Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Drzaci za mobilne telefone u kolima.  (Pročitano 27909 puta)
16. Avg 2008, 19:22:31
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2568
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N82
Ne znam da li bi ovo moglo da se podvede pod neku drugu temu, pa sam otvorio novu. Hocu samo da pitam nesto, ali ujedno bi moglo i da se malo prodiskutuje na ovu temu i razmene neka iskustva. Dakle interesuje me koje drzace za mobilne telefone koristite u kolima i koliko ste sa njima zadovoljni? Ja sam koristio do prekjuce ovaj model




Fenomenalan je. Ima ovu nosecu granu koja je jako tvrda, ali ipak savitljiva, pa moze da se lepo oblikuje i prilagodi gotovo svakom automobilu. Kaci se preko vakuma i to uz pomoc pouge koju kada povucete vakum postane toliko jak da nema vise te sile koja ce ga nateati da se odlepi, osim vas naravno koji mozete da pritisnete dugme za otpustanje vakuma. Ima krilca za podesavanje po visini, tako da moze da namesti za svaki telefon. Takodje moze jako mnogo da se otvori po sirini, pa sam tako recimo svojevremeno bez problema stavljao, cak je ostajalo jos lufta, E61i, sto je bila misaona imenica za ostale, prethodne nosace. Ima i zglob za podesavanjae ugla. Fenomenalna stvarcica. Toliko sam se navikao na nju da sada PRVO kada sednem u auto prvo stavim telefon tu i onda tek radim ostale radnje. Takodje vrlo mi je korisna, skoro neophodna, jer telefon koristim i kao gps - Garmin, zatim kao hands-free i tako dalje, pa je sve to vrlo neophodno da imam jednu ovakvu stvarcicu.

E sada u cemu je problem. Problem je sto se pre neki dan pokvarila. Da li od ove nenormalne vrucine ili od lose kvaliteta, ali jedna plasticna poluga je pukla i sada vise telefon ne mogu da drzim u njemu, ne moze da se fiksira.

Interesuje me ako neko zna gde tacno, posto ne mogu da lutam po gradu, nemam vremena, zna gde mogu da kupim po mogucstvu BAS ovakav isti nosac. Takodje interesuje me sta vi koristite i ako mislite da ima nesto bolje, a za neke pristojne pare, uzeo bih i tako nesto. Naravno ako imate neke informacije o prodavnicama, saljite pm, nemojte to ovde.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 600
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung GALAXY NOTE 2
Ove vrucincine definitivno unistavaju nase drzace Smile meni su se do sada 2 komada pokvarila oba su me kostala po 500 din.Moj drugar je imao do skoro ovaj kao tvoj milisav bl ja sam mislio da je njegov dosta kvalitetniji od ovih mojih a i platio ga je koliko se secam oko 1500 din,kada ono pre neki dan i njemu se pokvari isti taj mehanizam koji steze tel.Ja sam bio u potrazi za nekim kvalitetnim drzacem ali nesto nisam imao srece da ga nadjem a iskreno me i mrzelo po ovoj vrucini,pa sam pazario opet slican mojim bivsim pokvarenim.Samo mi je vazno da drzac moze na dnu da mu se sklope one nozice jer je malo nezgodno otvoriti tastaturu zbog prijema satelita a i zbog punjaca za kola koji je neophodan za nav. jer se baterija brzo istrosi.Naravno ucenije ove price je da treba skinuti onaj prvi deo drzaca bez vakuma i lepo ga odloziti u ladicu i to je to,barem kada znas da neces sedati u kola jedno duze vreme a on ti stoji i na otvorenom. milisave bl razmisli i originalnim drzacima za prave navigacije,verovatno su skupi ali po meni sigurno sa njim nece biti problema,video sam neke napravljene skroz od metala Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Apple iPhone
Kod ovlascenog distributera za Nokiju su ti drzaci poprilicno skupi - oko 3700 dinara cini mi se. Ali deluju kvalitetno.
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Any fool can use a computer. Many do.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8510
Zastava Minas Tirith
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
HTC One X
@milisav_bl

Kupi tamo gde si ga kupio prvi put  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2568
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N82
Tamo gde sam kupio prvi put nemaju. Smile A malo mi bezveze da sada krenem od radnje do radnje i da trazim i to po ovoj vrucini. A bas sam se navukao na taj drzac. Sada kada sednem u kola ne znam sta cu sa telefonom. Pa jos kad me neko zove, onda nastane ono, jednom rukom drzim volan, drugom pokusavam da otkopcam pojas i izvadim telefon iz dzepa. Smile Ti originalni su sigurno preskupi. Ovaj sam platio negde oko 1200 dinara, cini mi se prosle godine. Znaci nije najjefitniji, a opet podnosljiva mu je cena i stvarno je radio savrseno do pre neki dan. E sad da li ga je ubila vrucina, ili je los kvalitet ne znam, a i dodje mu na isto. Uzeo bih ja opet isti ovakav, samo da provalim gde ima da se kupi. Ako negde slucajno vidite, javite, a ako ne, ja od ponedeljka se bacam u potragu.
« Poslednja izmena: 16. Avg 2008, 21:45:39 od milisav_bl »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
HTC desire s
Ne znam tacno koji je to model ali sam koristio drzac koji ima i na kraju tj na dnu telefona neko malo postolje i onda ako se zeznu ovi sa strane steznici on ga drzi odozdo mada desavalo se kad se naidje preko vecih rupa kada su popustili drzaci dapodje da ispadne pa sam ga batalio ali dugo je drzao...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2568
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N82
Ima ovaj i nogice koje mogu da se pomeraju, tako da drzi i odozdo. Ma odlican je drzac stvarno, samo sto se sada pokvario, inace ga ne bih menjao nikada. Nego, nisam mislio da se ovo pretvori u moju privatnu temu, nego sam ocekivao da ce jos neko postaviti neku sliku, dati neki podatak, sta ko koristi, koliko dugo, koje su cene, gde moze da se kupi, da li je i koliko zadovoljan i tako dalje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 52
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N95 8GB + N 97
Danas sam kupio isti takav na auto pijaci Bubanj Potok za 400 din da probam kako ce da sljaka, inace sam napravio drzac koji me kosta 40 evra. Kupim za 1800 din odlican nosac cellly sa oblogama od eko koze, pa pustim sina od dve godine da se igra u kola i sjebe mu znanje za dva minuta ( polomi nozicu na nosacu)  , posto sam u medjuvremenu vec imao futrolu za N 95 8gb ( CP-235 ) koja nevalja nista jer grebe telefon prilikom otvaranja i zatvaranja, isecem onaj plasticni deo koji drzi telefon u fotrli zalepim ga super lepkom za nosac i to izgleda i sluzi fenomenalno. Inace ovaj na slici (400 din) zavrsava posao i manji je.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2568
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N82
Cekaj, bas isti ovakav, nov si platio 400 dinara? Cudno mi to nesto. Ja sam prosle godine platio nesto oko 1500 dinara, mozda malo manje, ali svakako vise od 1000. Ne znam da li je moguce da je toliko velika razlika.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 52
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N95 8GB + N 97
Da bas toliko i kupio sam ga iz besa jer sam i ja platio nesto malo bolje 1800 din. Dve kafe i dve kisele kostaju toliko pa sto da ne probam.
« Poslednja izmena: 17. Avg 2008, 21:58:12 od inkasant »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.