Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 15:32:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Parlament Srbije kao ogledalo vlasti  (Pročitano 13574 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Kleopatron def. ima zestoku konkurenciju Smiley))
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Parlament bi trebao da radi i vikendom, Srbiji gori pod nogicama, a oni "otisli za vikend kod babe na selo"  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia E
Parlament bi trebao da radi i vikendom, Srbiji gori pod nogicama, a oni "otisli za vikend kod babe na selo"  Smile
da da da to je ta zuta banda mamu im neradnicku Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Parlament bi trebao da radi i vikendom, Srbiji gori pod nogicama, a oni "otisli za vikend kod babe na selo"  Smile
da da da to je ta zuta banda mamu im neradnicku Smile
Pa nije parlament zut ... ima tu i drugih boja Smile Pa se niko ne otima da radi vikendom  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia E
Parlament bi trebao da radi i vikendom, Srbiji gori pod nogicama, a oni "otisli za vikend kod babe na selo"  Smile
da da da to je ta zuta banda mamu im neradnicku Smile
Pa nije parlament zut ... ima tu i drugih boja Smile Pa se niko ne otima da radi vikendom  Smile Smile
Ne okreci vodu na pogresan kamen Smile zna se ko je vladajuca koalicija oni semaforisani sto imaju sve boje, oni odlucuju kad se radi a kad ne Smile naravno ni drugima ne pada tesko kad se ne radi al zna se ko odredjuje radno vreme Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Bogami ću od sad ove Radikalce da zovem vodeni. Ne samo da im je boja nedefinisana nego i oni prelivaju iz dana.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Žena
Poruke 24
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
VIP 
А окле ти Сабина бона знаш како је у Србији?

Srpska politicka scena je mnogo interesantnija bre od nase.Kod nas saka nacionalista drzi vlast petneastak godina i unosi razdor medju ljude.Kod vas bre ipak postoje i pametni i obrazovani koji vrse visoke duznosti.Jako volim da gledam kada demokrate i cedisti zacepljuju usta radikalima.Demokratski i argumentovano za rasliku od radikala kojima sada preostaje samo wood-u politika.Evo i Toma ode.Dakle,cirkus se nastavlja umjesto da se pretvori u pozoriste...razumes bre....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Gde smo ono stali?Dnevnik izgubljenog poslanika


