Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: devojka i stariji muskarac koji ima para  (Pročitano 17601 puta)
08. Sep 2008, 05:42:04
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 26
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
devojka i stariji muskarac.



sta da radim?
moja rodica ima kcerku od koje je bila odvojena od pocetka rata ,1991.

Mala je zivela povremeno s ocem,koji je bio problematican i njenu majku stalno tukao,a u vecini slucajeva je zivela u hraniteljskim porodicama,da bi i mala pobegla od kuce.

Pre 5 godina majka i kcerka su se konacno pronasle.( Majka i kcerka ne zive u istoj drzavi i srecu se svake godine jednom-dvaput)

Mala je danas devojka od 23 godine i skoro godinu dana hoda s ozenjenim muskarcem ,koji je od nje stariji 27 godina,koji je suvlasnik i direktor jedne poznate firme u Beogradu.

Njena majka ne odobrava tu vezu,ali iz straha da je ponovno ne bi izgubila suti i pati.

Mala - kaze da se oni vole,ona i taj stari ( koji je ujedno i stariji od njene majke ).

Medjutim problemi su i kod male koju je njen otac non-stop tukao i tukao isto kao i njenu majku.
mala je odrasla u neimastini iako joj je otac imao mnogo novca.

I sigurno ju je ovaj stari privukao skupim poklonima,''laznom brigom za nju'', a u ostalom i saznanjima oko male.

mala radi negde na Sajmistu kao ''potrcko'' i svi znaju da je i bez oca i majke,odnosno da je odrasla  sama,kao sirota.

Sada dolazi bajni direktor u skupom autu,pun para i mislim šeta klinku, koristi  nju kako bi dokazivao svoju muškost, pred drugovima…...kao ima se,može se, sve pa evo i ‘’mlada piletina’’......

Posto je direktor cesto na putu po Srbiji ,a ujedno ima i par relativno funkcija u nekim polu sportskim krugovima,i tako opravdano izostaje iz kuce, on vodi i malu sa sobom,jer je po Beogradu bas i ne smije vodati.
Navodno je kupio jos jedan stan u kojem zivim mala s jednom svojom prijateljicom.

Sta raditi ?

Ne mogu da gledam rodicu,ionako je propatila za vreme rata ,a i posle rata,Ona ne odobrava tu veze,ali se boji da opet kcerku ne izgubi.

Mala se i lomi,jer mala nikada nije cestito osjetila majcinsku ljubav ,a ni ocevu ( od njega je dobivala samo batine )

Direktor zna da su se majka i mala pronalse, a zna i to da majka mora da suti i trpi sve, a zna i kako postupati s devojkama koje su odrasle po domovima i koje verovatno imaju nekih kompleksa,a i neimastina.

Da li treba bahatom direktoru dati na znanje damala sada ima nekoga od porodice.
imate li kakvu ideju sta da se radi ?

kako da se pomogne i jednoj i drugoj ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Ovo me je podsetilo na jednu stvar:

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Moje mišljenje je da devojka od 23 godine koja je kao dete proživela sve te užase odbacivanja od porodice ume da se brine o sebi. Ako misliš da treba da joj pomogneš zbliži se sa njom. Majci pre svega savetuj isto da se sa svojom ćerkom zbliži. Onda ćeš shvatiti da ta devojka jako dobro shvata šta daje i šta dobija.

A za dalje, pa možeš da pokušaš da joj pomogneš da se zaposli negde gde će imati platu od koje može da živi. Možeš da pokušaš da je upoznaš sa boljim čovekom koji je slobodan i koji bi sa njom gradio ozbiljnu vezu. A da joj upadaš u život i rušiš njen mir to ne smeš.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 26
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
hvala na savetu.

mislim da je mala zaljubljena ( kaze i da ga voli ) ?

hodaju navodno vec  godinu dana,da bi ona negde u martu/aprilu  2008 saznala da je on ozenjen. ( malo tesko shvatiti da neko s 50-tak godina nije ozenjen ???),pa je onda dobila neko objasnje da se on razvodi dve godine od zene ,itd. ( nije mi jasno sto je to krio ).
Medjutim on ima SVE i pare,polozaj,nekakav ugled u Beogradu,poluslavu,organizuje turnire,ali para i para ima.

Danas sam cula da je kupio taj stan gotovom lovom !?!?

