posmatram oprezom dok se ne uverim da sam sam dobro razumeo pa tek onda razmatram. Nekad pronadjem više sličnih tvrdnji od izvora koji se ne poznaju medjusobno i analiziram. Takodje imam i lična iskustva koja su me naterala da se zainteresujem oko toga šta ima "ispod žita" a to je vidjanje tri nlo-a iznad Kalemegdana. Šta da ti pričam,niko mi i dan danas ne veruje,ni sam ne verujem. Znam šta sam video.  
  Tako je bilo i sa kulama.Gledao sam na neke snimke još na rts-u o demolition ekipi koja ruži zgrade.Te emisije su puštali na starom rts-u,drugi kanal i prikazivali kako je bezbedno rušiti i u naseljenim mestima itd. I onda se desi 9/11.  
 Prvo sam mislio da zgrada nije izdržala zbog vatre a onda sam saznao da je trebalo da izdrži jer je vatra na toj i toj temperaturi, a stubovi mogu da izdrže mnogo više.
  Kopao sam još dublje zbog zgrade 7 koja je pala tek tako i vraćao snimak načina pada prepun asocijacija na demolition ekipu i to je bilo to.Onda je došao Loose Change(btw,odgledaj-ne budi lenština,eto ti u potpisu) koji je dosta analitički i hladne glave prišao celom dogadjaju pa sam sve više povezivao u jednu celinu:
  -Nije bilo sumnje,uradili su to. Monstruozno,patološko delo ledenih,besosećajnih osoba.
 
  Ljudi ne mogu da svare da oni koji treba da ih štite,rade tako nešto.Radije veruju u ono što im se servira.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia 6230
taxtex Ne tvrdim. Istina se nikad nece ni saznati. Kao i ubistvo Kenedija. Objasnjavam ljudima Smile da ne mogu da tvrde kako "znaju istinu" o 11/09. To je suvise velika tema, cak i za nas sa burek.com  Smile Smile
Zaista, svako ko misli da ima dokaze "sa youtube" Smile o 11/09 je taxtex  Smile Ja znam da ti taxtex zelis da verujes (slogan X Files Smile ), ali ja ti kazem "istina je negde tamo"  Smile
Tražim istinu na youtube?    Za šta ti mene smatraš,ja sam filmska traka-sve snimim i onda prenosim!?
  Pre svega,pretresam svaku stvar,posmatram oprezom dok se ne uverim da sam sam dobro razumeo pa tek onda razmatram. Nekad pronadjem više sličnih tvrdnji od izvora koji se ne poznaju medjusobno i analiziram. Takodje imam i lična iskustva koja su me naterala da se zainteresujem oko toga šta ima "ispod žita" a to je vidjanje tri nlo-a iznad Kalemegdana. Šta da ti pričam,niko mi i dan danas ne veruje,ni sam ne verujem. Znam šta sam video.  
  Tako je bilo i sa kulama.Gledao sam na neke snimke još na rts-u o demolition ekipi koja ruži zgrade.Te emisije su puštali na starom rts-u,drugi kanal i prikazivali kako je bezbedno rušiti i u naseljenim mestima itd. I onda se desi 9/11.  
 Prvo sam mislio da zgrada nije izdržala zbog vatre a onda sam saznao da je trebalo da izdrži jer je vatra na toj i toj temperaturi, a stubovi mogu da izdrže mnogo više.
  Kopao sam još dublje zbog zgrade 7 koja je pala tek tako i vraćao snimak načina pada prepun asocijacija na demolition ekipu i to je bilo to.Onda je došao Loose Change(btw,odgledaj-ne budi lenština,eto ti u potpisu) koji je dosta analitički i hladne glave prišao celom dogadjaju pa sam sve više povezivao u jednu celinu:
  -Nije bilo sumnje,uradili su to. Monstruozno,patološko delo ledenih,besosećajnih osoba.
 
  Ljudi ne mogu da svare da oni koji treba da ih štite,rade tako nešto.Radije veruju u ono što im se servira.
Ja ne znam kakvu istinu trazite?
Da li tacno personu koja ga je ubila? Da li je to relevantno?
On je bio covek, koji se sa Hruscovom dogovorio, da je vreme ratova proslo i da treba i jedni i drugi da skroz idu na demilitarizaciju sveta, jer ionako u slucaju opasnosti se ima atomska bomba, koja nece nikome koristiti.
Razoruzati vojnu silu takvog kalibra, gde od portira, preko sluzbenika, preko skola, preko naucnih instituta, preko same vojske, preko generala i admirala, preko strahovitih investicija to je ravno samoubistvu.
Jednostavno finasijski krugovi, koji su ulagali i imali najvece profite od tih investicija su odlucili da ga smaknu.
Ko ga je smako? Pa profesionalci, angazovani da to urade sinhronizovano sa cia-om koja je zatvorila jedno oko i pustila ljude da ispare.
Budite uvereni da ti ljudi nisu vise zivi, a oni koji su ih smaknuli, nisu znali zasto stu ih smaknuli.
Odmah su koknuli i Merilinku i nabacili svetu pricu o strastvenim ljubavima brace Kennedy.
Nista bolje da prva plavuse sveta bude umesana. I tako svet 45 godina se pita kako li se kresala Merilinka i koliki je bio Kendijev, a ne prava stvar: zasto.

Rusi su odmah smenili Hruscova, kamirotvorca i stavili jake jastrebove sa Breznjevom na celu i rekli: sada cemo vam pokazati koliko smo mi kurati.

Kada se sve stisalo kada su komunjare pukle na ekonomskom planu a ne ratom doslo se do cor sokaka.
Nema opravdanja za tako velike sile. I daj pothranjuj terorizam, obuci Osamu kako to da radi, i spremaj jedinstven udar koji ce svet pamtiti.
Ista politika koju vidis svuda, kako se voda balvanija.
Pustis onog da baci nesto u vazduh i kroz parlament trazis pare za odbranu.
Nemoj mi pricati da ona musava arapska g*na to organizuju. To se samo koristi situacija da zrtvuju klince i fanatike a ko im sve to doprema, zna se.
Pod nosem im Hodze u dzamijama edukuju ljude a oni zatvaraju oci. Teraj bato.
Oni su potrebni. Zamisli da nadju Osamu? Koliko bi trebalo da izmisle nesto novo?

Ovako Osama, tamo kao neki dr Dabic nekoga leci a niko to ne vidi. Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
Citat
Takodje imam i lična iskustva koja su me naterala da se zainteresujem oko toga šta ima "ispod žita" a to je vidjanje tri nlo-a iznad Kalemegdana.

omg  Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia 6230
Citat
Takodje imam i lična iskustva koja su me naterala da se zainteresujem oko toga šta ima "ispod žita" a to je vidjanje tri nlo-a iznad Kalemegdana.

omg  Smile
Pocela naucna fantastika.
Ovaj gleda nlo, onaj kaze radikali postojali 7500 godina unazad. Iliti Srbi sve jedno je.
Faraoni Ramzes drugi i Seselj prvi.Cirilica od klinastog pisma.
Aaaaa j*cemo mi papi i Sorosu mater. Pa nek crknu ka dvide sta sve Srbi imaju. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Praznik je lepo proslavljen, a posto datum pocinje da odmice polako, do sledeceg obelezavanja istog... Smile
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.