Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pedofili u božjoj kući  (Pročitano 10353 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
1. Ja nisam pričao o slobodi nego o nagonima.
Potreba za slobodom je osnovni ljudski nagon. To sto crkva radi je zatvaranje iza resetaka necije seksualnosti.
Citat
2. To je tvoja privatna stvar, ali jesi li siguran da ne možeš ostvariti 'normalan' život.
Naravno da sam siguran. Jel ti mislis da mozes nakon onoga sto si poslednjih 10ak godina doziveo da zivis normalno?!
Citat
3. Pazi govorimo o bolesnim nagonima, ne seksualnom nagonu! A bolesne nagone ne može brak izliječiti. Sigurno.
Bolesni nagoni mogu da nastanu i iz normalnih, samo ako se dovoljno dugo suzbijaju. Mogu.. ne moraju.. ali moguce je...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
mob
Samsung S7
Koni ocigledno se nismo razumeli , aj probacu da ti objasnim svoje glediste na to .Gledano sa pravne osnove,pocinilac zlocina je kriv kao i svi koji su ucestvovali u tome.Pri ucestvovanjem spada:
1.)Ispomaganje zlocinca(osumnjicenog) u samim delima
2.)Prikrivanje osumnjicenog
3.)Precutkivanje (Odlican je primer sa sudjenja Michel O Brajanu koji je svoje dete zlostavljao , a majka se pravila luda....on je dobio 12 godina ,a ona 14 godina)
4.)Prikrivanje samog zlocina
5.)Udruzivanje u zlocinu
itd itd itd itd

Pazi o nagonima (Potrebama) mozemo da diskutujemo do mile volje ....nema efekta.Ono sto je jako bitno da primanje ljudi u svestenstvo mora da bude strogo kontrolisano.Bas da se ne bi desavali ovakvi incidenti.Isto tako su potrebne 6 mesecne kontrole svih zaposlenih tamo.Slazem se da nisu svi krivi i da to nije kolektivna krivica ,ali ipak njihov rad(sto se tice kontrole osoblja)nije dobar.
Slican incident se dogodio u Vranju kad je nas svestenik zlostavljao decu......itd
Doduse ne secam se kako je kaznjen ....ali ocigledno je tu problem u samim ljudima koji nemaju pojma sta tamo rade....niti znaju zasto se bave tim poslom ....ali opet posle komunizma od 50 godina je potrebno ipak neko vreme da se vrati na svoj put..mada opet ni komunizam nije kruv (Jer ima slucajeva sirom sveta) i to su obicno svestena lica,roditelji,komsije tetke ,babe........ma bre ovoj prici nema kraja.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


se ipsum vincere pulcherima res est

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 3624
Zastava Periferija razuma
@Herros
Svestenik Pahomije koliko ja znam nije nikako kaznjen, vec su se neki "ugledni" gradjani potrudili da celu stvar zataskaju i usput pretili svim izdajnickim i pederskim novinarima koji talasaju bez preke potrebe. Reaguju kao i bilo koji dvonozni ispljuvak kontra-evolucije koji nesposoban da formira sopstveni identitet isti pronalazi u kolektivu. Samim tim i napad na svesteno lice dozivljavaju kao napad na crkvu pa samim tim i na vaskoliko srpstvo i spremni su zrtvovati poneko dete zarad viseg interesa.
IP sačuvana
social share
Na silu ne biva...al, ne se znaje - Заре игра.
Ћклај  конза
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
@cenimirius - Pahomiju je smesteno od strane nekih ljudi iz njegove eparhije, a novinari i nisu bas bili njemu naklonjeni. Poznajem neke ljude koji su mnogo bolje upuceni u celu stvar, medjutim ne zelim nikog da imenujem. Inace Pahomije nije svestenik vec arhiepiskop.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


se ipsum vincere pulcherima res est

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 3624
Zastava Periferija razuma
Tim gore ako je arhiepiskop. Kurvin sin je kurvin sin pa makar mi bio i najrodjeniji. Mislim da mu ovo nije bilo prvi put da se interesuje za decacka spolovila. It's OK to play if the grass on the field. Ma, pusti. Mozda je on i nevin ali ajmo da to utvrdimo, guranjem prasine pod tepih ne cistimo kucu. To su bakterije to se onda razvija i napada ceo organizam. Nije to zdravo... zdravo  Smile
IP sačuvana
social share
Na silu ne biva...al, ne se znaje - Заре игра.
Ћклај  конза
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
Nemoj pogresno da me shvatis - ko je kriv neka robija pa makar bio pop, diplomata, direktor...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