Napravio je kao nekakav ugovor da je stan kupljen na njeno ime ali ga je on platio - meni nejasno totalno.

Ima sina koji je samo par  godina mladji od male ( 4 godine mladji ).

Utvrdio je ko je mala,sta joj nedostaje ...... novac,stan,hrana i sada ima mladu devojku,kada mu zatreba,odnosno ima svoju robinju.

pa i slazem se s simijon-om,
da devojkaod 23 godine zna sta joj treba ili ne.

Verovatno je mala s starim iz potrebe ( novac,auto,stana,izlasci,garderoba,paznja,ne tuce je )
mozda iz navike ( jer ipak skoro godinu dana traje ta veza)

Ali ipak,ona je odrasla i bez majcine ljubavi i bez oceve ljubavi,pa ce biti veoma tesko da nesto tako prenese na svoje potomke.
Sada u kontaktima s svojom majkom se ponasa kao malo dete,vidi se i osjeti se da joj nedostaje majcinska ljubav...

to sve stari i bahati direktor zna,pa je preko ''sentimentalne'' strane prisao maloj koju je ''kupi'' s par otrcanih fraza,''ja sam s tobom dok ne nadjes nekoga'' - ali je ne pusta,ugladjeni maniri prevajanog lukavca,kupovina poklona,davanje novca za hranu ( jer i ono sto ona zaradi u Beogradu je sasvim nedovoljno za skroman zivot,a gdje je placanje stana.) pa je problem resen od sredine ljeta kada je kupio taj stan
A do tada je mala placala izmedju 300 i 500 eura kao postanarka,a onda ju je on nagovori da se kupi stan.

I sada normalno je da je stvorena neka obaveza prema svemu - treba dugove vratiti !
Njena prijateljica s kojom stanuje kaze da stari direktor ponekad  dovodi svoje prijatelje i poslovne partnere u stan i da se ponekad ''zabavljaju''.

Da li je stvoren neki ''robovlasnicki odnos''  ili ne ? ili je to nesto drugo ?

ali ja bih htela da pomognem i svojoj rodici a i maloj,
ne bih zelela da se mala za izvesno vreme nadje na ulici ( ako dozivi jos jedno razocarenje u zivotu ) i da na neki ''drugi ili treci nacin'' sebi obezbedjuje novac za prezivljavanje.
a znate i sami da zivot u Beogradu nije jeftin.

Majka joj zivi u Australiji i zove je zadnje 2 godine da dodje  kod nje.

Mala se ponasa kao razmazena,a li nije i neznam na osnovu cega ima tako ponasanje ?
ako joj se ko usprotivi odmah se naljuti i oni koji kontaktiraju s njom nastoje da ne izazovu njenu ljutnju.I tako da ispadne na kraju da sve bude ili onako kako je mala htela ili nesto nereseno.


Da li je mala s  takvim svojim pristupom i nacinom pronasla modus,kako da resava neke svoje probleme ili konfliktne situacije ?
Mislila sam zvati oca od male  i s njim popricati,da on sta uradi, on se povremeno cuje s svojom kcerkom,ali neznam kako bi on reagovao.on nije sav-svoj.

Ili da s e obratim starom direktoru i vlasniku  i kazem mu da sada mala napokon ima svoju  porodicu, maloj je potrebn majka,to sam videla 3-4 puta u zadnjih 4-5 meseci,kada joj je majka dolazila u Beograd i kada su bile zajedno.

A i majka je veoma mnogo voli.....drzi je kao malo dete.
A i njoj godi kada je majka miluje i cuva kao malo dete.
Pa pogledi koja jedna drugoj upucuju su puni ljubavi,
osmjesi na njihovim licima su puni ljubavi....vidi se da i jednoj i drugoj nedostaje nesto,jednoj sto nije davala ljubav,a drugoj sto tu ljubav nije primila kada je to trebalo.


verujem ako bi majka bila malo agilnija da bi mala presla k njoj.

Kako to postici ?
Ipak je cinjenica da se nje dvije i ne poznaju najbolje,a kako joj se zbliziti ?
pricati svaki dan-telefonom,kako ?
da li ima ko ideju sta raditi ?
bila bih vam zahvalna da mi pomonete.

« Poslednja izmena: 08. Sep 2008, 17:02:04 od tatjana mlada »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Citat
Da li je mala s  takvim svojim pristupom i nacinom pronasla modus,kako da resava neke svoje probleme ili konfliktne situacije ?
Mislila sam zvati oca od male  i s njim popricati,da on sta uradi, on se povremeno cuje s svojom kcerkom,ali neznam kako bi on reagovao.on nije sav-svoj.

