Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pedofili u božjoj kući  (Pročitano 10352 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
@Herros

Znači za sve vrijedi zakon i pravo na obranu od krivih optužaba, jedino za svećenike ne. I još bolje za katoličke svećenike ne... ili za Katoličku Crkvu uopće ne. Jel' da? Ma da nebi. Koji su kurac svi 'drugi' ljudi bolji od kršćana! Među 'drugima' nema toga? Ma nemoj! Stvarno si i objektivan i pošten ( u ovom slučaju )?!...

@SF

Pa ako i ne izdrže, zar treba ukinuti i napadati da su svi krivi zbog nekolicine?... Zar zbog nekoliko automobilskih nesreća u kojima su ljudi poginuli prestati proizvoditi automobile ( premda bi ih trebalo prestati, ali zbog drugih i važnijih razloga!) pa da svi ljudi trpe? A to je upravo tvoj prijedlog... Mislim ne ovo s autima...
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Pa ako i ne izdrže, zar treba ukinuti i napadati da su svi krivi zbog nekolicine?
Kontra pitanje: Da li treba otezavati i onako tesku poziciju svestenicima?
Pustiti bolesne umove da isplivaju, normalnima dati pravo da se zene i imaju potomstvo

Citat
Zar zbog nekoliko automobilskih nesreća u kojima su ljudi poginuli prestati proizvoditi automobile ( premda bi ih trebalo prestati, ali zbog drugih i važnijih razloga!) pa da svi ljudi trpe?
Ne, ali treba polomiti ruke onima koji i pored statistika, i pored zakona i dalje pricaju telefonom dok voze... na primer.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
mob
Samsung S7
Koni da te pitam ja nesto????Kad sam ja spomenuo da su u pitanju katolicki popovi majketi???????Ja sam rekao za sve ,ne samo za katolicke,a ocigledno si ti ovo svatio licno.Druga stvar j***** ga,sta treba kad odem u crkvu da ih sad sve gledam onako sa rezervom....E zbog toga sam ja nagovestio da u njih ne treba ni sumnjati...pa se sad vracamo na par postova nazad kad sam rekao da za takav poziv treba biti "DEBELO" proveren, kao i u toku sluzbe da se proveravaju redovno.Smisao svega ovoga dovodi da se svestenicima treba apsolutno verovati ,ali posle ovakvih dogadjaja oni svi gube na kredibiltetu,i samim tim prestaju da budu "duhovne vodje u ocima jednog vernika.E sad peripetija ko?,sta?,kako?, pa bre posle toga me i ne interesuje jer posle takvih incidenata svaki normalan covek i vernik se zapita....

E sad primer:
Da znas da se u nekoj crkvi , manastiru desilo tako nesto (ili slicno) ,da li bi odveo svoje dete tamo da se krsti????, i pored toga sto se tu desio neki slucaj ,sad lupam par godina unazad???
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
@Herros

Svaki se vjernik pita i to svakodnevno! Kao kršćanin pitam se jesam li na pravom putu i svakodnevno se obraćam tom putu. To se, istina, pita svaki vjernik... A da svećenici, kao kolektiv ili kao služba, izgube vjerodostojnost... Pa nisam ja vjernik zbog svećenika nego zbog sebe... Apsolutno vjerovati svećenicima... Nikad... Prije nekog vremena sam se 'posvađao' sa jednim svećenikom oko toga tko je bolji nogometaš: veli da je Beckham najbolji... Rekoh mu: Ma daj molim te...
Bih li odnio dijete da mi se krsti negdje gdje je takvo nešto učinjeno ili nekome tko je to učinio? Vrlo teško pitanje i možeš mi ne-vjerovati, ali bih.
Da sad tebe pitam ja nešto: Što je za tebe pedofilija? Opiši.

@SF

Kad govorimo o pedofilima u Crkvi govorimo o manje od 1 % svih svećenika. Je li ti to jasno? Velika većina, ali velika većina ima problema sa seksualnošću, kao i svaki čovjek, ali živi s tim. 99 % svećenika živi, kako bi ti rekao, normalno. Pa ne donosi se odluka ne temelju želje 1 %. Usporedba: Ne može 100, pazi 100, homoseksualaca donositi zakon koji vrijedi za 4,5 milijuna ljudi! A obrnuto?
Pa lomit će se  ruke... Ali će zakon to činiti... A za sad nije donešena odluka da treba nekome lomiti ruke... To se čeka...
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
mob
Samsung S7
Ufff pedofilija je sirok pojam.Bolest koja prati psiholoska oboljenja ,pretezno pocinje u toku puberteta.Iskazuje se na vise nacina od kojih su neki(Poznati simptomi) telesna zelja sa kontaktom deteta(mazenje,pipkanje,ljubljenje,sexualni kontakt..itd) , a blazi oblik je cisto posmatranje i uzivanje(mastanje) u gledanju dece.Za razliku od homoseksualizma ovo spada u bolest (jedinu koja nije olaksavajuca u pravosudju) , a kao podsticaji mogu da budu ne sredjeni porodicni odnosi,zlostavljanost od strane starijih u tiku detinjstva....itd itd..
O ovome mogu da pisem 2 strane i opet ne bi bilo dovoljno , ne razumem sto si me to pitao ?
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
@Herros

