Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prevarantski kvizovi na Tv Metrolopis, Tv EiMM, SOiS Tv... i mnogih drugih  (Pročitano 11764 puta)
25. Avg 2008, 00:21:54
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 81
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
''Trazimo rec danas, samo pogodite jednu jedinu rec i dobitnik ste veoma vredne nagrade od sto hiljada dinara. Mozete nazvati koliko god hocete puta, veoma je lako, veoma je jednostavno, nagrada ceka da je preuzmete, zar je to malo novca? Recite mi !  Svi znamo za tu rec. Resenje nije rec koja ne postoji, koju vi ne znate, nije rec za koju niste culi...''

pri ovom tekstu koji izgovaraju uglavnom zgodne i odabrane voditeljke sa stalnim osmehom na licu (neke od njih i igraju, tacnije njisu se uz ritam nazovi muzike koja se cuje u pozadini - ovo nije za komentarisanje!!!), neprestano nam blinka velika novcana suma u dinarima ili evrima (niko ne moze da je ne vidi), zatim sledece sto je uocljivo je broj telefona koji pocinje sa 0900/... ispod koga se jedva vidljivim fontom vidi cena :  Uglavnom 30din uspostavljanje veze + 40din svaki minut koji se provede na cekanju.

Svi ovi kvizovi se svode na jedno: Sastaviti rec od ponudjenih slova,  u nekoj emisiji je cilj sastaviti sto duzu rec od ponudjenih slova, koja su rasporedjena tako da je SVIMA jasno o kojij se reci radi - npr veceras na jednoj od pomenutih televizija:  KON - u prvom redu, CEN - u drugom redu, SAN - u trecem redu, TRI - u cetvrtom redu... Svima je jasno da se radi o reci KONCENTRACIJA, ali ''ljudi se javljaju'' (postavlja se pitanje da li se to stvarno javljaju ljudi ili je u pitanju neki dogovor-prevara od strane rezije i ostalih organizatora da jednostavno fingiraju ukljucenje ljudi a samim tim i celu emisiju) i izgovaraju sve ostale reci sastavljene od ponudjenih slova, neke reci cak i ne postoje. Za vreme izmedju dva ''ukljucenja'' voditeljka na silu prica neke price , kako bi dobila na vremenu, kobajagi cekajuci naredno ukljucenje.

Naime se radi o tome, da gradjani koji okrecu telefonski broj koji blinka na ekranu, znaju tacan odgovor, a oni svoje ljude nekako ukljucuju u program - naravno sve unapred dogovoreno, kako bi davali pogresne odgovore i samim tim zamajavali ljude koji cekaju na liniji i kojima ce biti ispostavljeni ''kilometarski'' telefonski racuni. Ali posle bude kasno...

Sta Vi mislite o tome? Da li je jos neko uvideo ovu prevaru i obmanu gradjana? Kada ce nesto ovako biti regulisano zakonom? 

O tarotu, i horoskopima - sedenje za lap-topom , ako je isti u najboljem slucaju uopste i ukljucen... ne bih sada !


pozdrav svima !
« Poslednja izmena: 25. Avg 2008, 00:25:50 od StGeorge »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
zakonom je regulisano ono shto pishe sitnim slovima (40 din + PDV) , a ostalo ... pa choveche , u kom vremenu i prostoru ti zivish ....  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
bf ja ipak mislim da iza cele price stoje Jevreji i crnci!? Sta ti kazes?  Smile Nimalo nije naivna tema. Sve ovo rade kako bi Srbe istrebili.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 81
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pa to u kom vremenu zivimo ne znaci da treba da  budemo neobavesteni i da nemi sa zatvorenim ocima ''posmatramo'' celu stvar zar ne !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3955
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16

Kakva zemlja takvi i zakoni,potpuno je nevazno sta je u skladu sa zakonom a sta nije poste se sve svodi na manje ili vece prevare.
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
Samsung SGH-E630
Ovaj je najgori  Smile

 


Bila je ranije neka druga voditeljka koja je još više histerisala  Smile
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Apple iPhone
Ne mogu da verujem kakve, kako bi to Korac rekao za sve nas, "pacijentkinje" Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 81
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Au enaB pa ovo je nehumano .... pogotovo ovaj drugi klip sto pokazuju novac i vicu sveg glasa: Ovo je Vas novac, pogledajte !

Udaraju na tudju nesrecu i ljudsku bedu onako najgore... ljudi koji to zovu, pored onih koji zovu iz svoje glupavosti, ima onih koji zovu i iz ocaja !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
E da ti znas na sta sve ljudi trose cash. I treba ih hebati  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5496
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Uh kako sam se iznervirao kad sam video onu crnu retardiranu sa pinka, pa to je dno dna. A ni ova druga nije puno bolja...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.