Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Video sharing sajt,dosta ulaganja...dali se isplati krenuti?  (Pročitano 4526 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 168
Zastava Indjija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson w810i
znas kako.hocu da ulozim pare hocu da uradim nesto dobro ali hocu i polako nesto da zaradim!moja ideja je da napravim srpski sajt koji ce da ima istu namenu kao youtube.ima gomila sajtova koji preuzimaju yotube klipove ali to nije to,cilj je da drugi sajtovi hostuju klipove sa mog sajta i tako da mi dovlace posete.a to sa uploadom na youtube mi se ne svidja jer je to bas nelegalno jer ne bi da ulozim dosta vremena u taj posao i onda mi neki pametnjakovic suspenduje sajt.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud srbin je proklet jednom ga ubijes on hoce opet
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone 6s
Ako hoces da ulozis pare a sam nemas originalnu ideju, nadji nekog ko ima...
Ili nek se nekoliko vas udruzi. Ali ne ko da ste 2. osnovne pa zajedno skupljate slicice fudbalera, nego lepo i jasno, ko ulazi sa cim, ko daje sta, na osnovu toga, ko ima koliki udeo u firmi koja je vlasnik svega i svi srecni i zadovoljni.

Primer je isti i ako imas znanje a nemas ideju, imas znanje a nemas pare, imas ideju ali nemas pare, imas ideju ali nemas znanje i pare i sl.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 168
Zastava Indjija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson w810i
imam vec neke dogovore sa par ljudi,ja imam najvise znanja i ulazem a oni volju da rade i uloze jos nesto.
taj ideja za video sajt je stopirana.
problem je sto svako ima drugu ideju i interesovanje pa izgleda da cemo raditi nekoliko zasebnih manjih sajtova tipa oglasi,job search,online shop,auto oglasi,reseller domena i hostinaga...zanima me jel neko koristio turnkey sajtove?sad malo cackam po takvim sajtovima i bas imaju zanimljiva resenja za male pare.
« Poslednja izmena: 07. Sep 2008, 17:32:23 od view »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud srbin je proklet jednom ga ubijes on hoce opet
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone 6s
Kada sam to rekao mislio sam na ozbiljnu ideju, ozbiljno znanje i ozbiljne pare...

Za valjano resenje nemate para sigurno. To je red velicina od par desetina hiljada eura. Za india / pakistan / philipines / china turnkey solutions imate, ali bolje odmah lepo da kompjutere polijete benzinom i resite problem.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 168
Zastava Indjija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson w810i
e pa sad! nisam ja Leri pejdz i nemam partnera Sergeja Brina i ne ocekujem da cu uspeti kao oni.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud srbin je proklet jednom ga ubijes on hoce opet
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone 6s
To i dalje ne znaci da treba da krenes da pises memoare a juce si naucio poslednje slovo, a na znake interpunkcije jos nisi navalio...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 168
Zastava Indjija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
SonyEricsson w810i
Znam da vadim temu iz mrtvih ali cisto da obavestim da sada imam svoja dva dedicated servera i da sam pokrenuo video sharing sajt.pa ko hoce da pomogne u razvijanju neka se javi na pm
IP sačuvana
social share
Srbin je lud srbin je proklet jednom ga ubijes on hoce opet
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Drugovi, drugovi, ... pa u drugom stanju...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2954
Zastava Vienna
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
HTC Sensation XL
Prvo si trebao traziti ko ce ti pomoci u razvijanju pa onda zakupiti dva dedicated koja vjerujem da nisi  dobro prilagodio za video sharing sajt...
IP sačuvana
social share
To je kao da kazes da nisi primetio ljubicastog slona sa neonskim osvetljenjem u guzici kako stoji pored tebe u mracnoj sobi Smiley
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Apple iPhone 6s
Masine i mreza predvidjeni za tako nesto su skupi kao otrov... tako da su to verovatno obicne dedicated masine koje mogu da guraju tako nesto za nase trziste, jer prosto nema traffica da to bude problem... bar za sada..
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 168
Zastava Indjija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
SonyEricsson w810i
Prvo si trebao traziti ko ce ti pomoci u razvijanju pa onda zakupiti dva dedicated koja vjerujem da nisi  dobro prilagodio za video sharing sajt...
Ne servere sam zakupio pre skoro godinu dana u neke druge svrhe ali sada sam se setio da bi i ovo mogao da pokrenem .sto se tice masina i bandwitha to su jake masine ali evo sajt sam podigao pre nekoliko dana i imam jos dosta posla pa cak i kad budem imao 10000 unikatnih poseta dnevno bukvalno bi mogao takav sajt da drzim na jakom hostu ili  na vps a ov sto SF prica to se odnosi ne neke astronomske posete od 50000-200000 hiljada ljudi dnevno.pa to malo koji sajt u Srbiji ima i kad bi imao toliku posecenost od marketinga bi mogao da drzis jjake servere a do tada svakom preporucujem da pocne sa web hostingom pa tek kad se tu nakupi nekoliko hiljada poseta dnevno da razmislja o transferu na neku jaku masinu.transfer sajta sa servera na server ne traje puno.
Ovaj forum radi na nekoliko servera koliko ja znam ali pretpostavljam da je krenuo sa obicnim web host nalogom jer nema smisla bacati pare za sever bar za prvi mesec dok jos nemas puno clanova.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud srbin je proklet jednom ga ubijes on hoce opet
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.