Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Down with Visa! - Skup entuzijasta 3. oktobra na Madjarskoj granici!  (Pročitano 17711 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1252
Zastava Pančevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.2
mob
SonyEricsson z1010
Sillypuppie u cemu je tvoj problem? Ne svidjaju ti se druge zemlje, nemas para do brazila, ili bi samo da odes u Madjarsku na piknik ?

daaa, da, da, da upravo to. Avion do brazila je 1000$... jedina bliska destinacija od tih koje si nabrojao je egipat, al fala preskočiću

iz pančeva ja mogu da idem 200km na sever, 400 na zapad, 80 na istok i 600 na jug i onda viza. Nije li to nenormalno?



a i putujem isključivo kolima Smiley
IP sačuvana
social share
Hajde da nadjemo stvari u kojima svi mozemo da dobijemo.
Hajde da ne nadjemo stvari, da se sporimo, gde neko moze da izgubi
Mi se lako ujedinimo protiv nekoga, a nikako da se ujedinimo za sebe. Hajde da se ujedinimo za sebe, pa kada uradimo sve sto mozemo za sebe, onda cemo se deliti. I taj dan nece nikada doci, jer cemo uvek imati sta da uradimo za sebe..." Zoran Djindjic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Nokia ispo iz modu
Rusija, Kuba, Venecuela, Brazil, Argentina, Jamajka, Kina, Japan, Indija, Egipat.... ima jos mnogo zemalja u koje mozete otici a vi se nameracili na fasisticku EU.
I posle mene ja, pazi ko god da oce da ode u neku drugu zemlju moze da dobiju vizu samo budale prave dramu oko toga i vlast dize prasinu oko toga jer nemaju sta pametije da rade.

aj sad uzmi globus pa probaj ponovo

@twice

apsolutno mislim da vize nemaju veze sa emigracijom

oš da kažeš da u italiji nema emigranata iz albanije, na veliko?

naprotiv mislim da je lakše kontrolisati emigrante u bezviznom režimu nego u viznom.





Шиптара има свуда и то је сасвим нека друга прича јер они контролишу већину нарко тржишта и баве се углавном криминалом. Али то је посебна тема...

Не знам како ти је лакше контролисати безвизни режим? Замисли например да једна Немачка изда месечно 500 виза Румунима и онда замисли безвизни режим кад ти 50.000 Румуна уђе у ЕУ. Шта је лакше контролисати?

Rusija, Kuba, Venecuela, Brazil, Argentina, Jamajka, Kina, Japan, Indija, Egipat.... ima jos mnogo zemalja u koje mozete otici a vi se nameracili na fasisticku EU.
I posle mene ja, pazi ko god da oce da ode u neku drugu zemlju moze da dobiju vizu samo budale prave dramu oko toga i vlast dize prasinu oko toga jer nemaju sta pametije da rade.


Па не занимају њих очигледно култура историја и традиција него дизниленд, лас вегас, легализована марихуана и остала срања.
Мада у сусштини и није битно шта кога занима, чињеница је да јесте боље нама да путујемо без виза али они не могу да схвате да је државама у које би ми да одлазимо боље да нам визе не укидају. А ми се ту ништа не питамо тако да...у ред по визу.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1252
Zastava Pančevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.2
mob
SonyEricsson z1010
e sad si odvalio. Ne zanima me kultura i istorija nego diznilend, e jebi ga...

rekoh, uzmite globus i mante me destinacija preko 2 dana vožnje i destinacija do kojih nema puta, voleo bi ja da vidim de su živele inke, al kad budem u penziji, sad me interesuje nešto malo bliže.

aj ovako, šta će tih 50000 rumuna da radi u eu? da se zaposli na crno, jel tako. Ko će da ih zaposli? EU. Tačka. Viza tu nije nikakav problem za nekog ko oće da prebegne. Radili su to i preko berlinskog zida pa ništa.

