Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Civilno sluzenje vojnog roka!  (Pročitano 21961 puta)
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
Naplasiste me...  Smile
Znaci veza je bitna!
Zna li neko da li se u civilnu ide u istim rokovima kada i redovni vojnici krecu(sep. jan. mart jun) ili moze, recimo, i u oktobru da se ide?
mislim da ne postoje takvi rokovi kao u redovnom sluzenju ali da se sigurno ide po nekom redu jer oni sluze valjda devet meseci...
nisam bas upoznat...ja sam bio u vojsci 1996...tad nije bilo toliko fegeta i seka persi kao sad Smile Smile (zeza...nemoj se odmah loziti Smile)
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4634
Zastava Beograd
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung S4
Hvala, to me interesovalo posto bih da idem na more sa devojkom pa bih da sto pre skinem to sa vrata da ne bih dzedzio leti negde.
IP sačuvana
social share
 


Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone 3Gs
Tesko da mozes da dobijes nesto sto je toliko zajebano da je vojska bolja... Recimo, primer za koji sam siguran.. Ukoliko dobijes zdravstveni centar - ne mozes da menjas pelene i slicno sto ce ti napricati jer ni medicinsko osoblje ne sme da dozvoli da to radi bilo ko osim njih, posto, ma kako to zvucalo, vodi se kao medicinska intervencija. Dakle, ono sto rade vojnici na odsluzenju civilnog vojnog roka po bolnicama je da guraju kolica, nose materijal na druga odeljenja, idu po dorucak i novine i sede i gledaju spanske serije sa sestrama. A svi ih paze i maze posto su muzjaci uglavnom retkost na odeljenjima (osim ako su doktori), tako da ce ti i sa te strane biti zanimljivo (ovaj deo ne bih pominjao devojci da sam na tvom mestu Smile )
Takodje, to gde ces biti rasporedjen moze zavisiti od skole/fakulteta koji si zavrsio.. Ako si zavrsio neku skolu sa kojom imaju povezanu raspodelu civilnih vojnika (tipa: medicinska skola - zdravstveni centar, ekonomija - opstinska administracija, dramske umetnosti - pozoriste, istorija - muzej), velike su sanse da ces dobiti nesto sto je srodno tvom pozivu..
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Ja se izvinjavam što upadam ovako bez veze, i bez reda, ali to što situacija nije sjajna, nije izgovor da se ne ide u vojsku. To se zato i zove vojska, odsluženje vojnog roka, a ne letovanje i odmor. Čuj ovoga, SDO 2 puta mesečno ... Pa šta? I da je 2 puta nedeljno, hoće li umreti od gladi? Vojska i jeste da se malo oseti tvrdo, da se oseti disciplina, ako ima problema, ima kome da se obratiš i sve se reši .... I ja sam služio 96 na 97,  i služio sam 12 meseci, i nije mi otpao rep. A sada pizde ne mogu ni 6 meseci da izdrže.
Neko mi je baš pre par dana pričao da su maksimalno pooštrili kontrole, bar ovde kod mene, i veza ili ne, MORAJU da odgiljaju koliko mora tamo gde jeste, i da ih šibaju da odradjuju posao, da nema lelemudovanja. Baš po onome, nećeš pušku, onda ćeš malo da radiš ... to i to u skladu s tim ... adekvatna zamena .... I drago mi je zbog toga.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 18631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ma civilno sluzi.....ne moze da bude gore nego u redovnoj vojsci. Ja sam u junu zavrsio civilno sluzenje. Bio sam na fakultetu i bilo mi je super. Kao i za sve u ovoj zemlji potrebna ti je veza.  Fora je da institucija u kojoj imas vezu i gde bi da sluzis posalje dopis vojnom odseku da si im bas ti potreban. Ja sam na tu foru otisao na fax.

Takodje, to gde ces biti rasporedjen moze zavisiti od skole/fakulteta koji si zavrsio.. Ako si zavrsio neku skolu sa kojom imaju povezanu raspodelu civilnih vojnika (tipa: medicinska skola - zdravstveni centar, ekonomija - opstinska administracija, dramske umetnosti - pozoriste, istorija - muzej), velike su sanse da ces dobiti nesto sto je srodno tvom pozivu..

Ovo na zalost nema veze sa istinom.... Veliki procenat polaznika u vojsku ima vezu, proberu najbolja mesta iako mozda njihovo obrazovanje nema veze sa mestom na kome ce sluziti vojnio rok, ono sto ostane nije bas sjajno. Moj kolega sa faxa(sad je diplomirao) je otisao u cistocu i zelenilo iako je zavrsio ekonomski fax-informaticki smer.
« Poslednja izmena: 29. Avg 2008, 15:39:43 od sarmagedon7 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone 3Gs
Takodje, to gde ces biti rasporedjen moze zavisiti od skole/fakulteta koji si zavrsio.. Ako si zavrsio neku skolu sa kojom imaju povezanu raspodelu civilnih vojnika (tipa: medicinska skola - zdravstveni centar, ekonomija - opstinska administracija, dramske umetnosti - pozoriste, istorija - muzej), velike su sanse da ces dobiti nesto sto je srodno tvom pozivu..

Ovo na zalost nema veze sa istinom.... Veliki procenat polaznika u vojsku ima vezu, proberu najbolja mesta iako mozda njihovo obrazovanje nema veze sa mestom na kome ce sluziti vojnio rok, ono sto ostane nije bas sjajno. Moj kolega sa faxa(sad je diplomirao) je otisao u cistocu i zelenilo iako je zavrsio ekonomski fax-informaticki smer.

Moguce.. Smile ..za onaj prvi deo mog posta znam provereno, a za ovo sam cuo da bi tako valjda trebalo da bude.. ali dobro, snaci ce se decko, svako ima negde vezu ovih dana Smile  ..Mada, pre bih izabrao zelenilo nego vosjku, any day..
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
u mom mestu "vojnici" na civilnom odsluzenju vojnog roka rade u javnom komunalnom preduzecu...ciste smece,septicke jame i tako to....nebitno koju su skolu zavrsili Smile

Citat
.Mada, pre bih izabrao zelenilo nego vosjku, any day..

evo ga jos jedan komunalac Smile

« Poslednja izmena: 29. Avg 2008, 16:56:19 od mrgec »
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone 3Gs
u mom mestu "vojnici" na civilnom odsluzenju vojnog roka rade u javnom komunalnom preduzecu...ciste smece,septicke jame i tako to....nebitno koju su skolu zavrsili Smile

Citat
.Mada, pre bih izabrao zelenilo nego vosjku, any day..

evo ga jos jedan komunalac Smile

yeah.. s tim sto ce ukinuti vojsku do tada.. ali dobro.. bolje to u svakom slucaju nego da me polupismeni iskompleksirani *hijerarhijski cin po zelji u nasoj vojsci* maltretira i zajebava.. Jedino sto nikada necu postati muskarac  Smile
 Smile
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Ја знам неке људе коју су се ту провели ко боси по трњу!Додуше спава се и јед код куће!
Свеједно,носили су неке џакове!И фора је у томе била што кад год неком кажу шта студирају, што тежи факултет то више џакова моаш да носиш!
А било је и срећника!Мој отац некима ''командовао'' а шта занју,не смеш ништа да им повериш, дођу у неко време,јаве се после сат-два мој им отац командовао вољно!
Да све иде на везу.А ради е коме шта падне,срећници по болницама,позоришту,бибљотекама,школама...а меки:комунално,грађевина....
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
Citat
Jedino sto nikada necu postati muskarac

ovo si ti rekao...ne ja
mada...lepo je sto to priznajes  Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.