Ili da s e obratim starom direktoru i vlasniku  i kazem mu da sada mala napokon ima svoju  porodicu, maloj je potrebn majka,to sam videla 3-4 puta u zadnjih 4-5 meseci,kada joj je majka dolazila u Beograd i kada su bile zajedno.

A i majka je veoma mnogo voli.....drzi je kao malo dete.
A i njoj godi kada je majka miluje i cuva kao malo dete.
Pa pogledi koja jedna drugoj upucuju su puni ljubavi,
osmjesi na njihovim licima su puni ljubavi....vidi se da i jednoj i drugoj nedostaje nesto,jednoj sto nije davala ljubav,a drugoj sto tu ljubav nije primila kada je to trebalo.

verujem ako bi majka bila malo agilnija da bi mala presla k njoj.

Kako to postici ?
Ipak je cinjenica da se nje dvije i ne poznaju najbolje,a kako joj se zbliziti ?
pricati svaki dan-telefonom,kako ?
da li ima ko ideju sta raditi ?
bila bih vam zahvalna da mi pomonete.

Otac je tukao i napustio, nikako.

Ljubavnik je prema njoj nežan, galantan, zaštitnik, bez obzira na sve on je ne muči. Ne kvari joj život. Šta hoćeš, da je kuferiše na ulicu bez plate, stana i svega.

Majkla neka sa njom uspostavi više kontakata preko Skype to je jeftino i može da priča koliko god želi.

Nije mi jasno ni što se ti tu petljaš ako majka neće da se petlja i kivari ćerki život.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Што ми иду на живце ови "брижници" који се јављају у туђе име...
Те моја другарица, те ћерка од прабабине тетке, мислим...гледајте своја посла!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Citat
Kako to postici ?
Ipak je cinjenica da se nje dvije i ne poznaju najbolje,a kako joj se zbliziti ?
pricati svaki dan-telefonom,kako ?
da li ima ko ideju sta raditi ?
bila bih vam zahvalna da mi pomonete.

Kako? Lepo.
Use u u svoje kljuse, ne ispravljati tuđe krive drine, nema od toga ništa. Wink
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 26
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Majka TO i hoce,
ali se boji da ponovno ne izgubi kcerku !!!
zamolila je mene za savet.
a ja vas.

majka joj se ne slaze s takvom vezom, a sigurno je da svaka od vas da je u istoj ili slicnoj situaciji bi isto ili slicno reagovale i svaka od vas bi se borila da svoje dete izvadi iz takve ekstremne i nemoralne veze.

Citat
.

Otac je tukao i napustio, nikako.

Ljubavnik je prema njoj nežan, galantan, zaštitnik, bez obzira na sve on je ne muči. Ne kvari joj život. Šta hoćeš, da je kuferiše na ulicu bez plate, stana i svega.

Majkla neka sa njom uspostavi više kontakata preko Skype to je jeftino i može da priča koliko god želi.

Nije mi jasno ni što se ti tu petljaš ako majka neće da se petlja i kivari ćerki život.

- znaci dolazimo u situaciju gde treba nesto platiti,ona mora da placa te usluge svojim telom,kako bi ostala tu u stanu.

znaci li da je stvoren odnos robovlasnicki ili odnos latentnohg posticanja na prostituciju.

ona sve to mora da radi kako bi imala stan,hranu,a a ko bude dobra i poklone.

onda ispada ovako :

''ja sam muskarac,ja imam para imam vlastitu firmu,ja sam direktor,ja sam organizator internacionalnih turnira u Beogradu,ja sam nedodirljivi i ja mogu da radim sve ?''
ja hocu da imam MOJE vlasnistvo !

onda ja to vidim ovako :
znaci zene,devojke postaju VLASNISTVO muskaraca ( ovakvih,kao sto je ovaj gore opisan....)
ja se s tim ne mogu sloziti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46766
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+


kako da se pomogne i jednoj i drugoj ?



Na ovom forumu sigurno neces saznati   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Umeš li da joj nađeš stan i bolji posao, muškarca koji će da je poštuje i oženi? To reši i pomoći ćeš joj da se oslobodi zavisnosti od sadašnjeg ljubavnika.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.