Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 23:43:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Da li verujete u Boga i zasto ?
Da
72.7%  (24)
Ne
27.3%  (9)
Ukupno glasova: 33
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li verujete u Boga i zasto ?  (Pročitano 13647 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 443
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 0.2.149.27
Tako je i bila planirana tema, kao anketa. Ali da bi se omogucilo jos ponesto, prosiren je naziv. Medjutim, ne samo u ovoj, vec i na drugim temama, na kraju se svodi na isto.

Ma ok je i to zasto, nisam mislio bukvalno da ili ne, u redu je dati svoje misljenje zbog cega, samo sto ce pre ili kasnije krenuti prepucavanje izmedju dva tabora. Meni licno ne smeta ako neko veruje u Boga, postujem to, smeta mi kad pocne dokazivanje Bozijeg postojanja tamo gde mu mesto nije (isto vazi i za ateiste i dokazivanje Bozijeg nepostojanja)


konstruktivan si, svidjaju mi se tvoja oponiranja.

Hvala...

Ovo pisem deseti put: Dr. Djuro Koruga (kvantna fizika), kaze da je voda neistrazen element, i da mi o njoj nista ne znamo. Ovo kaze Otac Joil (monah na Ostrogu, hemicar po struci)- kao ta dva elementa (zapaljiva, eksplozivna) stvaraju vodu. Nisam cuo da to moze u laboratoriji? Spoj ta dva pa cemo da vidimo? Daj neku cinjenicu!!!!!!!!

Ko je pominjao laboratoriju? Da ponovim i dopunim prethodno pitanje - sta tebe toliko fascinira kod vode, a da je bitno za temu o postojanju Boga?

Atom=svemir?(1) Kaze naucnik Taj i Taj (jebem li ga koji je kazu da je neki faktor), da je atom (molekul) mikro svemir? Gravitacije, kruzenje oko jezgra.... "Sve je u svemu sadrzano"! Ovo sam cuo pre 3 godine, sad tek pocinjem da kapiram sta znaci (na primeru atoma). Daj nesto opipljivo- nemoj (2) "No comment, gluposti".

(2) je logicka posledica (1)

Otkrivenje Jovanovo, citat: "I ucini sve, male i velike, bogate i siromasne, slobodnjake i robove, da im dadu zig na desnoj ruci njihovoj ili na celima njihovim, da niko ne moze ni kupiti ni prodati, osim ko ima zig, ime zvjeri ili broj imena njezina;..... broj njezin 666".
Ako nisi blizak drustvenim naukama ne mozes ovo da razumes na valjan nacin. Nije uvreda, cinjenica, kao sto i ja ne razumem prirodne nauke.

Da li ti je poznat termin Nostradamusov rulet?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Nokia 
Dino misliš da Nostradamusov rulet na tebe nije moguće.(sistematično deformirano komunikacija i od mog stranu Smile )
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Sony xperia
@dionysus  Razumemo se.

Citat
Da li ti je poznat termin Nostradamusov rulet?
Neces valjda ??  Smile
« Poslednja izmena: 07. Sep 2008, 16:00:29 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
da li vidite koliko smo tolerantni. ovo u svojoj "otadzbini" ne bi smeo da kaze. bar da je rekao zasto je izgubio veru. da pronadje neku utehu ovde. on je toliko besan na svevisnjeg sto mu nije uslisio molitve, da pokusava da se nama sveti. sto mu naravno ne uspeva. mi smo jos u paleolitu bili mentalno na nivou na kome ce amerikanci biti tek negde oko tri hiljadite godine.
Ma nije valjda preporucujem ti da prestanes da *******, jer ti ne prilici. Samo pokazuje koliko si ti u stvari iskompleksiran. Stvarno jadno. Smile



Edit by Lightsoft: No, no.  Smile
« Poslednja izmena: 07. Sep 2008, 16:10:16 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
samo sam te opet navukao  Smile  Smile  Smile
Ja sam zavrsio sa ovim delom foruma. Nema vise poente. Nek uzivaju vernici, mene zabole. Peace niggaz Smile
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Nisi me navukao, necu vise da diskutujem jer nema poente, ali i te kako cu da odgovorim na direktan napad.
Ako hoces da raspravis o necemu da predjemo u kafanu, da ne spamujemo temu sa glupostima. Ako neces onda cuti Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Sony xperia
Lepo rekoh:
Citat
Medjutim, ne samo u ovoj, vec i na drugim temama, na kraju se svodi na isto.

Bye, bye ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 23:43:14
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.