Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srbin pretučen u CG, samo zato što je Srbin!  (Pročitano 24759 puta)
Poznata licnost


create...destroy...enjoy!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2941
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia ????
pametujes prijatelju, sarkastican si, mnogo bih vise cenio da si me ispickarao (s oprostenjem),iskrenije je to nego da nastupas sa ovakvim cinizmom...
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
pametujes prijatelju, sarkastican si, mnogo bih vise cenio da si me ispickarao (s oprostenjem),iskrenije je to nego da nastupas sa ovakvim cinizmom...

Као прво ја тебе не знам као ни ти мене и немам намјеру никога да испичкавам.
Ја сам онога дебила одјебао због помињања Велика Србија јебала га она,а са тобом
нисам хтјео да улазим у дијалог јер сам мислио да ћеш након мога одговора престати
са увредама.Јебига мора се човјек бранити некако.
Није цинизам зато што сам ти скренуо пажњу да си ти писао онако како си мени
говорио да не пишем.Није ми намјера да никога увриједим,а дужина постова је зато
што волим да не остајем недоречен.Извини ако си мислио да имам нешта против
тебе лично.
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


create...destroy...enjoy!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2941
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia ????
ok, dakle, u pitanju je nesporazum... Ja sam tebi hteo da porucim da na provokaciju ne treba da reagujes ostro, a nakon tvog prvog odgovora sam stekao utisak da si besposlicar kome je ceo zivot svadjanje i provokacija po forumima(ocigledno pogresan). Jel sad sve u redu?
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
ok, dakle, u pitanju je nesporazum... Ja sam tebi hteo da porucim da na provokaciju ne treba da reagujes ostro, a nakon tvog prvog odgovora sam stekao utisak da si besposlicar kome je ceo zivot svadjanje i provokacija po forumima(ocigledno pogresan). Jel sad sve u redu?

Жив ми био.
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1104
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Каменовани ученици Богословије на Цетињу

Вијести 20.03.2010 10:05 0

ЦЕТИЊЕ – Непознати починиоци наставили су каменовање ђака Богословије Светог Петра Цетињског, на Цетињу, као и управну зграду ове црквено-школске установе, саопштила је Информативна служба Митрополије црногорско приморске - Светигора прес.

Овај инцидент се, како се наводи, догодио испред улаза Богословског интерната.

Подсјећа се да је каменовања било и претходних вечери када су камењем ломљена стакла на прозорима управне зграде Богословије.

Ректор Богословије протојереј Гојко Перовић је тим поводом изјавио да међу ученицима нема повријеђених, као и да су сви ови случајеви уредно пријављени полицији.

Управна зграда школе и ђачки интернат налазе се на различитим локацијама у граду, тако да је очигледно да се ради о унапријед организованој серији напада, наводи Светигора прес.

На лице мјеста је изашла полиција, извршен је увиђај, а за починиоцима се трага.
IP sačuvana
social share
Ah, kad se Bosnom sevdah zaori...Pa procvijeta behar i sve podijeli...kahva zamirise po mahali.
Sve bi ti srce stalo od radosti...Ja ljepote Boze dragi!
Ko da Bosnu Bog sam za sebe stvori.
Pa u tren , vidis svaki sokak i carsiju, sviju volis ko da su ti rodjeni.
I nedas je. Jer te tu mati rodi,jer s...e za nju rijeke krvi proli!
Branise Bosnu ,ljepoticu,junaci brane je i danas dani.
Zatvoris oci i zahvali Bogu sto si Bosanac i sto te takvom ljepotom nadari!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Mržnju prema Beogradjanima sam osetio još 1993-će kad je zamalo izbila tu kad su nas trojcu startovali i pitali odakle smo ali umesto da ga spržim esnicom iskulirao sam i rekao mu šta tebe boli 'rac pa kad su videli da se nismo usrali sklonili se uz izvinjenje jednog  lika sa njima da mu je drug malo popio i taj fazon.
Pa nas je murija maltretirala kao da smo došli da krademo i sl. a na kraju kada smo se vraćali vozom pri polasku su neki klinci-njih 5-6 bacali kamenje sa "Marš u Beograd pička vam materina". Budala sam što sam i bio a eto odem letos i to je konačno poslednji put makar nemao gde da odem nikad u životu-crna gora nikad više.

  E sad,svuda ima ološa i dobrih ljudi pa tako i u CG medjutim politika je takodje zapadnoulizička tako da od čojstva i poštenja ne osta ništa. Nažalost. A i ti cetinjani misli...Šabanijada.Primorci su uvek bili pitomiji deset puta-tako je svuda jbg šta ćeš. Žao mi je samo što smo jedan narod a ovo se dešava...
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 89
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Sve je ovo rekla -kazala,ja sam crnogorac,pricam srpskim jezikom,volim srbe i srbiju i volim kad ih sretnem u crnoj gori i svuda u svijetu..!!! pojedinaca ima i u srbiji i crnoj gori ali im ne treba pridodavati znacaju..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Ja mislim na primitivce koji se prse se da su najvece patriote a zabe im iskacu iz usta...
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.