se ipsum vincere pulcherima res est

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 3624
Zastava Periferija razuma
Da, ali najpre da mi postanemo skup individua a ne samo ponosni predstavnici ovog ili onog etniteta, entiteta, dobrovoljnog pevackog drustva ili kolektivnih zabluda pa kada se neko od nasih usere da se ne crvenimo i ne osecamo prozvanim  da i mi sa njim moramo da  obrisemo guzicu.
Izvinjavam se za off-topic.
IP sačuvana
social share
Na silu ne biva...al, ne se znaje - Заре игра.
Ћклај  конза
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
@SF

Prije svega čovjek treba prihvatiti svoju seksualnost i staviti je pod kontrolu razuma. Ako nešto odlučiš, bez obzira na posljedice, to trebaš i ispuniti. Tako je i s svećeništvom. Ulaziš slobodan i trebaš se stalno 'boriti' da bi ostvario ono što si odlučio. Odlučio si ne piti - borba... Odlučio si se oženiti i ne varati ženu - borba... Odlučio si napraviti forum na kojem će se ljudi okupljati - borba... Svaka odluka u životu donosi i svoje teškoće i da bi ostao sebi vjeran trebaš se boriti. Oduzima li piće, žena, forum... tvoju slobodu. Oduzima, ali si se za to sam opredijelio. Sad trpi. Netko će ponovno početi piti, netko će prevariti ženu, neki forum će propasti... pa jel' za to kriv netko drugi i sam čovjek? Je li za alkoholizam krivo postojanje pića ili čovjek? Je li za varanje krivo postojanje žena ili čovjek? Je li za propast foruma kriv drugi forum ili tko zna što ili čovjek? ...
Što uopće znači živjeti normalno?
Moguće je. Priznajem. A u kojem postotku...

@Herros

Razumijeli smo se. ALI, počinilac je kriv kad mu se DOKAŽE krivnja a ne kad novinari to počnu pitati. Nikakav sud još nije donio odluku koja osuđuje tog čovjeka i sve koji su sudjelovali u tome. Tako da o pravnoj strani još ništa ne možemo govoriti. A osim toga, pisao sam da sam za kažnjavanje svakog žločinca, ali kad mu se krivnja dokaže, a ne kad postoji sumnja. Tako 1., 2., 3., 4., 5. vrijedi kad mu se dokaže da je kriv.
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Prije svega čovjek treba prihvatiti svoju seksualnost i staviti je pod kontrolu razuma. Ako nešto odlučiš, bez obzira na posljedice, to trebaš i ispuniti. Tako je i s svećeništvom. Ulaziš slobodan i trebaš se stalno 'boriti' da bi ostvario ono što si odlučio. Odlučio si ne piti - borba... Odlučio si se oženiti i ne varati ženu - borba... Odlučio si napraviti forum na kojem će se ljudi okupljati - borba... Svaka odluka u životu donosi i svoje teškoće i da bi ostao sebi vjeran trebaš se boriti. Oduzima li piće, žena, forum... tvoju slobodu. Oduzima, ali si se za to sam opredijelio. Sad trpi. Netko će ponovno početi piti, netko će prevariti ženu, neki forum će propasti... pa jel' za to kriv netko drugi i sam čovjek? Je li za alkoholizam krivo postojanje pića ili čovjek? Je li za varanje krivo postojanje žena ili čovjek? Je li za propast foruma kriv drugi forum ili tko zna što ili čovjek? ...
Što uopće znači živjeti normalno?
Moguće je. Priznajem. A u kojem postotku...
I sta.. ocekujes da svi uspeju da izdrze?
Ocekujes da svi ostanu normalni od tih i takvih opterecenja?!
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
mob
Samsung S7
Ma jebes ti to kad sad treba i popove da jurim.......bre ko ih J*** .....nego mi zao dece.Ja bi njih kao u srednjem veku(crnom veku) kad su sve zivo palili na lomaci ...i to bez neke presude.Ma bre u popve ne sme ni da se posumnja da tako nesto rade , a ne sad da dokazujemo e u tome je poenta.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.