Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Civilno sluzenje vojnog roka!  (Pročitano 21953 puta)
29. Avg 2008, 03:14:36
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4634
Zastava Beograd
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung S4
Ovako narode...
Posto mi se ne upisuje drugi faks, a vojska ce me svakako cekati odlucio sam da se prijavim na civilno odsluzenje.
Interesuje me da li neko zna nesto vise o tome. Konkretno, da li se civilno odsluzenje moze poceti bilo kada u godini ili to ide kao i regularna vojska u septembru, januaru, martu i junu? Takodje, da li znate koliko se dnevno radi na odsluzenju, posto sam cuo razne price od ljudi koji su sluzili civilku kko su provodili u firmam svega po par sati dnevno?
Ako imate jos nekih korisnih informacija voleo bih da mi kazete posto nisam bas najbolje upucen u stvari...


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora ziledin (Vreme: 29. Aug 2008, 10:40:38)
IP sačuvana
social share
 


Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
ovo je vojni pdf i 3.14chkice kao ti nisu dobrodoshle ...  Smile Smile

ide se isto kao u vojsku ,samo se vishe cheka na poziv , jer vas mamlaza-civilnjaka  ima mnogo ...  Smile

teoretski se radi od 7-15(ili 14) h ,mada sve zavisi od toga imash li vezu. neko radi i 2 sata dnevno ,a neko (vecina  Smile ) chisti parkove ili kopa grobove (ne zezam se ) . pogledaj u vo ko u tvojoj opshtini koristi civilnu radnu snagu ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4634
Zastava Beograd
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung S4
Ko bi rekao, pajser koji je cuo za Pi...  Smile
Cuo sam i ja da svasta dobijaju da rade, zato i pitam kakva u iskustva drugih u vezi sa civilnom.
IP sačuvana
social share
 


Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 94
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
mob
Nokia N70
BF ne budi toliko ostar, znas i sam kakva je situacija u samoj VS.

Sashas, kod civilnog sluzenja ti je kao i u zivotu. Mozes, ali ne moras proci dobro. Ono sto je bitno je VEZA! Nikuda ne idi bez veze (kako god to shvatio!). Ono sto BF rece raspitaj se... a onda trazi vezu.

Od ekstremno dobrih primera cuo sam da je bilo mladjih asistenata na faksu koji su "dobili" svoj faks, kancelariju, predavanja... tako da nisu izgubili kontinuitet.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 75
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
Izvini, a kakva je situacija u VS? Da ih ne siluje neko tamo? Vuku topove umesto konja?
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


´Ω ξεíν´, ´αγγέλλειν Λακεδαιμονíοις

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1049
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
SonyEricsson p910i
Izvini, a kakva je situacija u VS? Da ih ne siluje neko tamo? Vuku topove umesto konja?

Nisi daleko od istine. Otprilike je ista situacija kao u VRS dok je nisu ukinuli.... poluidioti zatucani podoficircici, koji su dosli ne to mjesto preko veze te jebu ko konja. SDO ti ne gine barem 2x mjesecno, a i ovi drugi su odvratni. Sacica poluidiota se igra sa oruzjem (umalo da oslijepim kada mi je kreten u rovu ispalio corak u lice), a ti mislil "koji kurac ja radim ovdje"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 603
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 6131
Ja sam isao na redovno odsluzenje vojnog roka 2006 i na zalost moracu da se slozim sa kiberdajnom.
Situacija nije najsjajnja, prevashodno mislim na higijenu i hranu, takodje bih se slozio i sa tim da ti vise od icega za civilno sluzenje treba VEZA.
Jedan poznanik je zaglavio noseci mrtvake na KBC-u, dok je drugi lelemudao po Narodnom pozoristu, a treci se isto tako zajebavao po 1-2 sata dnevno u domu zdravlja.Razlika je bila prvi nije imao vezu, a pogadjas druga dvojica nisu.Tako da .......
Presudi sam.  
Smile
IP sačuvana
social share
I ajmo opet za iste pare !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Selim...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Citat
Mozes, ali ne moras proci dobro. Ono sto je bitno je VEZA! Nikuda ne idi bez veze
inace menjas pelene starim i bolesnim.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4634
Zastava Beograd
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung S4
Naplasiste me...  Smile
Znaci veza je bitna!
Zna li neko da li se u civilnu ide u istim rokovima kada i redovni vojnici krecu(sep. jan. mart jun) ili moze, recimo, i u oktobru da se ide?
IP sačuvana
social share
 


Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.