Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 19:13:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Renault megane-scenic rt 97' 2000 problem  (Pročitano 2770 puta)
07. Sep 2008, 19:46:54
Zvezda u usponu


Juzna pruga,Stara skola...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1532
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Samsung J6
Imam nekih problema za sistemom za hladjenje..a nisam sad pri kinti da ga teram na dijagnostiku...malo sam(vise googlao)pa sam video i skinuo par jednostavnih alata za dijagnostiku kvarova i detekciju neispravnosti senzora mor renault ima OBD2  ili  OBDII  kako zelite konektor e sab bih ja kupio taj kabl ima ga kod nasih lokalnih eletro dilera kosta od 15-20 eura..


sta mene sad interesuje dal je neko radio sa tim sistemima i koji su softveri najbolji za renole osim "rendiag" koji jedini renaultova fabrika prodaje i neki 2000 softver za koji je potrebna licenca...

znachi ako je neko radio sa ovim stvarima znachi auto diagnostika nek mi napise par redova i proba da mi pojasni kako je naj bolje da ja to izvedem...

hvala unapred
« Poslednja izmena: 07. Sep 2008, 19:47:37 od buca74 »
IP sačuvana
social share
ride till your legs go numb...
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
Instaliras ga na racunaru, ako vec imas program, i prilljucis kablom na automobil.... ali gde to vec zavisi od kola. Mora da ima uticnica oko komandne table vozaca.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Juzna pruga,Stara skola...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1532
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung J6
nasao sam ja prikljuchinicu nalazi se u  kucjistu osiguracha...

u medjuvremenu se pojavio jos jedan problem necje radio da mi prihvati kod...
IP sačuvana
social share
ride till your legs go numb...
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 603
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 6131
To ti ni malo nije laka rabota. 
Program nije bas Plug&Play  Smile , a izmedju ostalog nije ni malo jeftin, pa cak i crackovana verzija.Vise ti se isplati da odes u servis.
Sto se radja tice , koliko ja znam desi se da se da ponekad kod izgubi kada skines kleme, ni to nije tako lako srediti.
Ako se nisi time bavio predlazem ti da odes u neki servis ne bi li ti to sredio neko ko zna sta radi,jer sam mozes da napravis veliki pichvajz.
Zao mi je sto nisam bio od neke velike pomoci.  Smile
IP sačuvana
social share
I ajmo opet za iste pare !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Juzna pruga,Stara skola...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1532
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung J6
radio sam resio,,,,, Smile Smile Smile Smile


sad samo da nadjem neki software...more kad mehanichari mogu da chackaju ja cju ga izedem Smile Smile
IP sačuvana
social share
ride till your legs go numb...
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 19:13:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.