Ponedeljak 1. septembar
Konačno sam ponovo u mojoj Skupštini! Uželeh se svoje udobne poslaničke klupe, mog tehnološki naprednog terminala za glasanje, ponovo željno udišem miris domaće hrane i kafe koji se zamamno šire hodnicima iz našeg restorana, čujem opet dragi zvuk listanja novina i tabloida u sali, uzburkani žamor novinarskih pitanja na koja često odmereno odgovaram... Govornica, sa koje često, uzbuđeno i sa svešću o nacionalnom i narodnom interesu diskutujem, i dalje je tu... Ama, lepo je biti ponovo kod kuće!
Zamalo da poludim od dosade na tom ogromnom odmoru. Idi u Tursku (sem u Bodrum, tamo ne idem zbog malera), idi u Grčku, krij se po crnogorskim i hrvatskim plažama da te paparaci ne uhvate... Bilo se i kod tetke na selu, kod strica na salašu, kod prijatelja u vikendici, kod poznanika u banji - ama nikad da zakažu nastavak sednice iz jula, prosto se umoriš od odmora i ne znaš više gde ni da odeš...
Postoji i jedan problem koji ću nastojati nekako da rešim u narednim danima. Bejah danas u nekoliko poslaničkih klubova, sretah poznata i draga lica, vodili smo srdačne razgovore i tu i tamo diskutovali o tekućoj političkoj situaciji i ideološkim pitanjima. Ali ni u jednom klubu se ne zadržah. Teško mi je to sebi da priznam, a još teže da se raspitujem okolo, ali ja više ne znam, ne mogu da se setim - koji je klub ono beše bio moj pre no što je počeo ovaj predugački odmor?
A nije ni čudo što ne mogu da se setim. Bile su tu razne koalicije u koje je trebalo da uđemo, pa pregovori na republičkom, beogradskom, lokalnom nivou... Pa ti savezi nelogični sa jednima i drugima koje smo sklapali ili rasklapali pre, za vreme i posle pregovora, prosto se gubi orijentacija u svemu tome.
Setiću se, samo da malo krene sednica...
Utorak 2. septembar
Pade mi na pamet kako da saznam u kom sam poslaničkom klubu. Pa šef mog kluba će doći i reći mi kako da glasam! Sad samo treba sačekati glasanje, ali vladajuća koalicija, kojoj je sasvim moguće i da pripadam, ima opstrukciju u radu parlamenta.
A zna se da je opstrukcija štetna. Piše u onolikim novinama da naša zemlja gubi silne novce, milijarde evra, koji čekaju na izglasavanje proevropskih zakona... Graničari pucaju na nadiruće novčanice, a mi danas nepovratno gubimo, posle mesec i po dana odmora, nebrojene minute u prokletoj, odvratnoj opstrukciji! Bilo na televiziji sinoć, analitičari su govorili, eksperti su rekli, koliko je opstrukcija samo pogubna, koliko će se radnih mesta izgubiti, kolika će dečija usta ostati gladna, koliko će bolesnih umreti, koliko će skakavaca napasti naša rodna polja, kolike će se oluje i gradovi sručiti sa neba, ako se ne prizovemo pameti i ne nastavimo odmah sa radom, kako to i dolikuje poslanicima jednog uglednog evropejskog parlamenta. Zar nema, pobogu, neke opstrukcije za tu opstrukciju?
Sreda 3. septembar
Sad nešto razmišljam, uz tulumbu i srneća leđa posle doručka u našem restoranu (kelner nije imao da mi vrati kusur od 40 dinara, rekao je da platim sutra, kad se nakupi računa)... A šta ako sam ja u opoziciji? Jučesu moje potencijalne opozicione koleginice, da dobiju u vremenu primedbujući na kršenje poslovnika, proklinjale Tadića i ostale izdajnike iz vlasti - a ja ćutim?! Šta će reći zatvorenici u Hagu o mom oportunizmu i kukavičluku? Kako ću od sramote na miting podrške Ratku Mladiću? Smem li ruskom ambasadoru na oči?
Moram, za svaki slučaj, da sastavim spisak svojih kletvi. Dabogda im deca igrala fudbal u Zvezdi... Dabogda im Korać direktno prenosio partijske sednice... Dabogda ih američki ambasador pitao za jasan stav o Gruziji... Dabogda im samo Dinkić o gasovodu pregovarao... Dabogda putovali s Veljom u kolima od Horgoša do Požege...
Sačekaću, ipak, malo s ovim kletvama. Opozicija se nešto i nije pretrgla sa proklinjanjem, izgleda da ni među nama (ili njima, ako im ne pripadam) nisu svi za to. A i opstrukcija je izgleda prekinuta. Sad će uskoro i neko glasanje, pa ću znati šta ću i kako ću dalje.
Četvrtak 4. septembar
Gospode Bože, evo ga izgleda konsenzus u parlamentu! To znači da nema ništa od kombinacije sa šefom poslaničkog kluba, šta ga briga da nam kaže kako da glasamo, kad svi glasamo isto... Ali ajde, ako je neka vajda od ovog opšteg saglasja, onda je u tome što izgleda da nisam poslanik kod Koštunice. Niko od mene nije tražio da osudim Sporazum o stabilizaciji i pridruživanju sa EU... mada to možda i nema veze, od Koštuničinih to ionako samo Samardžić radi... Idem da sredim administraciju oko dnevnica, nakupilo ih se za ovih nekoliko dana, taman da malo saberem misli i da vidim šta ću...
Petak 5. septembar
Imah ideju da dam novinarima izjavu o Evropskoj uniji i Kosovu. Te Kosovo je naša teritorija, te mi smo deo Evrope, trte-mrte, sve to tako okruglo i na ćoše, u ovoj opštoj harmoniji niko neće da primeti moju neutralnost, a objaviće mi ime u novinama, a pored imena, u onoj zagradi, skraćenicu moje partije, pa ću znati s kim sam...
I onda mi novinari rekoše da se SRS-u, što će reći potencijalno mojoj partiji, javio Šešelj iz Haga (pa da, petak je, danas ima mobilni) i rekao da glasaju protiv SSP. Ništa od konsenzusa, ništa od moje neutralne izjave, a možda sam i u radikalima... Ali sad tu ima, izgleda, Vojina i Tomina struja. Ako sam SRS, koga da podržim? I ako nisam sa radikalima uopšte, a podržavam nekog u SRS, pa me izbace iz kluba u kome stvarno jesam...
A da nisam u LDP, NDB (ne daj bože)? Ne znam, više stvarno ne znam...
Subota 6. septembar
Izgleda da se još neće glasati. Raspravlja se sad i o gasnom sporazumu. Ja sam za njega, naravno, ali od toga KAKO sam to za njega zavisi kome pripadam. I još vreme radi protiv mene: pošto još ne uđoh ni u jedan klub, svi me nešto gledaju sumnjičavo. Ne razgovaram ni sa kim, bojim se da se ne odam. Nemam više živaca za sve ovo, idem na bolovanje. Ovo je suviše veliki stres za mene, moram da se odmorim. Ako se bude glasalo, zvaće me na kuću oni kojima pripadam. Sem ako ne budu opet vanredni izbori.
A tada će me, valjda, pozvati na miting. Kada ću da ponudim, ponovo, sebe i sva svoja uverenja u službu ovom napaćenom narodu.