Ko hoće da ode u stare zemlje eu, taj će da ode. Sa ili bez vize. uvek ima neka rupa.

raspravljam se sa vama samo iz razloga što me nervirate sa stavom "jbg, šta ima veze" ili još gore "šta ćeš u prljavoj i smrdljivoj EU" (skoknite do egipta, ne treba viza, pa se malo prošetajte sami po kairu, ko izvuče živu glavu nek okači slike)
IP sačuvana
social share
Hajde da nadjemo stvari u kojima svi mozemo da dobijemo.
Hajde da ne nadjemo stvari, da se sporimo, gde neko moze da izgubi
Mi se lako ujedinimo protiv nekoga, a nikako da se ujedinimo za sebe. Hajde da se ujedinimo za sebe, pa kada uradimo sve sto mozemo za sebe, onda cemo se deliti. I taj dan nece nikada doci, jer cemo uvek imati sta da uradimo za sebe..." Zoran Djindjic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Nokia ispo iz modu
e sad si odvalio. Ne zanima me kultura i istorija nego diznilend, e jebi ga...

rekoh, uzmite globus i mante me destinacija preko 2 dana vožnje i destinacija do kojih nema puta, voleo bi ja da vidim de su živele inke, al kad budem u penziji, sad me interesuje nešto malo bliže.

aj ovako, šta će tih 50000 rumuna da radi u eu? da se zaposli na crno, jel tako. Ko će da ih zaposli? EU. Tačka. Viza tu nije nikakav problem za nekog ko oće da prebegne. Radili su to i preko berlinskog zida pa ništa.

Ko hoće da ode u stare zemlje eu, taj će da ode. Sa ili bez vize. uvek ima neka rupa.

raspravljam se sa vama samo iz razloga što me nervirate sa stavom "jbg, šta ima veze" ili još gore "šta ćeš u prljavoj i smrdljivoj EU" (skoknite do egipta, ne treba viza, pa se malo prošetajte sami po kairu, ko izvuče živu glavu nek okači slike)



Запослиће их такође неки Румун или други емигрант који је давних дана отишао тамо. Ако је тако како ти тврдиш онда ме просветли зашто нису масовно одлазили док им нису укинули визе? Пошто ти како видим тврдиш да свако може кад хоће.


П.С.И који је то онда по теби разлог зашто ми имамо визни режим? Можда су љубоморни што Sillypuppie има пара да путује?
« Poslednja izmena: 18. Sep 2008, 16:40:15 od twice »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1252
Zastava Pančevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.2
mob
SonyEricsson z1010
Ja pretpostavljam da su ljubomorni, jer su me jednom na granici pitali "jel si ti Sillypuppie, sunce li ti tvoje što oćeš da putuješ?"  Smile

aj ozbiljno

znači od trenutka kada su skinuli vize broj rumuna sa papirima koji imaju firme se odma povećao 1000 puta. Ili svi rade kod onog jednog rumuna koji je prebegao 48?

Oni su fakat zaposleni na crno u EU firmama i tu se priča završava, da nema ko da ih zaposli nebi ni išli. Pritom se postavlja pitanje koliko njih je zaposleno na crno. Nekoliko ljudi koje ja poznajem rade apsolutno sa papirima i vraćaju se kući za odmor i sl. Poljaci u VB rade isto na belo jer postoji potreba za upravo jeftinom radnom snagom i majstorima.

Ono što mene plaši je da vi niste u pravu, nego da mi ustvari neradeći ništa kočimo taj dolazak na jebenu belu šengensku listu. Neki dan kad je đelić opet pomerio ukidanje viza, neko tamo reče da je 80% posla u našim rukama, a 20% u EU. I koliko sam ja shvatio radi se o tehničkim stvarima, ne političkoj volji, već donošenju zakona, novim ispravama...

Zato se ja nerviram.

Zato i mislim da je ovaj protest glupost, odnosno da je mesto gde treba da se održi - ćošak nemanjine i kneza miloša, a ne granica sa mađarskom.

I još jedna stvar, ovo zbog čega se ja nerviram jeste trivijalno, al ja garantujem da nas vizni režim košta godišnje jedno letovanje, od polovnih automobila, ikee, polovnih mašina, i sličnih malo ozbiljnijih gluposti nego što je moj "piknik u mađarskoj"
IP sačuvana
social share
Hajde da nadjemo stvari u kojima svi mozemo da dobijemo.
Hajde da ne nadjemo stvari, da se sporimo, gde neko moze da izgubi
Mi se lako ujedinimo protiv nekoga, a nikako da se ujedinimo za sebe. Hajde da se ujedinimo za sebe, pa kada uradimo sve sto mozemo za sebe, onda cemo se deliti. I taj dan nece nikada doci, jer cemo uvek imati sta da uradimo za sebe..." Zoran Djindjic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.2
Pa zato i prave ove pasose da se ne bi mogli falisfikovati a to je i uslov za ulzazak u sengen zonu ako se tako kaze.
I ja isto vise volim putovati svojim kolima nego  busom ili vozom.
« Poslednja izmena: 18. Sep 2008, 18:34:37 od thug_life »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Nokia ispo iz modu
Ja pretpostavljam da su ljubomorni, jer su me jednom na granici pitali "jel si ti Sillypuppie, sunce li ti tvoje što oćeš da putuješ?"  Smile

