Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srbin pretučen u CG, samo zato što je Srbin!  (Pročitano 24762 puta)
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
Ericsson T28
Hrvati barem ne kriju da nas mrze.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Ne treba zatvarati oči pred ovim. Antagonizam u CG prema svemu što je srpsko je veći nego ikad.

To si zakljucio na osnovu jednog incidenta ove letnje sezone?
Jasno je da mozda kao ugostitelji nisu najljubazniji, ali cini mi se da taj odnos nije samo prema Srbima. Svakako da ima onih koji bas u najmanju ruku ne vole Srbe, ali takvih ima i ovde u suprotnom smeru. Nista novo, i nista sto do sada nismo znali.
jednog? hahahahahahahahahahahaha mozda 1001  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Citat
E, a jel ima neko na ovom svetu sa kim Srbi nece zakuvati? I koga nece proglasiti za "krvnog neprijatelja"? I onda posle "niko ne voli Srbe". A zasto da vas (pokondirene tuke) vole?
Lepo rece Nikola Kojo "dok ste sedeli u kancelarijama i jeli burek i jogurt i za sve dobijali platu za dva pojedena bureka, onda je bilo "jebes srpstvo", sad kada vise nema para, onda cemo malo da ratujemo" (doslovce).

U kojem si ti stanju kad pises ovako veze sa temom nemaju postovi
Jel citas ti ovo sta si ti time zelio reci? Mislim da ni sam ne znas

Prvo pitanje sa kim Srbi nece zakuvati ? Glupost cista jesi u toku price jel citas sta se uopste desilo
A ni ovaj citat ti bas ne lezi najbolje  nisi ti taj film shvatio kako treba pogledaj malo bolje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zasjace palaci antike tarace cakulace sjore....

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 828
Zastava Montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N82
Kako mene niko ne pita koje sam nacionalnosti? Vjerovatno su sva trojica bili pijani...Elem toliko o tome...
IP sačuvana
social share
Zasjace palaci, antike tarace, cakulace sjore, zije gracijane, svi oridjinali i sve karampane doci ce na festu za nas Kotorane
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Citat
E, a jel ima neko na ovom svetu sa kim Srbi nece zakuvati? I koga nece proglasiti za "krvnog neprijatelja"? I onda posle "niko ne voli Srbe". A zasto da vas (pokondirene tuke) vole?
Lepo rece Nikola Kojo "dok ste sedeli u kancelarijama i jeli burek i jogurt i za sve dobijali platu za dva pojedena bureka, onda je bilo "jebes srpstvo", sad kada vise nema para, onda cemo malo da ratujemo" (doslovce).

U kojem si ti stanju kad pises ovako veze sa temom nemaju postovi
Jel citas ti ovo sta si ti time zelio reci? Mislim da ni sam ne znas

Prvo pitanje sa kim Srbi nece zakuvati ? Glupost cista jesi u toku price jel citas sta se uopste desilo
A ni ovaj citat ti bas ne lezi najbolje nisi ti taj film shvatio kako treba pogledaj malo bolje
Stvari su potpuno jasne. autor teme, otvara pitanje srpsko-crnogorskih odnosa na osnovu jedne tuche. Nemam nista protiv, ali srpstvo se ne gradi kroz cetnistvo i jugoslovenstvo u paketu, to ne moze zajedno jer nije prirodno. Srbi su poznati po tome sto su jedini koji su najduze postojali pod imenom Jugoslavija, a u isto vreme bili i cetnici. To je neprirodno, to je, izmedju ostalih i jedan od razloga za sva sranja na Balkanu u zadnjih 20 god.
Treba da se napravi jasna granica, ili srpstvo ili velika Jugoslavija, pa da onda ratujemo dokle mozemo.
Dakle sta hocu da kazem, da Srbi iz Bosne imaju svoju drzavu (kakva je takva je, vasa je), a mi u Srbiji svoju. Svoje probleme bi jednom trebali da resavate sami, a ne za svaku sitnicu "e zovi Bg".
Film je umetnicko delo i svako ga tumaci kako hoce.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
zato sto te verovatno u tvom selu svi znaju Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Terorizam je bolest pozovite doktora!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 729
Zastava Sabac-centar sveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N96c
Ne treba zatvarati oči pred ovim. Antagonizam u CG prema svemu što je srpsko je veći nego ikad.

To si zakljucio na osnovu jednog incidenta ove letnje sezone? Jasno je da mozda kao ugostitelji nisu najljubazniji, ali cini mi se da taj odnos nije samo prema Srbima. Svakako da ima onih koji bas u najmanju ruku ne vole Srbe, ali takvih ima i ovde u suprotnom smeru. Nista novo, i nista sto do sada nismo znali.
Ja sam isto imao problema iz slicnih razloga, i vise mi nepada napamet da odem u CG.
IP sačuvana
social share
Војници!
Јунаци!
Врховна команда избрисала је наш пук из свог бројног стања!
Наш пук је жртвован за част београда и отаџбине!
Ви немате дакле да бринете за животе ваше-они више не постоје!
Зато,напред у славу!
За краља и отаџбину! живео краљ!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
SonyEricsson k310i
Ja ne razumem ove ljude.Kada neko nas bije mi smo krivi kada mi nekoga bijemo mi smo krivi.Kako god obrnes mi smo jebeni.Ajde ja cu vas da bijem a vi cutite i nemojte da se bunite.Moze?Budite fini i nemoj te da ratujete samnom vec me jos vise vollite ja cu jos vise da vas bijem.Nisam video mazohicnije ljude od vas.Sto vas vise neko bije vi ga vise volite. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3484
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
http://www.blic.co.yu/vojvodina.php?id=51557

Imate neke gadne probleme sa drugim okom  Smile


nidzone drugo oko mogu biti samo hrvati il makedonci il neki drugi slovenski narod
s obzirom da su ovi ustvari srbi koji su se malo pogubili ne radi se o nikakvom drugom oku vec jednom te istom...
IP sačuvana
social share
An elderly Albanian couple is sitting in their dark flat in Pristina. The electricity is out, yet again, and they are sitting in front of a blank television, lights out, food beginning to rot in the refrigerator which isn't running, no hot water, and certainly no cooking to do. They are just sitting there, wondering what to do next when all of the sudden, the crackle of electricity is heard when the lights begin to flicker. The television comes to life, the hum of the refrigerator can be heard and the water heater starts up.

The old man looks at his wife and says „Honey, get my gun. The Serbs are back.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
 Kad čujem onaj bahati naglasak smuči mi se život.Ne pada mi napamet da odem u Crnu goru.
  Što se letovanja u Hrvatskoj tiče ono je mnogo bolje ali i tamo nam lome stakla na kolima...

Nek se nose i jedni i drugi-idem u Grčku sledeće godine...
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.