Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 20:00:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fiat kupuje Zastavu  (Pročitano 8216 puta)
29. Apr 2008, 17:02:04
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Fijat dolazi u Zastavu

29. april 2008. | 16:05 | Izvor: B92

Beograd -- Posle 55 godina najviši predstavnici Fijata dolaze u Srbiju. Fijat zainteresovan za strateško partnerstvo u Zastavi.

San da će se Fijatovi automobili proizvoditi u Kragujevcu izgleda da počinje da se ostvaruje. Dolazak Fijata je prva konkretna posledica najavljenog potpisivanja Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju, tvrde predstavnici vlasti. Predsednik Srbije Boris Tadić najavio je da predstavnici italijanskog Fijata sutra dolaze u Srbiju kako bi sa predstavnicima srpskih vlasti potpisali memorandum o saradnji.

Taj dokument predviđa da Fijat uloži u Zastavu oko 300 miliona evra, a prema najavama, ta suma trebalo bi da bude znatno veća.
Punih 55 godina, nakon što se tadašnji predsednik italijaske kompanije Fijat Đovani Anjeli boravio na ovim prostorima i sastao sa Titom, istorija se ponavlja.

Sadašnji predsednik te kompanije Serđo Markione predvodiće delegaciju koja u sredu dolazi u Srbiju da sa predstavnicima vlasti u Srbiji potpisala memorandum o saradnji.

Taj memorandum podrazumeva strateško parterstvo "Fijata" i kragujevačke “Zastave”. U govoru na prvomajskoj konvenciji koje su organizovali srpski sindikati, predsednik Srbije Boris Tadić ocenio je da je korist od takvog sporazuma za Srbiju mnogostruka

"Možda ćemo već sutra pokrenuti proizvodnju za tri do 3.500 radnika, danas ne možemo ni da izračunamo koliko će novih radnih mesta možda već sutra taj novi ugovor obezebediti u godinama koji dolaze. Oni koji će biti dobavljači, proizvođaci auto delova. To su načini na koji mi rešavamo probleme", kazao je Tadić.

Ministar ekonomije i regionalnog razvoja Mlađan Dinkić kaže da je dolazak Fijata prva konkretna posledica najavljenog potpisivanja sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju. On je ugovor sa Fijatom nazvao - sporazumom decenije za čitav metalski kompleks.

“Mi razmišljamo o modelu, zajedničkom ulaganju sa Fijatom, gde bi država zadržala manjinsko učešće u Zastavi sa mogućnošću da ga proda ako želi za pet godina i time postigne jednu mnogo veću cenu jer će ovo biti jedna sasvim nova farbrika. Pregovara se o mnogo većim investicvijama od 300 miliona evra koliko je prvobitno bilo planiramno od strane Fijata”, naveo je Dinkić.
« Poslednja izmena: 29. Apr 2008, 17:03:42 od danilobg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia E
Fijat dolazi u Zastavu


Taj dokument predviđa da Fijat uloži u Zastavu oko 300 miliona evra, a prema najavama, ta suma trebalo bi da bude znatno veća.
Punih 55 godina, nakon što se tadašnji predsednik italijaske kompanije Fijat Đovani Anjeli boravio na ovim prostorima i sastao sa Titom, istorija se ponavlja.

znaci opet fica, yugo stojadin i florida, jebem te fabroko i jebem te zemljo propala. Smile Smile Smile Smile
Ja sam vise puta rekao i opet cu zastavu treba sravniti sa zemljom i napraviti poljoprivredno dobro ili zooloski vrt a onih 80% ljudi iz fabrike koji se nalaze po kancelarijama treba zatvoriti u kazeve u tom zoo vrtu!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung Galaxy IIs
Fijat dolazi u Zastavu


Taj dokument predviđa da Fijat uloži u Zastavu oko 300 miliona evra, a prema najavama, ta suma trebalo bi da bude znatno veća.
Punih 55 godina, nakon što se tadašnji predsednik italijaske kompanije Fijat Đovani Anjeli boravio na ovim prostorima i sastao sa Titom, istorija se ponavlja.

znaci opet fica, yugo stojadin i florida, jebem te fabroko i jebem te zemljo propala. Smile Smile Smile Smile
Ja sam vise puta rekao i opet cu zastavu treba sravniti sa zemljom i napraviti poljoprivredno dobro ili zooloski vrt a onih 80% ljudi iz fabrike koji se nalaze po kancelarijama treba zatvoriti u kazeve u tom zoo vrtu!

Bravo, radikalsko rešenje  - tipa prodaje jabuka Rusima

Vidiš ja bi podržao Dinkića, da obezbedi neki ugovor po kome bi Zastava bar proizvodila
rezervne delove za neke tipove automobila ili samo za Fiat.
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Престани да лажеш. Ко је рекао да Фијат купује Заставу?!?!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 249
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Престани да лажеш. Ко је рекао да Фијат купује Заставу?!?!

Danas bila udarna vest na RTS , sacekaj malo , doci ce i do Chikaga ... :-)

Ne kupoprodaja , vec stratesko partnerstvo ...
IP sačuvana
social share
Nisu krivci depresivci , lude i psihopate
sto su rusili pa sada nama nude lopate .

Krivi smo mi !

Nisu krivi sedativi sto ih nisu sputali ,
sorry , matori , krivi smo mi koji smo cutali !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia E
Fijat dolazi u Zastavu


Taj dokument predviđa da Fijat uloži u Zastavu oko 300 miliona evra, a prema najavama, ta suma trebalo bi da bude znatno veća.
Punih 55 godina, nakon što se tadašnji predsednik italijaske kompanije Fijat Đovani Anjeli boravio na ovim prostorima i sastao sa Titom, istorija se ponavlja.

znaci opet fica, yugo stojadin i florida, jebem te fabroko i jebem te zemljo propala. Smile Smile Smile Smile
Ja sam vise puta rekao i opet cu zastavu treba sravniti sa zemljom i napraviti poljoprivredno dobro ili zooloski vrt a onih 80% ljudi iz fabrike koji se nalaze po kancelarijama treba zatvoriti u kazeve u tom zoo vrtu!

Bravo, radikalsko rešenje  - tipa prodaje jabuka Rusima

Vidiš ja bi podržao Dinkića, da obezbedi neki ugovor po kome bi Zastava bar proizvodila
rezervne delove za neke tipove automobila ili samo za Fiat.

Ja sam rekao jedino moguce resenje a ti sto bi ucinio sve da zastitis tvoje ideoloske bogove dinkica i djelica to je tvoj problem! Smile
Fiat ne kupuje zastavu samo je zainteresovan isto kao i VW! Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Престани да лажеш. Ко је рекао да Фијат купује Заставу?!?!

Pročitaj celu vest.

Fiat sutra potpisuje memorandum o saradnji koji podrazumeva ulaganje 300 miliona evra u Zastavu. Time se sklapa strateško partnerstvo u kome će većinski vlasnik biti Fiat a manjinski država.



« Poslednja izmena: 29. Apr 2008, 17:33:01 od danilobg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.27
Коначно.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.1.1
cim su Kinezi uslu u trku odma svi oce da kupe  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2238
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
cim su Kinezi uslu u trku odma svi oce da kupe  Smile

Treba i Kinezima ponuditi dobre uslove da i oni grade fabriku. Ako Italijanima ne smeta sto im Kinezi grade pogon kod Napulja, zasto bi nama smetalo da izgrade negde u Srbiji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 20:00:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.