Zašto sam te pitao? Upravo zato da mi objasniš i da ti 'pokažem' da i ti imaš krivi doživljaj pedofilije. Raširenija je nego što se to misli. Pazi, ne pišem ovo da opravdam pedofiliju u Crkvi ili da lažem i kažem da je nema, kad je ima, nego pišem da pokažem koliko je to zastupljeno u današnjem svijetu. Kad se kaže pedofilija svi, pa i ti si odmah pomislio, na nekakav seksualni odnos između 50 godišnjaka i nekog djeteta od 3-5 godina. No pedofilija je i više. Ne smije biti samo to. Što je u slučaju 30 godišnjaka i 14-godišnjakinje? Je li i to pedofilija? Što je u slučaju 18-godišnjaka i 14-godišnjakinje? A svi ti slučajevi se jako puno događaju. Nitko to ne doživljava kao pedofiliju. I onda se sankcionira slučaj 50-14 godina ali se ne sankcionira slučaj 18-14 godina. To je meni glupo. Znam da je 'nategnuta' priča, ali ako već želimo zaštititi djecu...
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
mob
Samsung S7
@Herros

Zašto sam te pitao? Upravo zato da mi objasniš i da ti 'pokažem' da i ti imaš krivi doživljaj pedofilije. Raširenija je nego što se to misli. Pazi, ne pišem ovo da opravdam pedofiliju u Crkvi ili da lažem i kažem da je nema, kad je ima, nego pišem da pokažem koliko je to zastupljeno u današnjem svijetu. Kad se kaže pedofilija svi, pa i ti si odmah pomislio, na nekakav seksualni odnos između 50 godišnjaka i nekog djeteta od 3-5 godina. No pedofilija je i više. Ne smije biti samo to. Što je u slučaju 30 godišnjaka i 14-godišnjakinje? Je li i to pedofilija? Što je u slučaju 18-godišnjaka i 14-godišnjakinje? A svi ti slučajevi se jako puno događaju. Nitko to ne doživljava kao pedofiliju. I onda se sankcionira slučaj 50-14 godina ali se ne sankcionira slučaj 18-14 godina. To je meni glupo. Znam da je 'nategnuta' priča, ali ako već želimo zaštititi djecu...

Normalno postoji jasno propisan zakon o zavodjenju maloletnih lica ispod 18 godina.Ali to je druga stvar.Pod zrtvama pedofilije spadaju osobe od rodjenja do  9 godine starosti Clan 18: \tacka 36 zakona Republike Srbije..To stoji u zakonu nase drzave kao i u 80% zemalja sveta ,tako da pedofilija je ipak jasno oznacena.
Primer koji si dao:
18 i 14 god          18 god ide u zatvor
50 i 14 god          50 god ide u zatvor

Mislim sve te primere koje si postavio ne spadaju pod pedofiliju vec pod zavodjenjem maloletnih lica sto je pod Clanom 41/Tacka 23.
Mada kazem sve ovo nije bitno slazem se sa tobom oko pitanja pedofilije da nije samo sexualno zlostavljanje jer tu postoji jos par zakona kao navodjenje na blud i sta ti ja znam....
Ali si pogresio sa tvojim pogledom na pedofiliju ...jer ovo gore sto si ti naveo sem 50 godisnjaka i deteta od 3, 5 godina starosti nema blage veze sa pedofilijom.
Toliko od mene.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
@Herros

Pa ja sam i rekao da je nategnuto... Ali opet isti problem, pravo nam određuje... A nije smisao prava da određuje kad je netko dijete odnosno ne... A povijest donošenja zakona o dobi djeteta je vrlo zanimljiva, no to nije tema ovdje, ali je dobra za razumijevanje problema.
Ma kad će u zatvor? Pogledaj samo manekenke. Djevojčice, a kakve frajere imaju. Sigurno čekaju da ona bude punoljetna... Osobno imam primjera i oko sebe... a sigurno i ti.
A ja apeliram na smisao pedofilije. Iskrivljen. Zašto? Zato da bi se 'nekima' progledalo 'kroz prste'. Da bi pravo, odnosno zakon progledao 'kroz prste'.
Ako želimo zaštititi djecu...




IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.