Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Godišnjica 11.septembra /Exposing criminals/  (Pročitano 19519 puta)
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia 6230
i nikom nije lepse neg je nam, samo da je vako svaki dan.    
Tako otprilike.
Kradu te Tome, Velje, Voje, Mladje, Borisi guraju u burage svojih prijatelja, a tebi kriv Soros i Ameri.
Ako se bunis si peta kolona. Smile Smile Smile
More malo nauci od tih amera kako se vade koltovi na svoje, pa onda da razgovaramo.
Ali jebi ga umalo da ne primetim:
Eno ga Soros iza ugla, majku mu petokolonasku.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Najvise volim ljude, tipa "Promaseni" koji mi pricaju o AMerici i stanju u njihovoj drzavi  Smile Smile Kao, ko je za koga u USA, kako ljudi tamo razoniuju i taj fazon? Smile To je sasvim ocekivano kad je jedini izvor informacija youtube i internet. Znas kako je rekao Mark Tven, nesto ovako: "putovanja su kobna za predrasude i zatucanost" (imas ovde negde na bureku pravi citat Smile ). Dakle, ja citam ono sto ti pises, ali problem je taj sto je to daleko od istine. Ima vas jos  Smile

Zna se zasto je Avganistan napadnut.
Zasto? Ajd bas me zanima da cujem  Smile Smile

11/09 je promenio istoriju sveta, a neki ovde tvrde kako ih to "ne tangira". To je jednostavno nemoguce.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


cappo di tutti cappi

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6497
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Samsung s3


Zna se zasto je Avganistan napadnut.
Zasto? Ajd bas me zanima da cujem  Smile Smile

Zato sto proizvodi mak  tri puta vise nego ceo svet zajedno. Od maka se pravi opijum, heroin,... A Ameri hoce primat toga
« Poslednja izmena: 13. Sep 2008, 17:42:54 od Sale_S »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Citat
11/09 je promenio istoriju sveta, a neki ovde tvrde kako ih to "ne tangira". To je jednostavno nemoguce.  
Вауууу......... баш целог света?
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0


Zna se zasto je Avganistan napadnut.
Zasto? Ajd bas me zanima da cujem  Smile Smile

Zato sto proizvodi mak  tri puta vise nego ceo svet zajedno. Od maka se pravi opijum, heroin,... A Ameri hoce primat toga
Rekoh, teorije ... mak i heroin... zanimljivo  Smile
Kosovo je direktno povezano sa Bliskim Istokom. Ameri na jednoj strani satanizuju muslimane, a sa druge im daju drzavu. U BiH su zasticeni kao beli medvedi.
Poenta svega je da, Amerima nije trebao 11/09 da napadnu Afganistan. Ipak su oni posle toga osramoceni u svetu, uged im je pao, zbog tako velikog propusta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
 Pica majstore-ti i dalje tvrdiš kako su talibani napali Ameriku?Ni meni nije milo ali nije istina.Search for yourself  Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
taxtex Ne tvrdim. Istina se nikad nece ni saznati. Kao i ubistvo Kenedija. Objasnjavam ljudima Smile da ne mogu da tvrde kako "znaju istinu" o 11/09. To je suvise velika tema, cak i za nas sa burek.com  Smile Smile
Zaista, svako ko misli da ima dokaze "sa youtube" Smile o 11/09 je taxtex  Smile Ja znam da ti taxtex zelis da verujes (slogan X Files Smile ), ali ja ti kazem "istina je negde tamo"  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia 6230
Pica majstore-ti i dalje tvrdiš kako su talibani napali Ameriku?Ni meni nije milo ali nije istina.Search for yourself  Smile
To ti je isto kao kad bi tvrdio da je Vjerica Radeta prvi komandos sveta, organizovala atentat na Busha. Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
Pica majstore-ti i dalje tvrdiš kako su talibani napali Ameriku?Ni meni nije milo ali nije istina.Search for yourself  Smile
To ti je isto kao kad bi tvrdio da je Vjerica Radeta prvi komandos sveta, organizovala atentat na Busha. Smile Smile Smile Smile
ti si bas opsednut vjericom Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 0.2.149.29
Najvise volim ljude, tipa "Promaseni" koji mi pricaju o AMerici i stanju u njihovoj drzavi  Smile Smile Kao, ko je za koga u USA, kako ljudi tamo razoniuju i taj fazon? Smile To je sasvim ocekivano kad je jedini izvor informacija youtube i internet. Znas kako je rekao Mark Tven, nesto ovako: "putovanja su kobna za predrasude i zatucanost" (imas ovde negde na bureku pravi citat Smile ). Dakle, ja citam ono sto ti pises, ali problem je taj sto je to daleko od istine. Ima vas jos  Smile

A ti opet konstantno pises o Srbiji i ljudima ovde... pa ti vidi sta si rekao o sebi...  Smile Smile Smile

Sto se tice teorija i "teorija" kad je Avganistan u pitanju, prozvodnju heroina su daleko unapredili od kada su Amerikanci tamo. Amerikanci tvrde da to rade talibani u poljima koja su njima nedostupna, a ja kazem da neko stvarno treba da bude dementan pa da mora da putuje u Avganistan da bi proverio verodostojnost takve budalastine.
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.