aj ozbiljno

znači od trenutka kada su skinuli vize broj rumuna sa papirima koji imaju firme se odma povećao 1000 puta. Ili svi rade kod onog jednog rumuna koji je prebegao 48?

Oni su fakat zaposleni na crno u EU firmama i tu se priča završava, da nema ko da ih zaposli nebi ni išli. Pritom se postavlja pitanje koliko njih je zaposleno na crno. Nekoliko ljudi koje ja poznajem rade apsolutno sa papirima i vraćaju se kući za odmor i sl. Poljaci u VB rade isto na belo jer postoji potreba za upravo jeftinom radnom snagom i majstorima.

Ono što mene plaši je da vi niste u pravu, nego da mi ustvari neradeći ništa kočimo taj dolazak na jebenu belu šengensku listu. Neki dan kad je đelić opet pomerio ukidanje viza, neko tamo reče da je 80% posla u našim rukama, a 20% u EU. I koliko sam ja shvatio radi se o tehničkim stvarima, ne političkoj volji, već donošenju zakona, novim ispravama...

Zato se ja nerviram.

Zato i mislim da je ovaj protest glupost, odnosno da je mesto gde treba da se održi - ćošak nemanjine i kneza miloša, a ne granica sa mađarskom.

I još jedna stvar, ovo zbog čega se ja nerviram jeste trivijalno, al ja garantujem da nas vizni režim košta godišnje jedno letovanje, od polovnih automobila, ikee, polovnih mašina, i sličnih malo ozbiljnijih gluposti nego što je moj "piknik u mađarskoj"



Можемо до прекосутра да паламудимо шта је разлог. Сад је наводно Ратко Младић. Сутра ће бити ко зна шта. Чим ти испуниш један услов они ти поставе нова два. Нас јебу због Младића(наводно) Турке због овога, БиХ због онога... а све се своди на исту суштину. Неће нагли прилив емиграната.  Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1252
Zastava Pančevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.2
mob
SonyEricsson z1010
nadam se da nisi u pravu
IP sačuvana
social share
Hajde da nadjemo stvari u kojima svi mozemo da dobijemo.
Hajde da ne nadjemo stvari, da se sporimo, gde neko moze da izgubi
Mi se lako ujedinimo protiv nekoga, a nikako da se ujedinimo za sebe. Hajde da se ujedinimo za sebe, pa kada uradimo sve sto mozemo za sebe, onda cemo se deliti. I taj dan nece nikada doci, jer cemo uvek imati sta da uradimo za sebe..." Zoran Djindjic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Nokia ispo iz modu
nadam se da nisi u pravu


Па надај се. Јел ти стварно верујеш да Србија не сарађује са хагом иако су све српске главе сем Младића одавно  тамо заточене? Не буди дете.
« Poslednja izmena: 18. Sep 2008, 19:51:26 od twice »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1252
Zastava Pančevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.2
mob
SonyEricsson z1010
pa nadam se

ček bre, kakve sad veze ima haški tribunal sa belom listom?

Nismo li dobili "navodno" mapu puta, odnosno šta treba da uradimo da bi se na njoj našli?

jel to urađeno - nije

jel se spominje haški tribunal - ne.

tek kada ovi naši sve to urade što piše tamo, onda ću početi da verujem u to što ti pričaš.
IP sačuvana
social share
Hajde da nadjemo stvari u kojima svi mozemo da dobijemo.
Hajde da ne nadjemo stvari, da se sporimo, gde neko moze da izgubi
Mi se lako ujedinimo protiv nekoga, a nikako da se ujedinimo za sebe. Hajde da se ujedinimo za sebe, pa kada uradimo sve sto mozemo za sebe, onda cemo se deliti. I taj dan nece nikada doci, jer cemo uvek imati sta da uradimo za sebe..." Zoran Djindjic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.