Voja Žanetić


Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Milionima otkazale kočnice


Za tri meseca, koliko su zvanično na okupu, iz državne kase na račune poslanika Skupštine Srbije slilo se 99.219.954 dinara. Ovo je ceh samo za plate i paušale, sa obračunatim porezima i doprinosima. A, iznose sa šest nula imaju i računi za dnevnice, putne troškove, reprezentaciju...
Prema podacima iz parlamenta dostavljenim “Novostima”, od 11. juna, kada je održana konstitutivna sednica ovog saziva, pa do 1. septembra, dan uoči okupljanja poslanika posle letnje pauze, isplaćeno je 70.613.954 dinara na ime bruto plata.
Za paušale je otišlo još 28.606.010 dinara, što je zbir mesečnih naknada (po 30.354 dinara) koje primaju svi poslanici za obilazak birača u svojima sredinama. To znači da su samo ove dve “stavke” - plate i paušali - budžetske korisnike koštale oko 1.288.500 evra!
Ovi milioni se, inače, množe čak i kad Skupština Srbije zvrji prazna, jer je poslanicima plata zagarantovana bez obzira na broj radnih sati. Da vreme provedeno na radnom mestu utiče na debljinu koverete, nema sumnje, mnogo bi se uštedelo.
Otkad su se prvi put okupili pa do kraja avgusta, kada je napravljen ovaj finansijski “presek”, održane su samo četiri sednice u trajanju od samo 15 radnih dana.
Putni troškovi pokazuju da se poslanici veoma teško odriču starih navika. Iako imaju mogućnost da iznajme stan u Beogradu o trošku države, većina radije svojim kolima i dalje putuje od kuće do zgrade parlamenta. Na spisku poslanika koji su naplatili putne troškove našlo se čak 179 imena.
Do 1. septembra ovi poslanici-putnici “pregazili” su tačno 13.433.134 dinara, što znači da je prosečan račun oko 75.000. Ima ih iz svih krajeva Srbije, kao što ima poslanika
iz istih gradova sa različitim računima. Između 90.000 i 100.000 dinara naplatilo je 14 poslanika, 46 je prijavilo trošak veći od 100.000, a njih 15 dobili su više od 140.000 dinara.
Na prvom mestu, sa naplaćenih 191.644 dinara za putne troškove, nalazi se radikal Dragan Stevanović (Surdulica), a ubedljivo najmanji trošak, svega 99 dinara, prijavio je njegov stranački kolega Filip Stojanović, iz Beograda. Među 15 prvoplasiranih, osim Bajrama Omeragića, svi su opozicionari.
Od “zvučnijih” imena, na listi poslanika koji su naplatili dolazak iz mesta stanovanja do parlamenta, našla se i predsednica Skupštine Slavica Đukić-Dejanović (SPS). Ona je dolaske iz Kragujevca, pre nego što je preuzela zvonce i službeni automobil, naplatila 14.000 dinara.
Potpredsednica parlamenta Gordana Čomić (DS), do 1. septembra, za dolaske iz Novog Sada dobila je 56.500 dinara, dok je njena sugrađanka, zamenik šefa kluba ZES Aleksandra Jerkov (LSV), naplatila 49.942 dinara.
Pre nego što je iz skupštinske klupe prešao u zgradu Vlade, ministar za KiM Goran Bogdanović (DS) za putne troškove dobio je 75.302 dinara. Gradonačelnik Jagodine Dragan Marković Palma (JS), recimo, putovao je za 54.841.
Čačanin Velimir Ilić, lider NS, “vozio” se za 18.480, a njegov sugrađanin i zamenik u parlamentu Miroslav Markićević za 90.778 dinara.

Dan zasedanja 1.200 dinara

Za dan skupštinskog zasedanja poslanicima sleduje nešto više od 1.200 dinara. Dnevnice dobijaju i kad dolaze na sednice odbora ili sastanke poslaničkih klubova, ali samo kada nema zasedanja parlamenta. Od 11. juna do 1. septembra svi poslanici su za dnevnice dobili ukupno 9.174.549 dinara.


Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Restoran u Skupštini ima najniže cene u državi
Poslanici ručaju za 260 dinara
Autor: M. Maleš | Foto:Fonet | 27.10.2008. - 07:41
Poslanici ručaju za 260 dinara

Dok su u prodavnicima u protekle dve godine cene mesa, hleba, mleka i drugih namirnica prosto divljale i do dva puta se udvostručile, u restoranu Skupštine Srbije vreme kao da je stalo. Cene u jelovniku skupštinskog restorana nisu menjane više od dve godine, pa narodni poslanici imaju privilegiju da jedu i piju po više nego pristupačnim cenama.

Bez obzira na činjenicu da poslanici, koji u proseku prime oko 115.000 dinara mogu da izdvoje za pristojan obrok po realnoj ceni, u vreme pauze u skupštinskom restoranu uopšte nije lako naći slobodan sto.
To, naravno, ne čudi jer samo na ovom mestu biftek se može pojesti za svega 260 dinara, dok ga u gradskim restoranima poslužuju po ceni od 450, pa do 1.000 dinara u prestižnim lokalima. Ramstek, punjeni file i ćuretinu sa podvarkom poslanici mogu da smažu za svega 210 dinara, koliko u kioscima košta obična pljeskavica.
Ukoliko se pak odluče za bečku šniclu sa pire krompirom, moraju da izdvoje tričavih 125 dinara. Teleća čorba je 40, dok je supa sa knedlama 30 dinara.
Uz pečene paprike za 35 dinara ili kupus salatu za 15, kao i kolač za 60, poslanik može da sebi priušti bogat obrok sa predjelom, jelom i desertom za manje od 400 dinara.
Ima, doduše, i izuzetaka, kao i onih koji paze na liniju, ali su u manjini. Na primer, „Blic“ iz pouzdanih informacija saznaje“ da šef poslaničke grupe Liberalno demokratske partije Čedomir Jovanović najčešće jede pohovane tikvice, koje koštaju 45 dinara, dok poslanik Demokatske stranke Dragan Vujadinović ni ne koristi usluge skupštinskog restorana, upravo zato što smatra da su cene nerealno niske.
Situacija za skupštinskim šankom je gotovo preslikana. Najraznovrsnija alkoholna i bezalkoholna pića, kafa, čaj i svi mogući sokovi mogu se kupiti za četiri do 20 dinara. Za šankom je, zato, konstantno navala, poslanici po foajeima kafice ispijaju neprekidno, ali, kako tvrde naši izvori, ne zaostaju ni s konzumacijom alkoholnih pića.
- Kod nas nema poskupljenja, samo pojeftinjenja - kaže jedan od konobara koga smo pitali kada je poslednji put poskupelo piće.
Inače, od bezalkoholnih pića najskuplja je ceđena limunada sa medom - 30 dinara, a od alkoholnih - viski „džoni voker“ ili „balantajns“, koji koštaju 95 dinara.
Osoblje koje radi za šankom tvrdi da se naviše ispija upravo viski, zatim pelinkovac (35 dinara) i piva od kojih na ponudi imaju“tuborg“ (55 dinara ) i „lav“ (38 dinara).

Poslanici: Jeste jeftino, ali restoran radi bez zarade

Velimir Ilić, šef poslaničke grupe NS:
- Istina je, cene jesu niske. Ja mislim da to treba dovesti na neke ekonomske cene, solidne… Ne baš da bude preskupo, ali pristojno. Zaista su niske.

Nada Kolundžija, šefica poslaničke grupe ZES:
- Neću time da se bavim, molim vas, to stvarno nema smisla. Ako je to tačno, onda postoji neko ko je nadležan za to, sekretar koji se bavi tim stvarima. Pa, nije moja stvar da se time bavim…

Zoran Krasić, poslanik SRS:
- Ja mogu samo da govorim o onome što je po Poslovniku. Ako nije - neću… I neću to da komentarišem zato što ne koristim usluge restorana, jer ne mogu da dođem na red od novinara.

Dušan Bajatović, poslanik SPS:
- One su i bez ovog poskupljena bile relativno niske. U poređenju s tim, sada izgledaju još niže. Ali, Skupština struju plaća po istoj ceni kao što plaćaju ostali pravni subjekti, kao i vodu… Nema tu neke nerealnosti, jedino što se ovde radi bez komercijalne zarade.


Blic

Stvarno uz sve njihove plate restoran skipštine bi trebao da ima cene u nivou gradskih restorana. Znam sad će neko reći da nas barabe koštaju mnogo više nego ti dotirani ručkovi, ali ako se tome doda i dotirani alkohol nadam se da će im uskoro stavljati stentove. Stoka izelička, neradnička i saboterska.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 15:32:55
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.